Sylwia: zdrowie, praca, ciąża

Witam serdecznie! Polecam wszystkim Nowennę Pompejańską gdyż jest bardzo skuteczna, choć nie zawsze działa w sposób oczekiwany przez nas. Narzeczony otrzymał dodatkową pracę i choć nie jest to ta wymarzona, to daje możliwość przeżycia. Przeczytaj Sylwia: zdrowie, praca, ciąża
Przeczytaj całość

Przemysław: Inny człowiek

Moi drodzy: do odmawiania Nowenny po raz pierwszy zmusiła mnie sytuacja w której wydawało mi się że tylko moc Pana Boga pozwoli mi wyjść z tej sytuacji. Przerażały mnie informacje o których można przeczytać w świadectwach - mówiące o zintensyfikowaniu działania złych mocy w czasie odnawiania Nowenny. Tak jest w istocie. Wydaje się często że jest tylko gorzej. Trzeba wytrwać i poświęcić swój czas, a przede wszystkim zaufać! "Bądź wola Twoja" - dopiero po dłuższym czasie wszystko się odwraca. Zresztą - to nie my decydujemy KIEDY. Odmawiam obecnie siódmą Nowennę - i wiem że będę odmawiał następne. Intencji mi nie brakuje.
Przeczytaj całość

Dagmara: dziecko

Chciałam złożyć świadectwo Matce Bożej.Przez kilka lat starałam się z mężem o dziecko,przeszliśmy wiele badań i zabiegów.Zdecydowaliśmy się na zabieg in vitro,który zakończył się niepowodzeniem.Niepowodzenie to sprawiło,że wpadłam w głęboką depresje.Nie chciało mi się żyć,chodziłam do psychologa i wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej.Przeczytaj Dagmara: dziecko
Przeczytaj całość

Anna: Dziś pragnę podziękować Maryi za opiekę i pomoc

Dziś pragnę podziękować Maryi za opiekę i pomoc mojemu bratankowi w załatwianiu poważnych kłopotów z nieuczciwym człowiekiem.
Przeczytaj całość

Beata: jak kropla wody drąży tunel

Wiem, ze nasza Pani przyjdzie z pomoca w odpowiednim,najlepszym dla nas czasie.Ona sama powiedziala,ze jest nasza Mama,a czy kochana Mamcia opuszcza swe dzieci?O nie,cierpliwie czekam,ufam i kochamJa bardzo.
Przeczytaj całość

Ania: Uzdrowienie rodziny

Jestem w trakcie odmawiania 4 różańca pompejańskiego, nie skoczyłam jeszcze obecnego w intencji uzdrowienia całej rodziny a już widze łaski Jezusa i opięke Maryji.

Syn siostry miał wypadek na placu zabaw otwarte złamanie skoczyło się fachową operacją, dobrą opieką i dziecko już jest po leczeniu ja 25 lipca (Msza za moja rodzinę była tez w Pompejach odprawiana) straciłam przytomność, pomoc lekarzy i badania pokazały przyczyne braku zdrowia i wskazania jak inaczej czyli zdrowo, spokojnie i ze sportem mam zyc, , zrozumienie i spokój wśród mojej rodziny, dostałam tez ksiązeczke jak modlic się za swoje dzieci cytując Biblie. Poprzednie nowenny, w intencji uzdrowienia, uzdrowienia męża, finansów przyniosły spokoj, nawrócenie, kurs Crown który pomógł mi zrozumieć biblijne zasady zarzadzania pieniędzmi i dawanie dziesięciny. Bóg z Maryją pokierowal mnie do wspólnoty Sychar dla małżeństw w kryzysie.
Dostałam w międzyczasie u Bożego pracodawcy staż z gwarancją zatrudnienia i cudownych ludzi wokół siebie, którzy pomagali mi na różne sposoby w szpitalu i po wyjściu. Matka Boska dała mi więcej łask niż oczekiwałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: Uzdrowienie rodziny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość

Chwala Panu

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Marji.

lena
Gość

chwała Panu i przenajswiętszej Maryi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!