Anna Maria: Ogrom łask Bożych

Modliłam się do Niej o wstawiennictwo i łaski, i poświadczam, że kilka razy pomogła mi w sytuacjach bardzo trudnych. Nie pamiętam, kiedy w moim życiu nastąpił ten przełomowy moment w życiu, moment nawrócenia. Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie ojciec Boshabora, i miałam szczęście być na mszy, której przewodniczył. Jestem praktykującą Katoliczką, zawsze wierzyłam w Boga, ale dopiero teraz po 30 kilku latach mojego życia, poznałam, czym jest Miłość i Miłosierdzie Boże.
Read More

Zofia: Wyrwanie z sideł alkoholizmu

Obecnie mój syn ma 40 lat, dwoje dzieci i żonę. Pił od 20 roku życia. Nałóg dawał znać o sobie w coraz bardziej tragiczny sposób. Modliłam się cały czas gorąco. Odprawianych było też dużo Mszy Świętych w Pompejach w jego intencji. Zły nie odpuszczał, atakował coraz okrutniej.
Read More

Małgosia: Łukaszem byłam zaślepiona, seks przed ślubem tłumaczyłam tym że się kochamy

Matka Boża mnie wysłuchała Bogu niech będą dzięki!Mama już jest po operacji i za 2 dni wraca do domu!Niech będzie chwała i cześć Jezusowi!Ave Maryja!Bóg jest wielki!
Read More

Kinga: Głęboko wierzę, że miłość powróci..

Było naprawdę miło, a ja upewniłam się jeszcze bardziej, że Matka Boża tak jak obiecała, nie opuszcza nas i spełni każdą prośbę, o którą będziemy prosić z wielką wiarą.
Read More

Ania: Uzdrowienie rodziny

Jestem w trakcie odmawiania 4 różańca pompejańskiego, nie skoczyłam jeszcze obecnego w intencji uzdrowienia całej rodziny a już widze łaski Jezusa i opięke Maryji.

Syn siostry miał wypadek na placu zabaw otwarte złamanie skoczyło się fachową operacją, dobrą opieką i dziecko już jest po leczeniu ja 25 lipca (Msza za moja rodzinę była tez w Pompejach odprawiana) straciłam przytomność, pomoc lekarzy i badania pokazały przyczyne braku zdrowia i wskazania jak inaczej czyli zdrowo, spokojnie i ze sportem mam zyc, , zrozumienie i spokój wśród mojej rodziny, dostałam tez ksiązeczke jak modlic się za swoje dzieci cytując Biblie. Poprzednie nowenny, w intencji uzdrowienia, uzdrowienia męża, finansów przyniosły spokoj, nawrócenie, kurs Crown który pomógł mi zrozumieć biblijne zasady zarzadzania pieniędzmi i dawanie dziesięciny. Bóg z Maryją pokierowal mnie do wspólnoty Sychar dla małżeństw w kryzysie.
Dostałam w międzyczasie u Bożego pracodawcy staż z gwarancją zatrudnienia i cudownych ludzi wokół siebie, którzy pomagali mi na różne sposoby w szpitalu i po wyjściu. Matka Boska dała mi więcej łask niż oczekiwałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
lenabarbarapiotr Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość
piotr

Chwala Panu

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Marji.

lena
Gość
lena

chwała Panu i przenajswiętszej Maryi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!