Ania: Uzdrowienie rodziny

Jestem w trakcie odmawiania 4 różańca pompejańskiego, nie skoczyłam jeszcze obecnego w intencji uzdrowienia całej rodziny a już widze łaski Jezusa i opięke Maryji.

Syn siostry miał wypadek na placu zabaw otwarte złamanie skoczyło się fachową operacją, dobrą opieką i dziecko już jest po leczeniu ja 25 lipca (Msza za moja rodzinę była tez w Pompejach odprawiana) straciłam przytomność, pomoc lekarzy i badania pokazały przyczyne braku zdrowia i wskazania jak inaczej czyli zdrowo, spokojnie i ze sportem mam zyc, , zrozumienie i spokój wśród mojej rodziny, dostałam tez ksiązeczke jak modlic się za swoje dzieci cytując Biblie. Poprzednie nowenny, w intencji uzdrowienia, uzdrowienia męża, finansów przyniosły spokoj, nawrócenie, kurs Crown który pomógł mi zrozumieć biblijne zasady zarzadzania pieniędzmi i dawanie dziesięciny. Bóg z Maryją pokierowal mnie do wspólnoty Sychar dla małżeństw w kryzysie.
Dostałam w międzyczasie u Bożego pracodawcy staż z gwarancją zatrudnienia i cudownych ludzi wokół siebie, którzy pomagali mi na różne sposoby w szpitalu i po wyjściu. Matka Boska dała mi więcej łask niż oczekiwałam.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
lenabarbarapiotr Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
piotr
Gość
piotr

Chwala Panu

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Marji.

lena
Gość
lena

chwała Panu i przenajswiętszej Maryi

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________