Ania: Uzdrowienie rodziny

Jestem w trakcie odmawiania 4 różańca pompejańskiego, nie skoczyłam jeszcze obecnego w intencji uzdrowienia całej rodziny a już widze łaski Jezusa i opięke Maryji.

Syn siostry miał wypadek na placu zabaw otwarte złamanie skoczyło się fachową operacją, dobrą opieką i dziecko już jest po leczeniu ja 25 lipca (Msza za moja rodzinę była tez w Pompejach odprawiana) straciłam przytomność, pomoc lekarzy i badania pokazały przyczyne braku zdrowia i wskazania jak inaczej czyli zdrowo, spokojnie i ze sportem mam zyc, , zrozumienie i spokój wśród mojej rodziny, dostałam tez ksiązeczke jak modlic się za swoje dzieci cytując Biblie. Poprzednie nowenny, w intencji uzdrowienia, uzdrowienia męża, finansów przyniosły spokoj, nawrócenie, kurs Crown który pomógł mi zrozumieć biblijne zasady zarzadzania pieniędzmi i dawanie dziesięciny. Bóg z Maryją pokierowal mnie do wspólnoty Sychar dla małżeństw w kryzysie.
Dostałam w międzyczasie u Bożego pracodawcy staż z gwarancją zatrudnienia i cudownych ludzi wokół siebie, którzy pomagali mi na różne sposoby w szpitalu i po wyjściu. Matka Boska dała mi więcej łask niż oczekiwałam.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: Uzdrowienie rodziny"

Powiadom o
avatar
piotr
Gość

Chwala Panu

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Marji.

lena
Gość

chwała Panu i przenajswiętszej Maryi

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij