Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny i życzę dużo wiary i wytrwałości.
Przeczytaj całość

Agnieszka: też chę podzielić się swoimi wrażeniami

Witam. Nie wiem, czy napiszę to tak ładnie jak inni, których świadectwa czytałam. Odmawiam teraz kolejną nowennę. Wszystko się jakoś tak dziwnie zaczęło. Kiedykolwiek włączałam internet, na jakiejkolwiek stronie, praktycznie zawsze pojawiała mi się informacja o nowennie pompejańskiej. (nawet na pudelku :) ). Po jakimś czasie weszłam w jedną z...
Przeczytaj całość

Iwona: Moje świadectwo

Chciałabym złożyć świadectwa odmówionych przeze mnie nowenn.Odmówiłam ich cztery.Pierwsza dotyczyła spraw finansowych,a pozostałe o poprawę stanu zdrowia moich bliskich i mojego.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Siła, nadzieja i lepsze wyniki badań

Moją Nowennę zaczęłam odmawiać w sytuacji, która mnie wtedy przerastała. Jestem katoliczką, trochę praktykuję, nie jestem na pewno wzorem do naśladowania bo żyję w grzechu. Ale staram się żyć w wierze, modlić się i chodzić do kościoła.
Przeczytaj całość

Aleksandra: łaska przebaczenia

Nazywam się Aleksandra. Jestem matką 6 latka i 2,5 latka. W styczniu tego roku dowiedziałam się o zdradzie męża i chęci odejścia. W momencie kiedy usłyszałam prawdę świat mi się zawalił a serce zaczęło strasznie krwawić! Chociaż ciało żyło serce i dusza były w agonii! Doznałam takiej rozpaczy, że nie...
Przeczytaj całość

Aleksandra: Czasem było ciężko, zły kusił.

Szczęść Boże, Na nowennę pompejańską natrafiłam dzięki mojej mamie, która odmówiła ją dwukrotnie, w dodatku w mojej intencji.

Podczas tej modlitwy na nas obie spłynęło wiele łask, dlatego gdy znalazłam się w sytuacji, z której nie widziałam żadnego wyjścia i która powodowała, że cierpienie mnie przerastało, nie wahałam się i postanowiłam zawierzyć wszystko Królowej Różańca.
Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam 21 czerwca. Odmawiałam 4 różańce rozważając tajemnice w oparciu o Pismo Święte. Czasem było ciężko, zły kusił. Podczas modlitwy zdarzało mi się przysnąć, myśli uciekały do innych spraw, mój różaniec kilkakrotnie się rozerwał. Często płakałam i zastanawiałam się, czy jest jakikolwiek sens w tym, co robię. W takich chwilach czytałam Wasze pokrzepiające świadectwa, a moje serce radowało się z Waszego szczęścia.
Udało się i 13 sierpnia skończyłam nowennę. Co prawda prośba, o którą ośmielałam się błagać Maryję nie została jeszcze wysłuchana.

 • Nie otrzymałam także innych łask, ale być może jestem po prostu ślepa i nie potrafię ich dostrzec. Pomimo tego w pełni ufam Maryi.
 • Może intencja, którą skierowałam do Królowej Różańca nie jest wcale dla mnie czymś dobrym, a przecież Maryja wie, czego mi trzeba i co jest dla mnie najlepsze. Nachodzą mnie też myśli, że przez wzgląd na moje grzechy nie jestem godna wysłuchania…
  Miewam chwile załamania, ale ciągle mam nadzieję, że Maryja przyjdzie mi z pomocą, nie zostawi mnie w potrzebie. 16 sierpnia rozpoczęłam kolejną nowennę i wiem, że i tym razem dotrwam do końca. Dzięki tej modlitwie ogarnia mnie spokój i zbliżyłam się do Boga.
  Wszystkim Wam życzę wytrwałości i wiary,
  Z Panem Bogiem 🙂

  A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

  Bądź pierwszy!

  avatar
    Subscribe  
  Powiadom o

  Czy wiesz, że autor

  nowenny pompejańskiej

  napisał też…

  Miesięczne nabożeństwo

  do świętego Józefa

  w sprawach trudnych

  NA MARZEC!