DOROTA: Dziękuje Ci Kochana Matko Boża Pompejska

Módlcie się na Nowennie i wierzcie w Nią Ona naprawdę pomaga
Przeczytaj całość

Bogusława: nowy człowiek

Witam, jak wiele osób, obiecałam sobie, że "już po wszystkim" napiszę, co zawdzięczam Maryji poprzez modlitwę pompejańską. Od młodości szukam Boga, ale Kościół, zbiorowe modlitwy nigdy mnie nie poruszały. Koronki, nowenny itp. traktowałam jako dewocyjne zachowania dla starych ludzi. Dopiero po trzydzeistce zaczęłam dostrzegać piękno tych modlitw i ich moc....
Przeczytaj całość

Mariola: Ta Nowenna calkowicie odmienila moje zycie

Kiedys uslyszalam , ze dziala ona jak najlepszy antybiotyk na zlo i naprawde tak jest. Ciesze sie , ze doznalam laski poznania tej Nowenny i odmawiania jej i goraco wszystkich do tegho zachecam.
Przeczytaj całość

grażyna: Wiele łask

Wszystkim dziękuję za świadectwa ponieważ podtrzymują mnie w wytrwałości modlitwy. Jest to moja szósta Nowenna Pompejańska i nie ostatnia . Wszystkie dotyczyły rodziny oraz jedna w intencji dusz czyśćcowych. Odmawiam też Koronki do Miłosierdzia Bożego , Do Ran Chrystusa , Do Najdroższej Krwi i różaniec za ojczyznę oraz podjęłam Duchową...
Przeczytaj całość

Urszula: Teraz to wiem ze to był szatan

Szczęść Boże, Jest to moje 1 świadectwo , właśnie dzis zakończyłam moja pierwsza nowennę . Maryja obdarzyła mnie wieloma łaskami w czasie odmawiania . Wszystkie problemy stały sie proste do rozwiązania .

Modliłam sie w intencji mojego zdrowia , wierze ze tak sie stanie. Czuje ogromny spokój w środku , wszyscy to wiedza kto odmawia rozaniec . Czytałam wiele świadectw i jest to prawda , zły robił wiele zeby mi przeszkodzić niby cichaczem podstępnie wiele razy zamykając moje oczy . Raz gdy je zamknęłam zobaczyłam jakaś twarz w oknie , odczułam ze jest zła …. Gdy zaczęłam nowennę po trzech dniach koleżanka powiedziała mi ze zle odmawiam i przerwałam .. Teraz to wiem ze to był szatan Dziekuje Ci Maryjo za łaski które otrzymuje każdego dnia moje życie jest teraz prostrze z Tobą i różańcem .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!