RENATA: podziekowanie

Niech bedzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA.DZIEKUJE MATCE NAJSWIETRZEJ za wszystkie otrzymane łaski.

Wiem , że nowenna pompejańska ma ogromna moc.Doświadczam tego w życiu codziennym.Odmienia nasze życie na lepsze,chociaz mamy upadki ona nas zawsze wspiera idodaje sił.Dziękuję za kazdy dzień każdą chwilę mojego życia.Miej zawsze w opiece moją rodzinei wszystkich ludzi.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "RENATA: podziekowanie"

Powiadom o
avatar
BD
Gość
Przepraszam że pytam pod świadectwem. Dzisiaj przyjąłem szkaplerz Karmelitański w mojej Parafii. Uroczyście nakładał go kapłan wielu ludziom ale nie wyznaczał nikomu modlitwy przy zakładaniu. Po mszy św poszedłem do innego księdza żeby poświęcił mi medalik szkaplerzy i zapytałem dlaczego nie wyznaczał ksiądz modlitwy każdemu przy zakładaniu? Odpowiedział że wszyscy mają wyznaczoną modlitwie pod twoją obronę. Ale ja nie słyszałem ani razu żeby wspomniał ksiądz coś o wyznaczonej codziennej modlitwie jakiej nie bądź. I teraz mam mieszane uczucia czy moje przyjęcie szkaplerza Świętego było ważne? Czy jak będę odmawiał codziennie modlitwę pod twoją obronę będzie ok? Mimo że przy zakładaniu… Czytaj więcej »
Teresa
Gość
Teresa

BD księdza na spowiedzi się zapytaj

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij