RENATA: podziekowanie

Niech bedzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA.DZIEKUJE MATCE NAJSWIETRZEJ za wszystkie otrzymane łaski.

Wiem , że nowenna pompejańska ma ogromna moc.Doświadczam tego w życiu codziennym.Odmienia nasze życie na lepsze,chociaz mamy upadki ona nas zawsze wspiera idodaje sił.Dziękuję za kazdy dzień każdą chwilę mojego życia.Miej zawsze w opiece moją rodzinei wszystkich ludzi.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
TeresaBD Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
BD
Gość
BD

Przepraszam że pytam pod świadectwem. Dzisiaj przyjąłem szkaplerz Karmelitański w mojej Parafii. Uroczyście nakładał go kapłan wielu ludziom ale nie wyznaczał nikomu modlitwy przy zakładaniu. Po mszy św poszedłem do innego księdza żeby poświęcił mi medalik szkaplerzy i zapytałem dlaczego nie wyznaczał ksiądz modlitwy każdemu przy zakładaniu? Odpowiedział że wszyscy mają wyznaczoną modlitwie pod twoją obronę. Ale ja nie słyszałem ani razu żeby wspomniał ksiądz coś o wyznaczonej codziennej modlitwie jakiej nie bądź. I teraz mam mieszane uczucia czy moje przyjęcie szkaplerza Świętego było ważne? Czy jak będę odmawiał codziennie modlitwę pod twoją obronę będzie ok? Mimo że przy zakładaniu… Czytaj więcej »

Teresa
Gość
Teresa

BD księdza na spowiedzi się zapytaj

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…