Ania: Dziękuję Ci Matko Boża!

Swoją pierwszą w życiu, ale zapewne nie ostatnią Nowennę Pompejańską zakończyłam ponad miesiąc temu. Mimo, że moja intencja nie została jeszcze spełniona, ufam, że Bóg wie co dla mnie i kiedy jest najlepsze. Dzięki Matce Bożej i Jej Synowi bardziej uporządkowałam swoje życie. Zrozumiałam jak dużo czasu człowiek marnuje na...
Przeczytaj całość

Aneta: Wiara w szczęście

Swoją pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać gdy dowiedziałam się, że moja mama jest chora na raka płuc,byłam wtedy w ciąży niestety ciąża obumarła w 10 tyg,a moja mama przegrała walkę i zmarła w Światowy dzień raka.Byłam załamana, że dwie najblizsze mi osoby dla mnie odeszły w tym samym czasie .Przerwałam litanię nie dokończyłam jej.Teraz w sierpniu tego roku zaszłam w ciążę, postanowiłam znowu zacząć odmawiać litanię teraz za mojego maluszka żeby rozwijał się zdrowo.
Przeczytaj całość

Ania: Wierzę

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać kilka dni temu kiedy zawalił mi się świat. Zostawił mnie chłopak którego bardzo kocham nie podająć konkretnego powodu.
Przeczytaj całość

Agnieszka: To niesamowite jak się odmienił

Mój syn był chory długo leczony w Prokocimiu ,problemy w szkole ,zachowanie ,oceny ,nieposłuszeństwo itp..,przez przypadek dostałam Nowennę Pompejańską ,odmawiając, ciągle miałam wrażenie ,że być może nie odmawiam jej z nabożeństwem takim jak trzeba Przeczytaj Agnieszka: To niesamowite jak się odmienił
Przeczytaj całość

Janusz: nic lepszego nie mogłem zrobić

Trudno pisać o sprawach tych najważniejszych. Odejście moich dwóch synów od wiary i Kościoła było dla mnie i mojej żony czymś tak niespodziewanym, jak nic nigdy przedtem i na tyle druzgocącym, że długo nie mogliśmy się po tym pozbierać. Pewnego zimowego wieczoru w lutym tego roku gdy wróciliśmy ze spotkania towarzyskiego nasi dwaj synowie oświadczyli...
Przeczytaj całość

RENATA: podziekowanie

Niech bedzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA.DZIEKUJE MATCE NAJSWIETRZEJ za wszystkie otrzymane łaski.

Wiem , że nowenna pompejańska ma ogromna moc.Doświadczam tego w życiu codziennym.Odmienia nasze życie na lepsze,chociaz mamy upadki ona nas zawsze wspiera idodaje sił.Dziękuję za kazdy dzień każdą chwilę mojego życia.Miej zawsze w opiece moją rodzinei wszystkich ludzi.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "RENATA: podziekowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
BD
Gość
Przepraszam że pytam pod świadectwem. Dzisiaj przyjąłem szkaplerz Karmelitański w mojej Parafii. Uroczyście nakładał go kapłan wielu ludziom ale nie wyznaczał nikomu modlitwy przy zakładaniu. Po mszy św poszedłem do innego księdza żeby poświęcił mi medalik szkaplerzy i zapytałem dlaczego nie wyznaczał ksiądz modlitwy każdemu przy zakładaniu? Odpowiedział że wszyscy mają wyznaczoną modlitwie pod twoją obronę. Ale ja nie słyszałem ani razu żeby wspomniał ksiądz coś o wyznaczonej codziennej modlitwie jakiej nie bądź. I teraz mam mieszane uczucia czy moje przyjęcie szkaplerza Świętego było ważne? Czy jak będę odmawiał codziennie modlitwę pod twoją obronę będzie ok? Mimo że przy zakładaniu… Czytaj więcej »
Teresa
Gość
Teresa

BD księdza na spowiedzi się zapytaj

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!