Monika: Dziękuję Ci Maryjo!

Kochani! Cieszę się, ze po raz kolejny mogę podzielić się z wami świadectwem. Nie jestem w stanie powiedzieć który raz już tu piszę. Matka Boska wciąż wylewa na mnie swoje łaski. Przepraszam jeśli post będzie chaotyczny, ale tyle dobra otrzymałam, ze nie wiem od czego mam zacząć. Modliłam się o...
Read More

Emilia: Ona docenia naszą ofiarność i daje.. prezenty!

Witajcie. Już kiedyś złożyłam świadectwo, ale czuję, że muszę zacząć od początku. Różaniec nigdy nie był moją dobrą stroną- męczył mnie i nudził, i wkurzał jednocześnie, nie miałam do niego serca. Owszem czasem po niego sięgnąłam, ale ni mogę powiedzieć,że to była wielka miłość. Moja koleżanka (dawna animatorka oazowa) namówiła...
Read More

Nie tracę nadziei, mimo wszystko

W maju gorąco modliłam się do Maryi o spotkanie człowieka przeznaczonego mi od Boga. Zabrzmi to na pewno banalnie i naiwnie, ale w czerwcu poznałam wyjątkową osobę, dokładnie taką, jaką sobie wymarzylam. Dla mnie to coś niesamowitego, uczucie niezwykłe! Ufam, że jest on znakiem i darem od Boga, tym bardziej,...
Read More

Marta: Zdany egzamin

Dziękuję za modlitwę! Egzamin zdany!
Read More

E: Prosiłam Mateńkę o pomoc w nerwicy

Obiecuję Maryjo że to nie moja ostatnia nowenna pragnę żebyś dała mi siły aby różaniec był zawsze obecny w moim życiu
Read More

JUSTYNA: Z różańcem przez życie.

Pragnę złożyć to świadectwo ku chwale Maryi Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów i po to by rozszerzało się nabożeństwo Różańca Świętego .

Jestem Żoną i matką –wychowujemy 5 synów. Kiedy kilka lat temu nasi dwaj synowie założyli z kuzynami zespół rockowy zaczęły się namnażać problemy w domu i w rodzinie: kłótnie, awantury, zepsute relacje /nałożyła się na to choroba mojego męża/. Rozpoczęłyśmy ze szwagierkami Nowennę Pompejańską- odmawiałyśmy ją w trójkę. Kiedy jeden z naszych synów po kolejnej awanturze wyprowadził się z domu rozpoczęłam szturm do nieba. Podjęłam modlitwę Nowenna Pompejańską sama- codziennie 4 części różańca. Zamówiłam msze za syna, w tym czasie znalazłam się na Karmelu w Wadowicach-poleciłam tę beznadziejna sytuację i nasze dzieci Św. Józefowi. Syn wrócił do domu w dzień Uroczystości Św. Józefa. To nie był przypadek. Maryja i Św. Józef wyrwali go ze szponów szatana.
Rozpoczęłam kolejne Nowenny. W intencji męża i naszego małżeństwa. Tu też odczułam ogromne działanie Maryi. Kiedy kilka lat wcześnie przeżywaliśmy kryzys w naszym małżeństwie udało mi się namówić męża na wyjazd na rekolekcje z Dialogiem Małżeńskim. Teraz, kiedy modliłam się w Jego intencji –to On znienacka zaproponował taki wyjazd . Byliśmy na rekolekcjach pogłębiających. Piękne przeżycie, rozmowy modlitwa, błogosławieństwo. Mąż wiązał się ze wspólnotą Galilea- Dziękuje CI Maryjo!!!
W kolejnej Nowennie Pompejańskiej Modliłam się za naszego !8 letniego syna, polecając Maryi trudny czas dorastania. Kiedy tak bardzo się zamartwiałam Maryja cały czas podsuwała rozwiązania- to widać tak po pewnym czasie: zaprowadziła mnie na Rekolekcje z Odnową W Duchu Św. Kiedy oddałam się modlitwie wstawienniczej otrzymałam potężne słowa otuchy i nadziei oraz zapewnienie o Bożej miłości i opatrzności. W tym czasie spotkaliśmy wielu dobrych ludzi, których wiem , że postawiła na naszej drodze Maryja.
Rozpoczęłam czwarta nowennę za naszego najstarszego syna. Napotykam w niej na ogromne trudności i nie potrafię jej dokończyć. Polecam jego zdrowie i przyszłość Bogu przez ręce Maryi. Zawierzyłam całą nasza rodzinę Niepokalanemu sercu Maryi w Częstochowie a z różańcem staram się nigdy nie rozstawać. Choćby dlatego , że należę do róży Różańcowej Rodziców co zobowiązuje do odmówienia jednej choćby tajemnicy r różańcowej.
Dziękuję Maryi za wszelkie otrzymane łaski zaJjej wstawiennictwem i każdego namawiam by zaprzyjaźnił się z różańcem. CHWAŁA PANU!
SZCZĘŚLIWA ŻONA I MAMA.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o