Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!

Teraz za dwa tygodnie kończę nowennę za dzieci.... Dziś już wiem że DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE POTRZEBUJĄ NASZEJ MODLITWY. NIE POZOSTAWIAJMY ICH SAMYCH . ja na pewno jeszcze podejmę nowennę za nie
Read More

NC: Praca :-)

Od dwóch lat nie mogłam znaleźć stałej pracy. Bez przekonania rozpoczęłam modlitwę w intencji zatrudnienia
Read More

Izabela: Łaski i uwolnienie

Odmawiam już 15 Nowennę w intencji podziękowania Maryji za otrzymane dotychczas łaski, opiekę i pomoc. Pisałam już świadectwa, ale nigdy dotąd za uzdrowienie z grzechu masturbacji. To dodatkowa łaska podczas odmawiania jednej z pierwszych Nowenn. Przeczytaj Izabela: Łaski i uwolnienie
Read More

Maria: Prawidłowa diagnoza

Witam wszystkich! Pragnę podzielić się swoim świadectwem, podsumowując kończący się rok, który był jednym z najcięższych w moim życiu. Zaczęło się wszystko równo rok temu, Święta Bożego Narodzenia 2016. Wirusowa infekcja, zwykła grypa, niestety przechodzona, gdyż w pracy nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Wydawało się, ze rozeszło sie po kościach, jednak zaczęłam sie dziwnie czuć, serce zaczęło pracować na zwiększonych obrotach. Kardiolog stwierdził tachykardie, dostałam leki. Nie czułam sie lepiej. Lekarz rodziny przepisał antybiotyk, bo "coś tam jeszcze słyszy w klatce piersiowej".
Read More

Helena: małżeństwo siostry

Szczęść Boże, Chciałam się podzielic świadectwem i opisać łaski jakie otrzymałam za wstawiennictwem od Królowej Różanca Św. Mianowicie rok temu modliłam się o dobrego męża nowenna Pompejanską dla mojej siostry i dzis jest szczesliwa męzatka od 4 miesiecy.Przeczytaj Helena: małżeństwo siostry
Read More

Anna: Łaski dodane od Matki Bożej.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, (w czasie mojego kolejnego kryzysu) czytając wiele artykułów religijnych. Nim podjęłam się odmawiania różańca minęło wiele czasu. Dziś muszę przyznać odmawiam kolejną już nowennę, czy ze skutkiem?

Otóż przy odmawianiu każdej nowenny miałam trudności, a to rozproszenia, brak koncentracji, obelgi od bliskich, problemy z prądem (spalane żarówki, wysadzanie korków). Czasem też niedowiarstwo. Za to szczególnie przepraszam Boga.
Jednak starałam się, a Matka Boża mi pomagała wytrzymać wszystko i udało mi się za każdym razem przesuwać paciorki różańca przez całe 54 dni każdej nowenny.
Nie do końca byłam wysłuchana według moich próśb, jednak wolą Bożą w jakimś stopniu odczuwałam pomoc w danych intencjach. Ale, wiele łask, (tak jak pisze wiele osób) otrzymałam nie zdając sobie wówczas z tego sprawy.
Otrzymałam: łaskę wyciszenia, przyjmowania drażliwych uwag z pokorą, zrozumienia Bożej woli, (nie mojej) bo ta łaska w konsekwencji jest dla mnie najlepsza. Za parę dni kończę odmawiać różańcową nowennę w intencji nawrócenia męża i uwolnienie z nałogów (to już kolejna nowenna). Jednak przed odmawianiem tej prośby zmieniłam intencję (z natchnienia Matki Najświętszej) na – „ukształtowanie męża według woli Maryi”. Moje długoletnie modlitwy i prośby nie przynosiły skutku. Tak jak mnie, tak i (a na pewno jeszcze bardziej Bogu i Matce Najświętszej) na zbawieniu każdej duszy zależy w niebie.
Jest ciężko, ale widzę maleńkie światełko w tunelu. Maryjo i Ty Jezu, Wy się tym zajmijcie, wg Waszej woli.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!