Maria: Nie wyobrażam sobie już dnia bez Nowenny

Odmawiam już 12 Nowennę Pompejańską i dopiero pierwszy raz piszę świadectwa. Co prawda żadna z moich próśb jeszcze nie została wysłuchana, ale tak jak wszyscy odmawiający otrzymałam wiele innych łask a przede wszystkim łaskę spokoju ducha.
Przeczytaj całość

Estera: Modlitwa za uzdrowienie na duszy i na ciele.

Chciałabym się podzielić z wami świadectwem z odmawiania nowenny pompejanskiej.Jestem w trakcie odmawiania drugiej.
Przeczytaj całość

martyna: cud narodzin

Dziś wiem, że nawet współczesna medycyna, szeroko pojęta diagnostyka są niczym w porównaniu z siłą modlitwy.
Przeczytaj całość

Anna: Łaski dodane od Matki Bożej.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, (w czasie mojego kolejnego kryzysu) czytając wiele artykułów religijnych. Nim podjęłam się odmawiania różańca minęło wiele czasu. Dziś muszę przyznać odmawiam kolejną już nowennę, czy ze skutkiem?

Otóż przy odmawianiu każdej nowenny miałam trudności, a to rozproszenia, brak koncentracji, obelgi od bliskich, problemy z prądem (spalane żarówki, wysadzanie korków). Czasem też niedowiarstwo. Za to szczególnie przepraszam Boga.
Jednak starałam się, a Matka Boża mi pomagała wytrzymać wszystko i udało mi się za każdym razem przesuwać paciorki różańca przez całe 54 dni każdej nowenny.
Nie do końca byłam wysłuchana według moich próśb, jednak wolą Bożą w jakimś stopniu odczuwałam pomoc w danych intencjach. Ale, wiele łask, (tak jak pisze wiele osób) otrzymałam nie zdając sobie wówczas z tego sprawy.
Otrzymałam: łaskę wyciszenia, przyjmowania drażliwych uwag z pokorą, zrozumienia Bożej woli, (nie mojej) bo ta łaska w konsekwencji jest dla mnie najlepsza. Za parę dni kończę odmawiać różańcową nowennę w intencji nawrócenia męża i uwolnienie z nałogów (to już kolejna nowenna). Jednak przed odmawianiem tej prośby zmieniłam intencję (z natchnienia Matki Najświętszej) na – „ukształtowanie męża według woli Maryi”. Moje długoletnie modlitwy i prośby nie przynosiły skutku. Tak jak mnie, tak i (a na pewno jeszcze bardziej Bogu i Matce Najświętszej) na zbawieniu każdej duszy zależy w niebie.
Jest ciężko, ale widzę maleńkie światełko w tunelu. Maryjo i Ty Jezu, Wy się tym zajmijcie, wg Waszej woli.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!