Iza: Matka Boża Różancowa z Pompejów uratowała mnie

Maryja nigdy nikogo nie zostawi kto Jej ufa.to wiem i wiem że uczyniła cud dla mnie i mojej córeczki. Kocham Cię i dziękuję Ci moją Mamusiu w Niebie.
Read More

Izabela: Matka nasza jest Skarbnicą Łask i nas nimi obdarowuje

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu zeszłego roku. Na początku było ciężko bo nie przyzwyczajona do codziennego różańca nagle musiałam odmawiać ich aż 3 dziennie. Prosiłam Anioła Stróża aby mi pomagał i udało się. Potem była druga i trzecia i kolejne. Nowenna stała się moją codzienną modlitwą.Przeczytaj Izabela: Matka nasza...
Read More

Anna: Łaska miłości i rodziny

Chcialabym podziekowac z calego serca za otrzymana laske milosci i zalozenia rodziny. Mialam 35 lat i przez dlugie lata choc pelna szczescia i innych wielkich lask szlam sama przez zycie. Ponad rok temu odmowilam z goraca wiara intencje w sprawie laski odnalezienia partera zyciowego i zalozenia wlasnej rodziny. Wierze, ze...
Read More

Kinga: w intencji rodziców

Moje świadectwa są bardzo krótkie. Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji moich rodziców o zdrowie i wszystkie potrzebne dla nich łaski. Może na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło, bo też nie miałam sprecyzowanej konkretnej sprawy, ale oddałam ich w opiekę Matce Bożej i wiem, że jak nie teraz,...
Read More

Anna: Założyłam konto na jednym z portali randkowych katolickich.

Jednak Matka Boża uzdrowiła mnie, mimo że modliłam się w zupełnie innej intencji mianowicie o " dobrego męża". Co prawda męża nie poznałam :) , ale założyłam konto na jednym z portali randkowych katolickich.
Read More

Ania: Praca dla mamy

Szczęść Boże wszystkim, ostatnią swoją Nowennę odmawiałam w intencji mojej mamy. Napiszę krótko, mama popadła w długi (nie chce się przyznać na co wzięła pieniądze), wszedł komornik, rodzice się do siebie nie odzywają od kilku już lat, ostatnio nawet mama nie odzywa się do mojego brata, sprawa w sądzie, mama przeszła w pracy z całego na pół etatu… Działo się coraz gorzej.
Postanowiłam, że pomodlę się o polepszenie sytuacji finansowej mojej mamy, powrót na cały etat w pracy. Nowennę skończyłam w piątek, a w poniedziałek dowiedziałam się, że mama dostała dodatkową pracę na pół etatu. Prócz tego, ja otrzymałam wiele niesamowitych i zaskakujących łask od Boga.
Dziękuję Ci Maryjo, że wyprosiłaś u Boga mą modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mateusz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
mateusz
Gość
mateusz

Cz jest to grzechem odprawianie w domu mszy św

hodze do koścoła i po kościele codziennie odprawiam msze św

mateusz
Gość
mateusz

Cz jest to grzechem odprawianie w domu mszy św

chodzę do kośicoła i po kościel
i codziennie odprawiam msze św