Tola: Doświadczyłam cudu na własnej skórze

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Chcialabym w skrocie opowiedziec swoja historie.A mianowicie ponad 2 lata temu stracilismy naszego synka w skutek przedwczesnego porodu.Od tej pory bardzo zawziecie staralismy sie o to zebym ponownie byla w ciazy. Przeczytaj Tola: Doświadczyłam cudu na własnej skórze
Przeczytaj całość

Sandra: Jeśli prawdziwe szczęście to tylko z Bogiem i Maryją

Dziękuję Ci o Królowo Różańca Świętego z Pompejów za wszystkie otrzymane łaski to już moja 5 Nowenna Pompejańska nie wszystkie moje intencje zostały wsłuchane ale wierze że przyjdzie odpowiedni na nie czas.
Przeczytaj całość

Agnieszka: cudowny spokój

Obecnie odmawiam moją 3 Nowennę. Wcześniejsze dwie próby były nieudane, a gdy już odmówiłam jedną całą, nie potrafiłam przerwać. Potwierdziło się to, co przeczytałam gdzieś o nowennie, że jak się już zacznie to nie można skończyć. Mimo, iż moja prośba o dar macierzyństwa nie została jeszcze spełniona, pragnę Matce Boskiej...
Przeczytaj całość

Natalia: Zdany egzamin na prawo jazdy

moc tej nowenny przejawia się w codziennych ludzkich sprawach
Przeczytaj całość

Hanna: Uzdrowienie

Było coraz gorzej, modliłam się już nie o uzdrowienie, ale o pomoc w rozpaczliwej sytuacji. I naprawdę stał się cud - stopniowa poprawa, a później powrót do normy. Myślę, ze to zasługa Nowenny nie do odparcia i obietnicy z nią związanej.
Przeczytaj całość

Ania: Praca dla mamy

Szczęść Boże wszystkim, ostatnią swoją Nowennę odmawiałam w intencji mojej mamy. Napiszę krótko, mama popadła w długi (nie chce się przyznać na co wzięła pieniądze), wszedł komornik, rodzice się do siebie nie odzywają od kilku już lat, ostatnio nawet mama nie odzywa się do mojego brata, sprawa w sądzie, mama przeszła w pracy z całego na pół etatu… Działo się coraz gorzej.
Postanowiłam, że pomodlę się o polepszenie sytuacji finansowej mojej mamy, powrót na cały etat w pracy. Nowennę skończyłam w piątek, a w poniedziałek dowiedziałam się, że mama dostała dodatkową pracę na pół etatu. Prócz tego, ja otrzymałam wiele niesamowitych i zaskakujących łask od Boga.
Dziękuję Ci Maryjo, że wyprosiłaś u Boga mą modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: Praca dla mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mateusz
Gość
mateusz

Cz jest to grzechem odprawianie w domu mszy św

hodze do koścoła i po kościele codziennie odprawiam msze św

mateusz
Gość
mateusz

Cz jest to grzechem odprawianie w domu mszy św

chodzę do kośicoła i po kościel
i codziennie odprawiam msze św

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!