Beata: Po czwartej nowennie

Witam. Jestem po odmówieniu 4 nowenny pompejańskiej w mojej intencji. Świadectwo piszę z opóźnieniem. Nowenna dawała mi odwagę jakiej nie miałam, mobilizowała mnie do czegoś, byłam radośniejsza i sama się dziwię, że dałam radę odmówić.
Przeczytaj całość

Wdzięczna: Matka Boska czuwała cały czas

Matka Boska czuwała cały czas i wierzę w to, że dała mi tą łaskę o którą właśnie prosiłam. Dziękuję Ci Matko Boża, nie wiem czy kiedykolwiek i jakkolwiek zdołam Ci się za to odwdzięczyć.
Przeczytaj całość

OLA: Łaska wiary i spokój wewnętrzny

Skończyłam odmawiać piata NP, ta piękna modlitwa doprowadziła mnie do progu nowego życia. Dziś dziękuje Panu Bogu za wysłuchanie moich próśb i Matce Boskiej za wstawiennictwo. Wieleby pisać ile zmian zaszło w życiu, moim i mojej rodziny, ale to co najcenniejsze to łaska wiary i spokój wewnętrzny.
Przeczytaj całość

Domininika: Łaska miłości i zgody

Chciałam złożyć świadectwo jakie dzięki nowennie pompejanskiej otrzymała moja rodzina. Relacje między moimi rodzicami były bardzo niepokojące, po pewnej kłótni już dłuższy czas nie odzywali się do siebie.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za nawracanie mojego męża

Matko Boska Pompejańska dziękuję ci za wysłuchane prośby otrzymane łaski . Nie ma potężniejszej broni jak różaniec i nigdy nie będzie. Dziękuję za nawracanie mojego męża. Wierzę że kiedyś mój mąż się nawròci dziękuję Ci już za to Matko.Dziękuję Ci Matko za czyste serce i myśli dla nas za uratowanie naszego mamałżeństwa za odsunięcie kochanki i osób które zagrażają naszemu małżeństwu za za łaski potrzebne dla nas i miłość mego męża do mnie i naszego dziecka za wszystkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.
Przeczytaj całość

Aneta: okazało się, że jestem w upragnionej ciąży!!!

Szczęść Boże, Nowennę Pompejańską zmawiam bez przerw od maja 2015 r. Wtedy to wykryto u Mojego Taty guza w zatoce szczękowej i oczodole, który po dalszych badaniach okazał się nowotworem złośliwym.

Od momentu wykrycia choroby wraz z Mamą i Tatą zaczęliśmy zmawiać Nowennę Pompejańską w intencji cudownego uzdrowienia Taty. Najświętsza Maryja Panna obdarzyła Nas niezliczonymi łaskami. W tym świadectwie pragnę podzielić się łaskami, które spłynęły na Mnie podczas zmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji uzdrowienia Taty. Otóż mam niedoczynność tarczycy i niski poziom progesteronu. Schorzenia te pomimo stałej kontroli lekarskiej są poważnym utrudnieniem do zajścia w ciążę. Jednak mimo to w listopadzie 2015 r. okazało się, że jestem w upragnionej ciąży!!! Ten cud poczęcia Mojego Dzieciątka zawdzięczam Najświętszej Maryi Pannie. Początek ciąży przypada na 7 października – Święto Królowej Różańca Świętego. Termin porodu zaś mam wyznaczony na 13 lipca – Wspomnienie Objawień Matki Bożej w Fatimie. Te daty nie są przypadkowe ☺ Od momentu gdy okazało się, że jestem w ciąży zaczęłam zmawiać równocześnie dwie Nowenny: jedną o uzdrowienie Taty, a drugą o zdrowie i prawidłowy rozwój dla Mojego Dzieciątka. I tak przez całą ciążę… ☺ Najświętsza Maryja Panna cały czas opiekuje się Mną i Moim Dzieciątkiem. Pomimo krwawienia na początku ciąży i potem podejrzenia przepukliny pępkowej u Dzieciątka, a teraz stwierdzonej pepowiny dwunaczyniowej zamiast trzynaczyniowej Dzieciątko rozwija się prawidłowo i jestem już w 8 m-cu ciąży ☺☺☺ Wszystko to zawdzięczam Najświętszej Maryi Pannie!!! Przez całą ciążę czuję przede wszystkim wewnętrzny spokój. Pomoc Najświętszej Maryi Panny odczuwam w każdej dziedzinie życia łącznie z takimi codziennymi sprawami,które teraz same się układają. Nowenna Pompejańska zmienia całkowicie życie człowieka. Zachęcam Was Kochani do zmawiana tej pięknej Nowenny,która jest NIE DO ODPARCIA!!! Najświętsza Maryja Panna nigdy Nas nie zawiedzie!!! Dziękuję bardzo Maryjo ☺

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Aneta: okazało się, że jestem w upragnionej ciąży!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Tak dla ścisłości, to rocznica objawień fatimskich przypada 13 maja, a nie lipca :), ale to szczegół. :). Gratuluje, to naprawde cud, mimo tego poważnego schorzenia, dla Boga nie ma bowiem rzeczy niemożliwych!

Aneta
Gość

13 maja przypada rocznica pierwszego Objawienia Fatimskiego, a 13 lipca było trzecie Objawienie Fatimskie ☺

Aneta
Gość

Dodam jeszcze, że Mój Tata, o którego uzdrowienie cały czas zmawiamy Nowennę Pompejańską czuje się bardzo dobrze. Łaski, którymi obdarzyła Go Matka Boża opiszemy w kolejnym świadectwie ☺

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!