Aleksandra: Pomoc w nerwicy

Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wstawiennictwo! W 2015 r. modliłam się Nowenną Pompejańską w intencji szczęśliwych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do pracy po urlopie wychowawczym, pomimo mojej choroby.

Bóg mnie wysłuchał. Czułam się wyjątkowo chroniona i zaczęłam wierzyć, że uda się. Najpierw szczęśliwie spędziłam wakacje, podróżując do przeciwległych krańców Polski, co dla osoby cierpiącej na nerwicę lękową może być niewykonalne bez zażywania leków, a jednak udało się. Następnie mogłam wrócić do pracy, gdyż jakoś szczęśliwie czekał na mnie mój etat i nawet zwolniło się miejsce w moim dziale, więc tym bardziej potrzebny był pracownik. Przeszłam też pomyślnie wstępne badania lekarskie, czego bardzo obawiałam się przy moim stanie, ale dzięki hartowi ducha i życzliwym ludziom też udało się. Potem rozpoczęłam pracę i mimo wszelkich objawów lęku miałam siłę żeby wytrwać, trzymając się rad o. Franciszka z zakonu Bonifratrów, chyba też zesłanego przez Boga. Za to wszystko niech będzie cześć i chwała Najświętszej Maryi Pannie! Polecam wszystkim, żeby powierzać swoje życiowe zadania Bogu i ufać wstawiennictwu Bożej Rodzicielki. Taka wiara zsyła pokój do serca oraz obfite łaski.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…