Mateusz: Dostałem siłę i pokój

Hej składam swoje świadectwo jeszcze w trakcie jej odmawiania ale wszystko po kolei. Mimo że mam 21 lat to to popełniałem ciężkie grzechy jak świetokradztwo przez 3 czy 4 lata a moje nawracanie z stronę Pana trochę trwało. I choć od zawsze lubiłem różaniec to używałem go tylko jak czegoś...
Przeczytaj całość

Beata: Nowenna nauczyła mnie wielbić i dziękować Bogu za wszystko

Intencje, które dotyczyły mojej osoby spełniały się od razu, trudniej było kiedy modliłam się w intencji innych osób.
Przeczytaj całość

Agata: Jestem wdzięczna Matce Bożej Różańcowej z Pompejów za łaskę poczęcia dziecka

Minęło 3 miesiące od zakończenia Nowenny, byłam już umówiona na laparoskopię, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku w moim brzuchu, i nagle 30.05 w urodziny męża dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na...
Przeczytaj całość

Kasia: Matka Boża wspiera

W zeszłym roku modliłam się do Matki Bożej o zajście w ciążę. Niestety mam jakiś z tym problem. Jak na razie dziecka jeszcze nie mamy, ale zdarzyły się inne cuda i jestem pewna, że stały się za sprawą Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Modlitwa męża i żony

Matka Boża jest naprawdę nasza Matką, wstawia się za nami do Ojca , zna nas, wie na co nas stać. Ma ogromnie Miłosierne Serce. Wiem, że gdyby nie Jej wstawiennictwo i ciągła pomoc moje życie wyglądałoby tutaj inaczej.
Nowennę Pompejańską odmawiałam razem moim mężem (od 1 IV do 24 V 2016 roku).

Właściwie on pierwszy podjął decyzje, że będzie się modlił przez wstawiennictwo Najświętszej Matki Bożej o uchronienie go przed chorobą nowotworową oraz o pomoc w mądrym wychowaniu syna Pawła. Natomiast moja intencja dotyczyła nawrócenia do Pana tzn. pełnego uczestnictwa w sakramentach i prawdziwego zawierzenia Panu. (Przyjaciółka niestety nie praktykuje naszej jedynie prawdziwej wiary w Boga Ojca Wszechmogącego, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego). Moja intencja zawierała również prośbę do Stwórcy by jeśli jest Jego Wolą Iza mogła wyzdrowieć z choroby nowotworowej.
Módlmy się razem w rodzinach, żony, mężowie nawołujmy się do modlitwy za nas, za naszą ojczyznę, za przyjaciół i nieprzyjaciół. Mamy wtedy wielką Łaskę od Boga jesteśmy bliżej Niego, Niego który tej modlitwy nie potrzebuje dla siebie, bo jest nieskończony, tylko dla nas. Świat jest z dnia na dzień coraz bardziej kuszony przez złego ducha, nie wiadomo jak długo Pan pozwoli się dalej obrażać. Ten świat „trzyma” modlitwa ludzi dobrej woli. Mówił o tym Święty Jan Paweł II – nasza duma narodowa, który przecież codziennie odmawiał Różaniec i uzupełnił Go o Tajemnice Światła. To samo mówi równie dobitnie m.in. Antonello Cadeddu, Lech Dokowicz, ojciec J.Bashobora (będzie miał rekolekcje w Licheniu od 22-25 VIII br.). Przekazujmy sobie wieści droga elektroniczną, pożyczajmy sobie płyty chociażby pana Lecha Dokowicza, który jest człowiekiem bardzo utalentowanym, a jego filmy to perły.
Już w drugim dniu odmawiania Nowenny otrzymałam myśl od Pana, że Iza będzie zbawiona. Dziękuje za to Panu i nadal staram się pamiętać w modlitwie o niej i jej rodzinie. Leczenie chemioterapią przebiega z dużymi trudnościami, nie przyznałam się do tej pory chorującej, że zmówiłam za nią Nowennę tylko zawsze mam łzy w oczach jak słyszę od niej, że nie wie jak to wszystko wytrzymuje. Mąż również doznał opieki Matki Bożej był bardzo spokojny i umocniony. Pod koniec odmawiania mieliśmy duże pokusy złego, który nie mógł już na nas po prostu patrzeć i nas na siłę skłócał. Trzeba wtedy jeszcze goręcej błagać o pomoc, my chyba trochę tylko na siebie liczyliśmy i było bardzo ciężko ale teraz już lepiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Modlitwa męża i żony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala panu i Matce Najswietszej zycze wytrwalosci na modlitwie .

Ewa Wawrzyniak
Gość
Ewa Wawrzyniak

Chwała Niepokalanej Najświętszej Maryji Pannie zawsze dziewicy

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!