Anna: Nadzieja na lepszą przyszłość

Dziękuję Ci Maryjo Pompejańska z całego serca za opiekę
Przeczytaj

Agata: By Królem w moim życiu był Bóg

Kiedyś nie dał mi spokoju tekst z obrazka o tym, że nie ma problemu którego nie można by rozwiązać Modlitwą Różańcową. Nowenna Pompejańska to szczególna łaska dla całego Kościoła żyjącego w zmaganiu ze złem. Nowennę odmawiam od 4 lat. Bardzo pomogła mi ona w życiu moim, mojej rodziny i przyjaciół. Bez tej szczególnej modlitwy, która pogłębia relację z Matką Bożą a przez Nią z Bogiem nie dałabym rady przetrwać tego trudnego czasu w moim życiu. Moje poprzednie świadectwo również to potwierdza. Ojciec Pio kazał w duchowym testamencie do wiernych przed śmiercią by dużo modlić się na Różańcu.
Przeczytaj

Karolina: Matura i studia

Bardzo stresowałam się egzaminem dojrzałości. Nie wiedziałam na jakie studia chce iść. Modliłam się nowenną pompejańską w intencji zdania matur i o wybór odpowiednich studiów. Maryja wiedziała co dla mnie najlepsze i tak pokierowała moimi egzaminami, że wylądowałam na studiach odpowiednich dla mnie. Po drodze były drobne przeciwności ze składaniem papierów, ale zostały pokonane.
Przeczytaj

Świadectwo: Zawrócenie z „Drogi Smoka”

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce płyta z mp3 „Zniewolenie Duchowe” wydana przez Księży Saletynów. Po parokrotnym przesłuchaniu (bo bardzo wciąga) uświadomiłem sobie rzeczy, które choć banalne w codzienności i spotykane mogą zgubić duszę. Było na niej między innymi o uprawianiu zachodnich sztuk walki i ich indoktrynacją, która z...
Przeczytaj

Danka: Podziękowanie

Dziekuje Ci Maryjo za laske wlasnego domu
Przeczytaj

Agnieszka: Modlitwa męża i żony

Matka Boża jest naprawdę nasza Matką, wstawia się za nami do Ojca , zna nas, wie na co nas stać. Ma ogromnie Miłosierne Serce. Wiem, że gdyby nie Jej wstawiennictwo i ciągła pomoc moje życie wyglądałoby tutaj inaczej.
Nowennę Pompejańską odmawiałam razem moim mężem (od 1 IV do 24 V 2016 roku).

Właściwie on pierwszy podjął decyzje, że będzie się modlił przez wstawiennictwo Najświętszej Matki Bożej o uchronienie go przed chorobą nowotworową oraz o pomoc w mądrym wychowaniu syna Pawła. Natomiast moja intencja dotyczyła nawrócenia do Pana tzn. pełnego uczestnictwa w sakramentach i prawdziwego zawierzenia Panu. (Przyjaciółka niestety nie praktykuje naszej jedynie prawdziwej wiary w Boga Ojca Wszechmogącego, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego). Moja intencja zawierała również prośbę do Stwórcy by jeśli jest Jego Wolą Iza mogła wyzdrowieć z choroby nowotworowej.
Módlmy się razem w rodzinach, żony, mężowie nawołujmy się do modlitwy za nas, za naszą ojczyznę, za przyjaciół i nieprzyjaciół. Mamy wtedy wielką Łaskę od Boga jesteśmy bliżej Niego, Niego który tej modlitwy nie potrzebuje dla siebie, bo jest nieskończony, tylko dla nas. Świat jest z dnia na dzień coraz bardziej kuszony przez złego ducha, nie wiadomo jak długo Pan pozwoli się dalej obrażać. Ten świat „trzyma” modlitwa ludzi dobrej woli. Mówił o tym Święty Jan Paweł II – nasza duma narodowa, który przecież codziennie odmawiał Różaniec i uzupełnił Go o Tajemnice Światła. To samo mówi równie dobitnie m.in. Antonello Cadeddu, Lech Dokowicz, ojciec J.Bashobora (będzie miał rekolekcje w Licheniu od 22-25 VIII br.). Przekazujmy sobie wieści droga elektroniczną, pożyczajmy sobie płyty chociażby pana Lecha Dokowicza, który jest człowiekiem bardzo utalentowanym, a jego filmy to perły.
Już w drugim dniu odmawiania Nowenny otrzymałam myśl od Pana, że Iza będzie zbawiona. Dziękuje za to Panu i nadal staram się pamiętać w modlitwie o niej i jej rodzinie. Leczenie chemioterapią przebiega z dużymi trudnościami, nie przyznałam się do tej pory chorującej, że zmówiłam za nią Nowennę tylko zawsze mam łzy w oczach jak słyszę od niej, że nie wie jak to wszystko wytrzymuje. Mąż również doznał opieki Matki Bożej był bardzo spokojny i umocniony. Pod koniec odmawiania mieliśmy duże pokusy złego, który nie mógł już na nas po prostu patrzeć i nas na siłę skłócał. Trzeba wtedy jeszcze goręcej błagać o pomoc, my chyba trochę tylko na siebie liczyliśmy i było bardzo ciężko ale teraz już lepiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ewa Wawrzyniakbarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala panu i Matce Najswietszej zycze wytrwalosci na modlitwie .

Ewa Wawrzyniak
Gość
Ewa Wawrzyniak

Chwała Niepokalanej Najświętszej Maryji Pannie zawsze dziewicy