Iga: Niespodziewana śmierć

Dalej będę się modlić i dziękować Matce Bożej i Jej Synowi za łaski, którymi jesteśmy obdarzeni. Ufam Ci Maryjo! Wierzę, że zaślesz inne łaski o które proszę, jeśli taka będzie wola Boga.
Przeczytaj całość

Sylwia: Spełnione pragnienie ukryte na dnie mojego serca

Pragnę Matce Boskiej podziękować za obdarowanie mnie i mojej rodziny łaskami, o które prosiłam i tymi, o których marzyłam ale nie śmiałam prosić. Zawsze marzyłam mieć dużą rodzinę, długo nie mogłam zajść w ciążę. W ubiegłym roku Nowenną Pompejańską wymodliłam dzidziusia. Moja Amelcia ma już 8 miesięcy i zawsze modlę...
Przeczytaj całość

Edyta: Udało mi się znaleźć pracę

Być może, wierzę w to głęboko, że Bóg dla każdego z nas ma indywidualny plan, tak dobry, że sami nigdy nie moglibyśmy sobie go wymarzyć.
Przeczytaj całość

Dorota: Łaska dla mojego małżeństwa

Zaczęliśmy rozmawiać ze sobą szczerze jak od dawna nie rozmawialiśmy. O rozstaniu nie ma już mowy. Oboje staramy się naprawić nasz związek.
Przeczytaj całość

Klaudia: Dziękuję Ci Panie Jezu i Matko Najświętsza za nadzieję, którą we mnie rozbudziliście.

Odmawianie mojej pierwszej Nowenny zakończyłam w Wigilię Bożego Narodzenia. Moja intencja nie spełniła się w taki sposób, w jaki się spodziewałam. Mimo to chciałabym podziękować Matce Najświętszej za te 54 dni przebywania z nią i z Panem Jezusem. Dzięki temu różaniec stał się nieodłączną częścią mojego dnia i tak już pozostanie.
Przeczytaj całość

Zofia Anna: jest inną osobą, Bóg dotknął jej serca.

Chciałam podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski a jest ich naprawdę dużo. Pierwszą Nowennę odmówiłam w październiku 2012r, potem wielokrotnie odmawiałam w różnych intencjach.

Modlitwy w osobistych intencjach nie zostały wysłuchane, być może dlatego ,że oprócz modlitwy nie podejmowałam innych starań. Tak wygląda jakbym siedziała w poczekalni. Inne intencje głównie za rodzinę przyniosły zmiany mniejsze lub większe. Matka Boża wzięła w opiekę mnie i całą moją rodzinę. Od kilku lat borykamy się z problemami finansowymi, zamykaniem rodzinnej firmy , teraz wszystko zaczęło się powoli układać. U mojej bratanicy, modelki z tego nie-słynnego pokazu w kościele ,nastąpiła zmiana jest inną osobą, Bóg dotknął jej serca. Brat powoli kończy remont domu, modliłam się o pomoc i wsparcie Matki Bożej dla niego i jego wysiłków. Moje relacje z siostrą zaczęły się poprawiać, żyjąc pod jednym dachem przez wiele lat mijałyśmy się jak obce osoby. We wrześniu w pracy nastąpiło chwilowe polepszenie sytuacji ale obecnie jest coraz gorzej. Uniknęłam dwukrotnie wypadkom, jeden drogowy a drugi w domu podczas zaparzania kawy wybuchł mi tuż obok twarzy imbryk ciśnieniowy. Modliłam się o łaskę bycia dobrym kierowcą, nadal mam lęk przed kierowaniem autem ale dużo mniejszy . Modlitwa ma wielką moc chociaż nie wszystkie intencje zostały jeszcze wysłuchane to wierzę, że będą jeśli jest tak wola Najwyższego. Nie ustaję w modlitwie. Ta modlitwa przynosi mi spokój wewnętrzny i powolne nawrócenie , staram się regularnie przystępować do sakramentu spowiedzi i Komunii Św. Zmagam się ze skłonnością do wiecznego smutku, kiedyś radosna i towarzyska, tryskająca energią a dziś totalna apatia ,ale oddaję się w najlepsze ręce Naszej Ukochanej Matki. Chwała Tobie Maryjo !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!