Hania: Łaska rodziny

Ja odmawiam Nowennę po raz czwarty. Pierwszy raz o moje zdrowie, wtedy poczułam jak Mateńka wspiera mnie bym była uzdrowiona na duszy. Drugi raz o to, bym mogla mieć Dzieciuszko i w trakcie odmawiania straciłam ciąże. Przeczytaj Hania: Łaska rodziny
Read More

Bogumiła: Nowenna Pompejańska i święty Charbel

Nazywam się Bogumiła, jestem amazonką od 2012 r. . Jestem po amputacji, chemii i radioterapii. Moja choroba była impulsem do zajecia się tematem medycyny naturalnej i sposobów walki z chorobą danych nam przez Boga min poprzez odpowiedni styl życia i odżywiania. Tym szerokim tematem zajęłam się na moim blogu "Dr...
Read More

Bożena: Nowenna w życiu mojej rodziny

Niech będzie pochwalny Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam 7 lat temu w intencji uzdrowienia mojej córki, u której zdiagnozowano chloniaka złośliwego, po trzech tygodniach oczekiwań na kolejne weryfikacje wycinka obecność komórek nowotworowych wykluczono. Po około dwóch latach zmówilam nowennę w intencji zdrowia mojego męża, gdzie jego badania także wyszly dobrze.
Read More

Grzegorz: łaski nowenny

Było początkowo <trudno>, ale nie  jest to jakaś nadzwyczajna <trudność>. Razem z Żoną , modliliśmy się o "dzieci"(dorosłe). Tylko dziękować za wysłuchanie. Oczywiście Opatrzność ma <swoje Plany">. Warto kontynuować. Grzegorz <wiek 50 +)
Read More

Urszula: przebaczenie

Szęść Boże. Odmówiłam już kilka nowenn, na owoce większości nadal czekam i głęboko wierzę, że kiedyś przyjdą. Kilka dni temu skończyłam nowennę w intencji pojednania z bliską memu sercu osobą, która w wyniku kilku wydarzeń mnie znienawidziła i zerwała ze mną wszelkie kontakty.

Prosiłam Matkę o nasze pojednanie i przebaczenie, bym nie musiała żyć ze świadomością, że on mnie nienawidzi. Mateńka mnie wysłuchała. Dziś spotkałam się z tą osobą z jej inicjatywy, po blisko roku milczenia, wyjaśniliśmy wszystko to, co się wydarzyło i rozstaliśmy w zgodzie. Teraz mogę już żyć bez tego strasznego ciężaru. Dziękuję Matko Przenajświętsza za wysłuchanie, nie tracę nadziei, że i w innych sprawach pomożesz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Urszula: przebaczenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale to jak kamien zrzucic z serca ,niech was Bog Blogoslawi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!