Kasia: Wszystkich zachęcam od odmawiania różańca!

Wiem, że Matka Boska zawsze mi pomoże, chociaż w moim życiu nie wszystko dzieje sie dobrze: rzucil mnie chłopak i mam problemy w pracy. Nie tracę nadzei, bo wiem, że moje modlitwy zostaną wysluchane.
Read More

Martyna: Czy ja się tak egoistycznie modlę o moje szczęście?

Jeśli ktoś się waha, boi że nie podoła- uda się trzeba uwierzyć i nie poddawać się złu!
Read More

O: Dzieki pomocy Matki Bożej nie wyrzucą mnie ze studiów

Dzieki nowennie udało mi sie zdać bardzo trudny egzamin. Dzieki pomocy Matki Bożej nie wyrzuca mnie ze studiow .
Read More

Anna: Troskliwa Matka

miałam wiele negatywnych emocji
Read More

Kornelia: Nauczyłam się przyznawać przed sobą i Bogiem do swoich słabości

Poza tym Matka Boża czuwa nade mną i mnie prowadzi. Czuję jej opiekę i choć czasem bywa ciężko, staram się iść do przodu.
Read More

Marlena: Z masturbacją zmagam się od wielu lat

Czytając świadectwa postanowiłam napisać swoje, zwlekałam z nim, chciałam jeszcze poczekać, ale teraz postanowiłam jednak się nim podzielić.

Z masturbacją zmagam się od wielu lat, praktycznie od dziecka, a teraz mam 20lat.
Maturbacja, inne problemy z czystością. To bardzo ciężki i uciążliwy nałóg.

Jestem w trakcie 3 nowenny, 3 lub 4 były przerwane. Nie modliłam się o wyzwolenie z mojego nałogu, ale chyba gdzieś w głębi wiedziałam, że przyjdzie to z jakąś poboczną łaską. I przyszło. Może nie całkowicie, nieczyste myśli są, ale jestem tylko człowiekiem, nie da się wyłączyć myślenia, a jeszcze po kilkunastu latach tego strasznego grzechu nie uda się ot tak przestawić myślenia.
Chociaż po Nowennie jest to o wiele łatwiejsze. Ogólnie w trakcie życia miałam nawet 2miesięczne przerwy od tego grzechu, dopiero w gimnazjum na religii dowiedziałam się, że jest to grzech. Dopiero więc od wtedy grzeszyłam świadomie.

Obecnie rzadko mam silne pokusy. Czasami mam jakieś erotyczne sny, po których grzech przychodzi z łatwością. To na pewno zły tak na mnie chce wpłynąć. I udaje się mu, ale co zauważyłam, tylko wtedy, gdy nie odmawiam Nowenny.
Zrobiłam sobie kilkudniową przerwę między Nowennami. W sumie z kilku dni wyszło jakieś 2 tygodnie. Co tydzień byłam wtedy u spowiedzi. Byłam w niedzielę u spowiedzi, w nocy sen, a rano grzech. Odkąd wiem, że nie można iść do Komunii z grzechem ciężkim, staram się tego nie robić, żeby Jezus nie męczył się w moim sercu.

W każdym bądź razie podczas przerwy w odmawianiu uleganie pokusie masturbacji było ogromne. W trakcie odmawiania Nowenny pokusy są, to nieuniknione, jednak są i odchodzą i nie są takie silne.

Muszę więc dziękować Maryi za wyrwanie z nałogu, z którym męczyłam się przez kilkanaście lat i myślałam, że już nie uda mi się go pokonać. Wiem, że kiedyś uda mi się całkowicie z tego wyzwolić.

Moje nowenny to zwykle niestety „klepanie zdrowasiek”, ale jak widać wszystko „działa”. Za trud i wysiłek zawsze jest nagroda. Pan wiedział czego trzeba mi najbardziej- wyzwolenia z nałogu. I to mi dał.
Po skończeniu tej Nowenny mam zamiar zacząć kolejną o pokorę, mam nadzieję, że po niej moja modlitwa będzie o wiele milsza Panu.

Chwała Panu i Jego Przenajświętszej Panience w tym pięknym miesiącu maju 🙂

Przepraszam za niechlujnie napisane świadectwo, myślałam że będzie krótkie i zwięzłe, a tymczasem pisałam wszystko co mi przychodziło w trakcie na myśl 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Gabriela (GJ)Paweł GereardłukKasiaMirek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw
Marlena
Gość
Marlena

Inne problemu z czystoscia – Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię, czy właściwie przeżywaną czystą miłość można pomóc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Oprocz samej fizycznej strony tego zjawiska, czyli jakosci doznan, ktore moglo… Czytaj więcej »

Dominika
Gość
Dominika

To prawda, moc Nowenny jest WIELKA! Ja już jestem na końcu odmawiania swojej pierwszej Nowenny ( kończę 8 maja ) i pomimo tego, iż intencja była inna, to również Maryja uwolniła mnie od grzechu masturbacji, od której zmagałam się od 7 klasy podstawówki ( obecnie mam 32 lata ). Podobnie jak Ty mam czasem jakieś pokusy, ale się nie daję pokonać złemu.

Najniższy
Gość
Najniższy

Ja też się z tym syfem zmagam. I też mam 20 lat. Jeżeli to czytasz – rozumiem Cię, bo Twoje świadectwo jest trochę podobne do mojego życia. Powodzenia 😉

Mirek
Gość
Mirek

Miałem taki sam problem,ale dzięki naszej Ko chanej Mamie w niebie ten problem zniknął,poprostu został wyłączony.W telewizji mówią żebyś się masturbował bo tamniby lepsze krązenie,przez to niedostaniesz raka no o takie tam pierdoły,a nigdy nie wiedziałem że to jest taki wielki grzech.

Kasia
Gość
Kasia

Też miałam tak samo. Masturbacja, pornografia, praktycznie codziennie. Zaczęłam pierwszą Nowennę o uzdrowienie z choroby nowotworowej i Maryja uleczyła mnie ze wszystkiego! Chwała Bogu! Chwała Maryi.

łuk
Gość
łuk

polecam cudowny medalik

Paweł Gereard
Gość
Paweł Gereard

Zły lubi maczać palce, szczególnie chce wybić piętno poczucia beznadziei, obarczy Boga winą, podrzucić myśl, „przecież tyle się modlisz”. Bóg chce i daje nam to za darmo. Wielką łaską jest widzieć łaskę, nawet tam gdzie pozornie jej nie ma, widzę jak Niepokalana prowadzi mnie przed światło prawdy. Nieświadoma pycha, ona gubi nas, już zdaje się że jesteśmy „święci” tak naprawdę jak by nie łaska Boża to nie ma takiego grzechu o którym wyobraźnia wsparta rogacizną nie dała by upustu. Myśl nieczysta, myśli nieczystej nierówna, dopiero podsycona, uwolniona wolną wolą, danie jej zielone światło, szukanie scenariusza dla tej myśli- wtedy jest… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Paweł, to są święte słowa.Dzięki!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!