E: Nie ma takich słów, by opisać cuda jakie dzieją się każdego dnia!

Wiem, że niczym nie zasłużyłam sobie na łaskę obecności Maryji w moim życiu ale JEZU, UFAM TOBIE.
Read More

Joanna: zdanie egzaminu

Chcialabym bardzo podziękować Matce Bożej za pomoc w obronie pracy magisterskiej. Modlę się od dluższego czasu o uzdrowienie... a Matka Boża pomaga mi również w innych ważnych dla mnie sprawach. Cieszę się, że można tyle pięknych spraw wymodlić przez wstawiennictwo Maryi.
Read More

Ryszard: A jednak warto!

Najpierw kilka słów o sobie. Jestem facetem w średnim wieku. Cieszę się dobrym zdrowiem i niezłą kondycją, zarówno fizyczną jak i finansową. Mimo tego odmówiłem NP w intencji jednego z członków mojej najbliższej rodziny.Przeczytaj Ryszard: A jednak warto!
Read More

Ania: Nowenna, która zawsze pomaga

Nowennę pompejańską odmawialam juz kilka razy. Maryja nigdy nie zostawila mnie bez pomocy, za kazdym razem zostalam wysłuchana. Podczas odmawiania nowenny i poźniej, dzieją się w życiu dziwne, czasami bardzo trudne i bolesne rzeczy. Wiele życiowych wydarzeń ukazuje sie w innym świetle, wymuszajac inne spojrzenie na rożne sprawy. Nie jest to łatwe ale wierze, że ma sens.
Read More

Marzena: nowenna o pracę spełniona

Nowenna czyni cuda i warto ją odmawiać.Ja sobie drukuje rozważania i modle się jak dzieci są w szkole.
Read More

Maria: miłość znów mnie otacza

Witam wszystkich serdecznie. Na Nowennę Pompejanska trafiłam zupełnie przypadkowo. Dodam iz przed rozpoczęciem nowenny byłam osobą zagubiona jeśli chodzi o kwestię religijną i nie tylko.Cały czas czułam, ze brakuje mi czegoś. Rozpoczęłam nowennę w lutym.

Była w intencji konkretnej osoby bez której ciężko mi normalnie funkcjonować. Jest to miłość mojego życia. Niestety nie możemy być razem mimo iż obaj bardzo tego byśmy chcieli. Więc Pan X zerwał ze mną kontakt. Było mi bardzo ciężko i wiedziałam, ze już nic nie mogę zrobić. Gdy zaczęłam nowennę byłam w głębokiej rozpaczy. Niesamowite jednak był fakt iz na pierwszy rzut oka niewinna modlitwa, a dala mi więcej niż sama mogłabym się spodziewać. Poczułam cudowny spokój, cierpliwość, odnalazlam w sobie Boga oraz zrozumiałam że wszystko jest w Jego rękach a mi pozotaje tylko prosić. Podczas nowenny Pan X odezwał się. To mi wystarczyło. Teraz gdy mamy Maj i już trochę czasu po zakończeniu nowenny minęło ja regularnie widuje się z miłością mojego życia i czuję spokój ktory ciężko opisać. Jestem wdzięczna Matce Boskiej i wszystkich zachęcam do tej modlitwy iz wiele uczy i wiele daje. Nieważne jaka to intencja. Proscie a będzie Wam dane. Wszystko jest w rękach Boga i nie ma rzeczy niemożliwych. Nigdy nie traccie nadziei.. Życzę Wam drodzy czytelnicy takiego spokoju jakim ja zostałam obdarzona.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: miłość znów mnie otacza"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

nie rozumiem. czyli nie mogliscie byc razem ale znowu go widujesz? chodzilo o kwestie techniczne jak odleglosc zamieszkania czy ze on jest po rozwodzie?

Bartek
Gość
Bartek

Autorko świadectwa napisałaś, że nie możesz być z osobą którą kochasz a mimo to modlisz się o to i się z nią spotykasz. Zwykły czytelni czytając Twoje świadectwo zastanawia się czy jesteś mężatką lub osobą konsekrowaną (ewentualnie osoba z którą się spotykasz)? Jeśli tak to smutne jest to świadectwo. Jeżeli nie to warto byś o tym napisała.

M.
Gość
Mąż się rozwiódł ze mną w marcu. Nie mamy dzieci. Na rozwód zgodziłam się to, bo uważam że nic na siłę. Mimo to zaczęłam odmawiać NP o uzdrowienie naszego małżeństwa . 14 maja skończyłam NP, a od 15 maja odmawiam Nowenny: do Jezusa, św. Michała Archanioła, Św.Józefa i do Ducha Św., którzy również są bliscy mojemu sercu. Nie mam kontaktu z mężem, bo po rozwodzie dał mi jasno do zrozumienia, żebym zajęła się swoim życiem. Więc całkiem się odcięłam, bo nic na siłę. Nie wiem czy ma kobietę (ale czuje, że ma). Nie wiem z kim mieszka, gdzie mieszka. I… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?