Katarzyna: O Nowennie Pompejanskiej usłyszałam od Cioci-Matki Chrzestnej.

To jest moje 1 publiczne świadectwo w życiu! O Nowennie Pompejanskiej usłyszałam od Cioci-Matki Chrzestnej. Pół roku tego rozpoczełam poszukiwania nowej pracy za granicą, mimo ze obecna wcale nie była najgorsza:) Mimo wielu zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne, zawsze Ktoś okazywał się lepszy a ja "odchodziłam z kwitkiem".Przeczytaj Katarzyna: O Nowennie...
Przeczytaj całość

Olga: po prostu bałam się żyć

Popadłam w depresję. Nieustannie odczuwałam strach, lek, niepokój co będzie jutro po prostu bałam się żyć. Rodzina się ode mnie odsunęła, nie miałam wsparcia w nikim. Czułam do ojca nienawiść, że to wszystko przez niego a później do reszty rodziny bo nie chcieli mi pomóc w trudnych chwilach. Czułam złość, gniew, nienawiść do nich...
Przeczytaj całość

Grzegorz: Aktualnie postanowiłem walczyć ze złym duchem

Rozważania tajemnic różańca pozwoliły na zauważenie grzechów, których do tej pory nie widziałem. Jednak gdzieś w myślach pojawiają się wątpliwości, bo każdego dnia widzę, jak ich związek nabiera rozpędu np. poprzez portale społecznościowe i czy moja intencja ma sens. W głębi serca w mojej intencji chodziło o to, aby odzyskać tą dziewczynę i abym ja został jej wybrankiem.
Przeczytaj całość

Anna: Nie mogę bez niej żyć

Obecnie jestem w trakcie odmawiana mojej 5 nowenny pompejańskiej. Kończąc jedną zaczynam kolejną, gdyż jak robiłam kilka dni przerwy pomiędzy 1 i 2 bardzo mi brakowało bliskości z Najświętszą Matką. Pierwsza Nowenna dotyczyła pomocy w odzyskaniu zdrowia Teścia. Dostał zawału i wylewu w ciągu 1 dnia. Było 5% szans na przeżycie. Nie mogłam uwierzyć, że dzień po dniu słyszałam, że jego wyniki się poprawiają, a po 3 miesiącach wyzdrowiał niemalże całkowicie.
Przeczytaj całość

Sylwia: Uzdrowienie z wypadających włosów

W bezsilności wklikałam w internet "modlitwy". Pierwszą jaka wyskoczyła była właśnie Nowenna Pompejańska. Zaczęłam się modlić. Początki były trudne, modlitwa była taka sucha ale z czasem czułam bliskość Boga. Każda następna część różańca była cudowniejsza, bliższa.
Przeczytaj całość

Kasia: zdany egzamin

Nowenna modliłam się o zdanie egzaminu radcowskiego kończą długoletnią naukę. Udało się pomimo wielu wątpliwości. Dziękuję Ci Mateńko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kasia: zdany egzamin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Krótkie i treściwe świadectwo. Mam kilka pytań do Ciebie odnosnie świadectwa co złożyłaś, czy mogłabyś sie odezwać na mojego mejla normalny1983@interia.pl.

Darek
Gość

Gratuluje Kasiu. Ja niestety nie zdałem egzaminu adwokackiego (cywilne), chociaż prosiłem Boga o to aby mi pomógł. (widocznie słabo). Teraz jestem w trakcie odmawiania NP o uwzględnienie odwołania i w konsekwencji zdanie egzaminu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!