Olimpia: wysłuchane łaski

Witam. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 8 czerwca modląc się o klientów i zlecenia dla naszej firmy, gdyż od dłuższego czasu męczą nas kłopoty finansowe. Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej bywało różnie, przychodziły chwile zwątpienia, lepsze i gorsze dni jednak cały czas wierzyłam że Matka Boża mnie wysłucha. W czasie Nowenny nic...
Przeczytaj całość

Grażyna: Zostaniemy dziadkami

Pragnę dać świadectwo, że odmawianie nowenny pompejańskiej sprawia cuda. Moja córka i zięć od wielu lat starają się o dzieci. W leczeniu wykorzystywali wszystkie metody jakimi dysponuje współczesna medycyna. Bezskutecznie.
Przeczytaj całość

Adam: Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.

Jutro kończę kolejną Nowennę Pompejańską. Tak jak w poprzedniej modliłem się w intencji poukładania mojego życia zawodowego i rodzinnego. Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Otrzymane łaski

Wcześniej nie było to możliwe ale Nowenna Pompejańska w intencji pogodzenia się, zadziałała. Chwała Mateńce. Nowenna Pompejańska stała się modlitwą do której powracam i modlę się cały czas w tej samej intencji.
Przeczytaj całość

Eliza: Modlitwa o dom

Wiele razy próbowałam zacząć nowennę ,ale nie udawało mi się jej skończyć.Obecnie odmawiam nowennę a właściwie za kilka dni już kończę. Widzę jak przez ten czas Maryja i Dobry Bóg opiekują się mną i całą rodziną. Właśnie jestem na urlopie macierzyńskim ,bo w lutym urodziłam drugiego syna. Modle się do Boga i Maryi aby nam pomogli. Nie mam szans na powrót do pracy, wynajmujemy mieszkanie, mąż tylko pracuje,a ja dostaje jeszcze zasiłek ale to już nie długo. Mąż bardzo się martwi bo nie wiemy co dalej, Kiedy skończą się pieniądze z zasiłku to nie damy rady żyć o jednej pensji. Zawsze marzyłam o tym aby moje dzieci miały matkę w domu.
Przeczytaj całość

Kamila: Nic nie było w stanie mnie złamać !

O Nowennie Pompejańskiej słyszałam jakiś czas temu, ale za bardzo nie wzięłam sobie tego do serca. Dopiero, kiedy w moim małżeństwie był już bardzo źle, postanowiłam prosić o pomoc Matkę..

.Kiedy odmawiałam Nowennę po raz pierwszy w intencji naszego małżeństwa, nic szczególnego mówiąc po ludzku się nie działo, a chwilami było coraz gorzej. Mój mąż był dla mnie arogancki, nieuprzejmy, lekceważący, itd… Żyliśmy pod jednym dachem, ale zupełnie obok siebie, każdy własnym życiem. Nie chciał podejmować jakiejkolwiek rozmowy, o co ja wiele razy zabiegałam. Były już rozmowy o rozwodzie, oddzielnym zamieszkaniu, a jemu było wszystko jedno..Nie miałam już sił, ale wiedziałam, ze dla mnie małżeństwo to świętość i musi przetrwać ten trudny czas, tym bardziej, ze mamy dwuletniego synka. Mimo, iż mimo mojej modlitwy, nie było zmiany, ja nie przestawałam i nadal mówiłam kolejne części różańca, wierząc, iż to na pewno mi pomoże. Dzięki modlitwie, miałam tak dużo siły, ze jest to nie do opisania, miałam tak dużo nadziei…że nic nie było w stanie mnie złamać. Teraz wiem skąd ta siła..Po skończeniu pierwszej nowenny, na drugi dzień rozpoczęłam drugą w intencji przemiany naszych serc – mojego i męża. I po skończeniu I części stał się cud, ja tak to nazywam – mój mąż stał się dla mnie trochę bardziej miły. A dla mnie to dużo, tym bardziej po tym, czego ostatnio doświadczyłam z jego strony. Teraz nie jest jeszcze idealnie, ale po półrocznym poważnym kryzysie naszego małżeństwa, zaczynamy ze sobą normalnie rozmawiać.. Wierzę, że nam się uda, bo Matka będzie przy nas.. Dziękuję Tobie Matko..i proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kamila: Nic nie było w stanie mnie złamać !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta Ch
Gość
Marta Ch

piękne świadectwo
ja też wczoraj zaczęłam drugą Nowennę Pompejańską w tej samej intencji co pierwsza – o powrót mojego Ukochanego
bardzo bym chciała też kiedyś tutaj napisać swoje świadectwo za otrzymaną łaskę

Marta
Gość
Pani Kamilo, wiele małżeństw, które się rozeszły, a które przeczytałyby Pani świadectwo byłoby razem. Sama noszę w sobie poczucie winy, że namawiałam moją siostrę do rozwodu. Wtedy byłam odwrócona od Boga, nie chciałam mieć z Nim nic wspólnego i to mnie zgubiło. Parę lat temu, kiedy w małżeństwie mojej siostry było źle, kiedy jej mąż pił i bił (nawet przy dziecku) nie widziałam innej możliwości. Dzisiaj, kiedy Matka Boża również uczyniła w moim życiu cud zastanawiam się jakby to było, gdyby szukało się pomocy u Boga. Ale to pytanie pozostanie na zawsze bez odpowiedzi, bo moja siostra wzięła rozwód. Życzę… Czytaj więcej »
kamila
Gość
kamila

Nasza nadzieja i siła w Bogu. Tylko on może uczynić to , co dla nas wydaje się być niemożliwym. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale wierzę, że za wstawiennictwem Matki nasze małżeństwo zwycięży…Życzę również wszystkiego dobrego..i dziękuję za piękne słowa.

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Obrazki z nowenną pompejańską?