Julia: Autyzm synka

Nowennę zaczęłam odmawiać w intencji mojego synka. Była to moja pierwsza nowenna. U dziecka stwierdzono całościowe zaburzenia rozwoju i określono je mianem autyzmu dziecięcego. Pani diagnozująca Mikołaja uznała, że nie jest to choroba na całe życie. Synek, mając ponad dwa lata, nie potrafił jeszcze wielu rzeczy. Nie umiał wskazywać palcem, kiwać głową na „tak” lub „nie”, nie mówił do mnie „mama”, a do męża „tata”. Buczał, machał rączkami i żył w swoim świecie.Było wiele spraw, które budziły mój niepokój. Nauczyłam go kilku rzeczy. Jednak terapeuci zlecali mi wiele zadań, które musiałam z nim wykonywać w domu. Zwróciłam się o pomoc do Matki Najświętszej. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską i wtedy zaczęły dziać się cuda. Mikołaj zaczął płakać za swoim kuzynem (rówieśnikiem), gdy ten odchodził, i łapał go za rączkę, żeby został. Zadań, których dotychczas nie umiał wykonać, nauczył się z łatwością.
Najdziwniejsze było to, że jednego dnia nie umiał wcale czegoś wykonać, a następnego dnia wstajemy, a on sam zaczyna coś robić bez najmniejszego problemu! Rozwój synka postępuje i dużo osób twierdzi, że nie widać u niego zaburzeń. Zrobił się bardzo bystry. Pani, która go diagnozowała, ostatnio zatrzymała mnie na korytarzu i powiedziała, że rozmawiała z Mikołajem i to nie jest to samo dziecko, które diagnozowała. Oczywiście, nie wszystko jest już idealne (mowa, niektóre zachowania), jednak wiem, że same ćwiczenia, bez wstawiennictwa Matki Bożej, nie dałyby takiego efektu. Teraz odmawiam drugą nowennę w intencji Mikołaja. Oczywiście, podobnie jak inni wcześniej pisali, ja również miałam trudności w odmawianiu nowenny, wcale nie było łatwo.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JolaJoannaEwelinazatroskany ojciecMaria II Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Wszystkiego dobrego dla Mikolaja i duzo wytrwalosci dla pani,aby Matka Boza miala Was w swojej opiece:)

Maria II
Gość
Maria II

Pomodlę się za Was:))Życzę z całego serca cudownego uzdrowienia Mikołaja.

zatroskany ojciec
Gość
zatroskany ojciec

Wiem o czym piszesz, wiem co czujesz i co przeżywasz, przechodziłem przez to samo około 4 lata temu. U mojego syna również zdiagnozowano autyzm atypowy (2013 rok) , jednak dzięki nowennie pompejańskie spłynęło tak wiele łask na mnie i mojego syna że do dnia dzisiejszego dziękuje Bogu za wszystko i Matce Przenajświętszej za wysłuchanie mojej modlitwy. Moją historię opisałem w swoim świadectwie które zamieściłem na forum: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/04/zatroskany-ojciec-zawierzcie-wszystkie-swoje-problemy-jezusowi/ Z perspektywy tych kilku lat które minęły od opublikowania mojego świadectwa i łask które wówczas otrzymałem ja i mój syn, mogę stanowczo stwierdzić iż nowenna pompejańska to najlepsze co mnie spotkało w życiu… Czytaj więcej »

Ewelina
Gość
Ewelina

Piękne świadectwo. Sama jestem w tym miejscu, w którym byłaś wcześniej. U mojej córki właśnie zdiagnozowano autyzm dziecięcy. Zdesperowana zaczęłam odmawiać nowennę. Nie jest to moja pierwsza nowenna (poprzednich nasza Pani wysluchala), ale najważniejsza i odmawiam ja inaczej (dokładniej) niż wcześniejsze, choć nie jest łatwo, bo mam dwójkę małych dzieci. Wierze z całego serca, ze będzie dobrze i moja córka wyjdzie z tego.

Joanna
Gość
Joanna

Łączę się w modlitwie z rodzicami którzy przeżywali bądź przeżywają to samo co ja. U mojego synka Dominika również zdiagnozowano autyzm, ale wierze że dzięki pomocy Matki Najświętszej wszystko potoczy się dobrze.

Jola
Gość
Jola

Moje dziecko ma również podejrzenie autyzmu. Pierwsza nowenna przyniosła wiele efektów. Jestem w trakcie odmawiania drugiej w intencji mojego synka. Wiem dokładnie, co Pani przezywa, ale Maryja ma niesamowitą moc! Zawierzenie Jej mojego dziecka przyniosło wiele bardziej pozytywnych efektów niż sama terapia. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: