Maria: Nowa praca

Zaczęłam odmawiać nowennę w intencji znalezienia pracy. Dwa dni po zakończeniu pierwszej części - błagalnej - dostałam propozycję pracy (bez wysyłania cv, sami zgłosili się do mnie). Nie była to jednak praca "od zaraz". Kilka dni przed zakończeniem drugiej części nowenny zostałam zaproszona na rozmowę o pracę i tę pracę dostałam. Zachęcam do odmawiania nowenny pompejańskiej bo czyni cuda
Read More

Gosia: Maryja czyni cuda

Chciałabym złożyć wielkie podziękowania Matce Bożej za łaski, które otrzymałam od Niej. Pierwszy raz o Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry. Było to ponad 3,5 roku temu, byłam wtedy w drugiej ciąży. Pierwszy mój poród był bardzo koszmarny. Nadal wspominam to ze łzami w oczach, dlatego jak tylko dowiedziałam się...
Read More

Świadectwo Ani

Witam wszystkich serdecznie. Chcialabym sie podzielic moim swiadectwem aby rozszerzac ta piekna modlitwe, dodac otuchy tym modlacym sie. Odmawiam w tym momencie 2NP i odczuwam bardzo pozytywne wplywy tej modlitwy.Przeczytaj Świadectwo Ani
Read More

Ola: Kotek wraca do zdrowia

Nowennę zaczęłam odmawiać, gdy dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojego przyjaciela mniejszego, mojego kotka. Sytuacja nie wyglądała dobrze, guz był bardzo duży i nie było pewności, czy uda się go usunąć. Całe szczęście operacja przebiegła pomyślnie i kotek wraca do zdrowia :) polecam tę modlitwę wszystkim. To nic nie kosztuje, a daje mocne duchowe wsparcie.
Read More

Jola: Dziękuję za moją rodzinę

Czytając świadectwa przeczytałam również, że można rozpocząć Nowennę Pompejańską 1 listopada i zakończyć w Wigilię. Nie zastanawiałam się dłużej. Postanowiłam odmówić ją w mojej intencji. Otrzymałam spokój wewnętrzny, radość, ufność.
Read More

Joanna: Walka z nałogiem

Kończę odmawiać swoją czwartą nowennę i chciałabym opowiedzieć o łaskach, jakie otrzymałam od Matki Bożej. Moja córka wpadła w nałogi: piła, przyjmowała po 60 tabletek dziennie i była w strasznym stanie. Wprawdzie mieszkamy w innych miastach i nie spotykałyśmy się codziennie, ale wyczuwałam, że jest u niej źle.

Jest rozwiedziona, ma dwoje dzieci, długi i straciła pracę. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu i zaczęłam ją odmawiać w geście ratunku. Ostatniego dnia mojej drugiej nowenny córka trafiła do szpitala, gdzie została odtruta, ale i doznała ataków padaczki polekowej. Lekarz powiedział, że zostało jej parę dni życia. Jednak córka żyła. Po wyjściu ze szpitala skierowano ją na kurację odwykową dla osób uzależnionych. Zaczęła normalnie żyć: odnalazła drogę do Boga, modli się, a dzisiaj dowiedziałam się, że dostała pracę.
Pragnę dodać, że były mąż córki w tych krytycznych chwilach cały czas pomagał przy dzieciach i okazywał wiele zrozumienia. W intencji córki kończę czwartą nowennę. Podejmę się też piątej; będzie to nowenna dziękczynna za uratowanie mojego dziecka. Maryja wszystko może!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Maria IIGabriela (GJ)beata zwierzykowska Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Bogu i Matce Najświętszej dzięki.Pomodlę się za Twoją córkę,żeby mocno stanęła na nogi.Szczęść Boże.M.

beata zwierzykowska
Gość
beata zwierzykowska

Czasami odmawian rozaniec w kaplicy w mojej pracypracy, czasami idac do parku. Dodam ze to jest nowena pompejanska. Czy za kazdym razem musze czytac modlitwe dolaczona z kartki ? Prosba i dziekczynienie wlasnymi slowami sa zle ? Czy za tak bardzo Nasza Mateczka wymaga slow z kartki? Dzisiaj koncze i wiele lask otrzymali moi bliscy.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

W moim odczuciu możesz powiedzieć to samo swoimi słowami, jeśli nie pamiętasz treści. Obie te modlitwy mają pewną zawartość, którą „w punktach” łatwo zapamiętać. Dziękczynna ma tutaj dość trudną konstrukcję do zapamiętania i ja ją zawsze odmawiałam swoimi słowami (zaczęło się od odmawiania za kierownicą, kiedy nie mogłam przeczytać z kartki), nie pomijając niczego, o czym ta modlitwa mówi. To nie jest tekst biblijny, jak „Ojcze nasz” (słowa wypowiedział Jezus, ucząc dobrej modlitwy), ani też kanon modlitw Kościoła, Tu nie chodzi o formuły i ich recytację tylko o płynące z serca błaganie i dziękczynienie, dla którego ktoś kiedyś zaproponował swoje… Czytaj więcej »

beata zwierzykowska
Gość
beata zwierzykowska

DZIEKUJE BARDZO GABRYSIU. BO DZISIAJ KONCZE ALE CHYBA JUTRO ZACZNE DRUGADRUGA. JESZCZE BRAK MI ROZEZNANIA,

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Wiesz, Beatko, to jest mój pogląd, ale chyba sensowny:-). Tak czy inaczej, ja się tak modlę i łaski mnie nie omijają. Nawet wielkie łaski i chwała Panu.

Maria II
Gość
Maria II

Każda modlitwa jest miła Bogu i Matce Najświętszej,uważam jednak,że jeśli jest podany określony schemat czy sposób odmawiania modlitw,to tak powinno być.Wyobraźmy sobie,że np.Litanię Loretańską,której autorem jest osoba anonimowa/zatwierdzona przez papieża/odmawiamy każdy jak sobie przypomni.Wracając do N.P. na początku się nie pamięta tych modlitw,ale z czasem same wejdą do głowy,natomiast nigdy się nie utrwalą,gdy będziesz odmawiać za każdym razem inaczej.Nie krytykuję ,doradzam i pozdrawiam ciepło.