J.: przytuliłam go był zimny ale zaraz zrobił się ciepły

Składam to świadectwo, bo poczułam taką potrzebę. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać dzień po pogrzebie męża odmówiłam 3 Nowenny w tej samej intencji o zbawienie jego duszy pomyślałam że będę odmawiać Nowennę póki nie przyśni mi się i nie powie ze jest w niebie.

Kiedy kończyłam pierwsza Nowennę następnego dnia zaczynałam odmawiać kolejną. W trzeciej Nowennie dwa dni przed końcem części błagalnej przyśnił mi się mąż przytuliłam go był zimny ale zaraz zrobił się ciepły powiedziałam mu wtedy że całe szczęście że ożył bo mam dość tych problemów chodziłam w tym śnie i mówiłam z radością każdemu że On żyje naprawdę. Przebudziłam się w środku nocy i miałam dziwne przeczucie że może On jest już w niebie Zaczęłam odmawiać część dziękczynną która się kończyła dzień po imieninach mojego męża. W ostatni dzień odmówiłam ją w południe i tego dnia wcześniej położyłam się spać myślałam też o tym ze na drugi dzień zaczynam kolejną Nowennę w tej samej intencji. Przyśnił mi się mąż powiedział mi ze żyje zaczęłam go pytać czy jest w niebie a On odpowiedział „Przecież w niebie to ja już od dawna jestem” Spytałam czy nadal mam się za niego modlić powiedział że już nie muszę. Obudziłam się poczułam ulgę ze łzami w oczach uśmiechnęłam się. Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie mnie. Prócz tego otrzymałam też wiele innych łask. Stałam się spokojniejsza przestałam się zamartwiać różaniec mnie uspokaja i dodaje sił. Wiem że nie jestem sama.

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
MarlenaKasiaGabriela (GJ)barbaraWiola Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Bardzo piekne swiadectwo , glebokie I niecodzienne , bardzo piekna wiara I intecja I wogole jaki final , uznaje Za WAZNE swiadectwo dla mnie
Dziekuje I zycze Wielu łask Bozych

Wiola
Gość
Wiola

piękne świadectwo – życzę Ci dużo pokoju Ducha i opieki Matki Bożej.
Niech Cię Matka przytuli do serca Swego i ześle ukojenie.

barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo! tez czaswmi mysle o mezu czy jest w niebie , kiedy odmawialam NP za dusze w Czysccu Cierpiace przysnil mi sie maz i byl bardzo wesoly na przecudownej polance i bardzo ostre swiatlo kiedy otwozylam oczy i nie dowierzalam , zamknelam i ten sen nadal trwal tam bylo pieknie i mysle ze jest szczesliwy .Szczesc Boze!

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w jednej z majowych Róż: Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Michała Archanioła Intencje: 1.Za Agatę, Dorotę, Marię W., Barbarę, Zofię Sz., Halinę, rodzinę K. i B., bliskich księdza Jana K.; za Jarka i inne osoby w żałobie, owdowiałe, za osieroconych rodziców i dzieci. 2. Za Elę i porzuconych oraz za tych, którzy nie potrafią uwolnić się od przeszłości; za ludzi niepełnosprawnych z powodu choroby. 3. Za śp. Adama W., Josefa, Krzysia L. , ks. Jana Kaczkowskiego, Ali B., Piotra Ch. i inne dusze osób zmarłych przedwczesną śmiercią. 4. W osobistych intencjach. Tajemnice bolesne… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

Bardzo mnie wzruszyło Twoje Świadectwo. 10 lat temu stracilam Tate,z którym byłam bardzo związana. Miałam wiele snów i znaków od Niego. Niech Twój mąż spoczywa w spokoju a Tobie życzę spokoju Ducha. Dziś pomodle się za Was oboje. Pozdrawiam

Marlena
Gość
Marlena

Ja na Pani miejscu modliłabym się jeszcze Nowenną w intencji męża. Taki sen to raczej na pewno prawda, zapewne Pan pozwolił Pani mężowi przemówić w śnie, ale odkąd zaczęłam słuchać np ks. Glasa zaczęłam inaczej patrzeć na wiele spraw i dotarło do mnie jak bardzo zły nami manipuluje. Z tego co wiem, potrafił on przybrać nawet postać Jezusa w widzeniach. Dlatego odmówiłabym jeszcze Nowennę w intencji męża, jakiejś podobnej. Może myślę tak dlatego, że mam za małą wiarę, za mało ufam Panu, wolę wierzyć sobie niż Jemu, boję się Mu całkowicie zaufać, bo moje przyziemne plany może nie są tymi,… Czytaj więcej »

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________