To dzięki Matce Bożej i jej łasce

Teraz po kolejnej nowennie wszystko uklada sie coraz lepiej. To dzieki Matce Bozej i jej lasce. Trzeba sie modlic i ufac.
Przeczytaj całość

Lidia: Ocalona rodzina

Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem w odmawianiu Nowenny.Gdy czytałam teraz niektóre świadectwa,to odniosłam wrażenie że niektórzy traktują ten Różaniec jak zakupy w sklepie.Jedni chcą to inni tamto,prawdziwy koncert życzeń.Muszę się przyznac że i ja kiedyś modliłam się w ten sposób,o konkretne rzeczy ,aktualnie potrzebne.Odmawiam Nowennę od dwóch lat...
Przeczytaj całość

Zofia: świadectwo wdzieczności Maryi

Nie znalam nowenny pompejanskiej polecila mi znajoma w momencie kiedy sytuacja stala sie nie do zniesienia. niemoglam spac w nocy,meczyly mnie koszmary ktore zgotowal nam niezyjacy szwagie
Przeczytaj całość

Mariusz: świadectwo różańcowe

Nowennę zacząłem odmawiać w trudnej sytuacji życiowej. Utrata pracy, zaufania do ludzi.Różaniec pomógł mi uporać się z tymi trudnościami.Zbliżył mnie do Boga do Jezusa. Nie od razu ale stopniowo, powoli. Zrozumiałem, że nie tylko trzeba prosić ale coś dać od siebie Bogu. Przede wszystkim spowiedź, nie bójmy się spowiadać Jezus...
Przeczytaj całość

Barbara: Pierwsza Komunia Święta

Jestem babcią dziesięcioletniej wnuczki. Rodzice mojej wnuczki nie są małżeństwem, a ich związek rozpadł się, gdy wnuczka miała 5 lat. Oboje nie przystępowali do sakramentów, praktyki religijne ograniczali do niedzielnych mszy.
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna w intencji małżeństwa brata

Chciałabym tym świadectwem podziękować Królowej Różańca Świętego za uratowanie małżeństwa mojego brata przed rozpadem. 6 maja 2016 roku zakończyłam nowennę w powyższej intencji. Wcześniej w tej samej intencji odmawiałam również nowennę do świętej Rity oraz do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Wiem również, że moja mam modliła się innymi modlitwami w tej samej intencji.

Odmawianie nowenny nie sprawiało mi większej trudności, choć mam świadomość że czasami w godzinach nocnych nowenna ta była odmawiana bardzo mechanicznie. Chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego za uratowanie małżeństwa mojego brata przed rozwodem. Sytuacja w pewnym momencie wydawała się beznadziejna. Obecnie małżeństwo to wymaga nadal ciągłej modlitwy. Za parę miesięcy mam w planach odmówić kolejną nowennę bo wiem, że pomaga ona przetrwać ciężkie chwile, daje nadzieję i wewnętrzny spokój. Przy okazji odmawiania nowenny za małżeństwo brata sama zaczęłam pogłębiać swoją wiarę i wiedzę na tematy religijne.
Obecnie staram się jak najczęściej odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Koronkę św. Ojca Pio.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Nowenna w intencji małżeństwa brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Witaj Aniu :)Dziękować Matce Bożej ze zostałaś wysłuchana ja modlę się w tej samej intencji o uzdrowienie małżeństwa mojego brata.Wierzę ze Maryja mnie wysłucha choć bratowa nie chcę odmawiać tej cudownej nowenny .Ufam ze tak zostanę wysłuchana jak Ty .Matka Boska każdego wysłuchuje tego jestem pewna.:)

Anna
Gość
Beato, to nie zadziałało w ten sposób że wszystkie problemy w małżeństwie mojego brata znikly. Caly czas malzenstwo to przezywa kryzys, jednak brat z bratowo nie mówią juz o rozwodzie. Caly czas sie o te małżeństwo i tą rodzinę martwię i modlę. Wierzę ze Krolowa Różańca Świętego nie opuści rodziny mojego brata i nie pozwoli alby sakramentalne małżeństwo się rozpadło zwłaszcza ze są dzieci. Nowenna pozwoliła mi również się uspokoić i wyciszyć. Ta sytuacja w małżeństwie mojego brata kosztowala mnie i moich bliskich dużo nerwów I zdrowia. Bałam się również o swoją ciążę Ale Matka Boża nie pozwoliła aby coś… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!