Anna: Nowenna w intencji małżeństwa brata

Chciałabym tym świadectwem podziękować Królowej Różańca Świętego za uratowanie małżeństwa mojego brata przed rozpadem. 6 maja 2016 roku zakończyłam nowennę w powyższej intencji. Wcześniej w tej samej intencji odmawiałam również nowennę do świętej Rity oraz do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Wiem również, że moja mam modliła się innymi modlitwami w tej samej intencji.

Odmawianie nowenny nie sprawiało mi większej trudności, choć mam świadomość że czasami w godzinach nocnych nowenna ta była odmawiana bardzo mechanicznie. Chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego za uratowanie małżeństwa mojego brata przed rozwodem. Sytuacja w pewnym momencie wydawała się beznadziejna. Obecnie małżeństwo to wymaga nadal ciągłej modlitwy. Za parę miesięcy mam w planach odmówić kolejną nowennę bo wiem, że pomaga ona przetrwać ciężkie chwile, daje nadzieję i wewnętrzny spokój. Przy okazji odmawiania nowenny za małżeństwo brata sama zaczęłam pogłębiać swoją wiarę i wiedzę na tematy religijne.
Obecnie staram się jak najczęściej odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Koronkę św. Ojca Pio.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Nowenna w intencji małżeństwa brata"

Powiadom o
avatar
Beata
Gość

Witaj Aniu :)Dziękować Matce Bożej ze zostałaś wysłuchana ja modlę się w tej samej intencji o uzdrowienie małżeństwa mojego brata.Wierzę ze Maryja mnie wysłucha choć bratowa nie chcę odmawiać tej cudownej nowenny .Ufam ze tak zostanę wysłuchana jak Ty .Matka Boska każdego wysłuchuje tego jestem pewna.:)

Anna
Gość
Beato, to nie zadziałało w ten sposób że wszystkie problemy w małżeństwie mojego brata znikly. Caly czas malzenstwo to przezywa kryzys, jednak brat z bratowo nie mówią juz o rozwodzie. Caly czas sie o te małżeństwo i tą rodzinę martwię i modlę. Wierzę ze Krolowa Różańca Świętego nie opuści rodziny mojego brata i nie pozwoli alby sakramentalne małżeństwo się rozpadło zwłaszcza ze są dzieci. Nowenna pozwoliła mi również się uspokoić i wyciszyć. Ta sytuacja w małżeństwie mojego brata kosztowala mnie i moich bliskich dużo nerwów I zdrowia. Bałam się również o swoją ciążę Ale Matka Boża nie pozwoliła aby coś… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij