M: Kochani, modlitwa ta naprawdę czyni cuda.

Kochani, modlitwa ta naprawdę czyni cuda. Odmówiłam 14 dni, a Najcudowniejsza Matka Nasza Pompejańska zrobiła rewolucję w moim życiu. Kilka dni, a ja jestem całkiem nową osobą, zakochałam się w tej modlitwie, otrzymałam łaskę orwarcia oczu na całe moje grzeszne życie, spojrzałam co ja najlepszego przez swoje życie narobiłam, uwolnilam się z ciężkiego grzechu, zerwałam niesakramentalny związek, zrozumiałam jak wiele krzywdy innym zrobiłam.
Read More

Alina Maria: prośba o łaskę zdrowia

To dzięki tej modlitwie jestem silna, by walczyć z chorobą męża i się nie poddawać. Wierzę również, że jesli nie teraz, to może przyjdzie kiedyś taki dzień, że mój mąż odzyska siły i zdrowie i będzie mógł sam podziekować ukochanej Matce w Pompejach!
Read More

Danuta: Całkiem odmieniona

To moje pierwsze świadectwo, mimo że mam za sobą już 11 odmówionych Nowenn Pompejańskich. Przepraszam Cię za to Mamusiu że odkładałam napisanie świadectwa... Z bólem serca muszę to wyznać że Różaniec wydawał mi się kiedyś nudną modlitwą. Kiedy zaczęłam odmawiać pierwszą NP przyznam że musiałam się "uczyć" różańca i przed jej rozpoczęciem odmawiałam jedną cząstkę dziennie , potem Nowennę Rozwiązującą Węzły. Kiedy zaczęłam pierwszą Nowennę wydawało mi się że nie dam rady. Było ciężko .Zły bardzo mieszał, nie mogłam się skupić.
Read More

anna: W intencji macierzynstwa

Witam. Obecnie odmawiam moja czwarta nowenne pompejanska w intencji poczecia i urodzenia dziecka. Jeszcze nie zostalam w tej intencji wysluchana, ale dostapilam wielu Lask Bozych przez ten caly czas
Read More

Beata: Nasza Mateńka znów pomogła

Jestem w trakcie odmawiania,po raz drugi Nowenny Pompejańskiej.Jest to niesamowita modlitwa,w trakcie odmawiania otrzymałam wiele łask... Łaskę pokuty,odmiany duchowej,spokoju,siły jestem szczęśliwsza po prostu! Każda trudna sprawa została pozytywnie rozwiązana.
Read More

Aleksandra: Pomyślałam że to ostatni ratunek i rozpoczęłam modlitwę.

Mój syn od urodzenia choruje na padaczkę, na szczęście leki powstrzymują chorobę. Ma jednak trudności w nauce, od zawsze modlę się i proszę o pomoc Matkę Boską i Jej Syna.

W ubiegłym roku ukończył gimnazjum i trzeba było wybrać dalszy kierunek, kolejną szkołę. Miał słabe wyniki, bałam się że do żadnej średniej się nie dostanie i wtedy kilka razy natknęłam się przypadkiem na Nowennę Loretańską. Pomyślałam że to ostatni ratunek i rozpoczęłam modlitwę. Okazało się że dostał się do wymarzonej szkoły a ja wiem, że to tylko dzięki tej Modlitwie i pomocy Matki Najświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?