Martyna: Modlitwa o nawrócenie siostry

Prosiłam o to, żeby chociaż przed śmiercią pojednała się z Panem Bogiem… Jakie było moje zdziwienie kiedy dzisiaj, w ostatnim dniu nowenny i jeszcze w Roku Miłosierdzia, oznajmiła, że przystąpiła do sakramentu pojednania!
Read More

Agnieszka: Uwolnienie męża od zła

Podczas odmawiana Nowenny już pierwszego dnia doznałam ogromnej łaski, dokonał się cud, stało się coś co było wcześniej niemożliwe. Matka Boża wiedziała, że ja wytrwam w tej modlitwie 54 dni choćby nie wiem co się działo. Ona to wiedziała, wiedziała co ja przejdę i za to wszystko ogromnie dziękuję. Jak to piszę, aż mam łzy szczęścia w oczach bo wielkie miłosierdzie mi okazała Matka Przenajświętsza. Nowenna o uwolnienie człowieka od wszelkiego zła, od diabła, lucyfera, czarta, czorta, złych duców, demonów, zwał ich jak zwał nieważne jakie imiona noszą i tak są ogromnym złem przemienia się w bardzo ciężką modlitwę bo przecież zło nie znosi jak się mu wyrywa duszę.
Read More

Michalina: modlitwa o zdrowie syna

Witam! Chciałam się podzielić świadectwem o nowennie pompejańskiej. Gdy zaczęłam odmawiać ją pierwszy raz niestety przeciwności sprawiły, że nie skończyłam jej. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna Przemka. Ale po tygodniu zawzięłam się i zaczęłam znowu odmawiać nowennę i mimo przeciwności skończyłam ją. W trakcie odmawiania mój syn ani...
Read More

Renata: Wystarczyła nowenna pompejańska

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac we wrzesniu 2016 roku. Jestem w trakcie 7 nowenny i pelna wiary i zaufania, bo wszystko o co prosilam w nowennach poprzednich otrzymalam, w nadmiarze i doswiadczylam ogromu laski Krolowej Rozanca Swietego. Przyszlo mi do glowy, ze napisze swiadectwo po slubie. Zaczelam modlic sie ta nowenna, na ktora natknelam po przeczytaniu pewnego świadectwa, gdyz ja i rodzina bylismy w bardzo trudnej sytuacji, bardzo skonfliktowani i pelni wrogosci. Bezposrednio zaczelo sie to, gdy moja mama bardzo chorowala. Modliłam sie, zeby stalo sie to co najlepsze dla mamy.
Read More

Aleksandra: Powrót na studia

Dostrzegam też działanie Złego, po dwóch latach rozpada się mój związek i towarzyszą temu tak negatywne emocje, że na dobrą sprawę, tak po ludzku patrząc, nie wiem czy mi się uda. Z drugiej jednak strony głęboko wierzę , że otrzymam siłę i łaski, by przetrwać te trudności i traktuję to jako kolejny sprawdzian wiary.
Read More

Aga: Niektórym Maryja pomaga natychmiast, inni muszą trochę poczekać

Witam! Odmówiłam kilka razy nowennę pompejańską w intencji bliskich mi osób. Nieraz było mi bardzo ciężko, zwłaszcza przy dwóch pierwszych nowennach.

Niektórym Maryja pomaga natychmiast, inni muszą trochę poczekać – ja zdecydowanie należę do tych drugich. Ale na pewno uzyskałam dla siebie wewnętrzny spokój i nadzieję że wszystko dobrze się ułoży. Wiele razy w chwilach zwątpienia pojawia się myśl ,,Wyzdrowieje”, ,,Bądź cierpliwa” , ,Nie jesteś sama”.
Wierzę. Ufam. Dziękuję i proszę.
Z Maryja i Jezusem łatwiej się żyje. Wiem że Modlitwa jest bardzo ważna ale nie zapominajmy też o dobrych uczynkach, dobroci ,pokorze, służbie innym. Bycie blisko Maryi i Jezusa to bycie blisko drugiego człowieka, czasami też tego który nie zawsze jest dla nas miły; w domu, w pracy, w szkole.
Prosiłam Maryję w dwóch sprawach; o zdrowie dla przewlekle chorej córeczki i pracę dla siostry. Powoli wszystko zaczyna się dobrze układać.
Dziękuję CI Maryjo. Twoja czcicielka …

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?