Marek: Pełen nadziei i oddania

Nowennę Pompejańską odmówiłem kilka razy, pierwszą Nowennę odmówiłem w intencji wyjaśnienia sytuacji w pracy, po kilku dniach wyjaśnia się sytuacja w mojej pracy. Minęło trochę czasu i byłem w Sanktuarium w Pompejach, akurat kiedy byłem w kościele odbywał się ślub tam. Po jakimś czasie postanowiłem odmówić Nowennę w intencji miłości, przyszłej żony. Aktualnie odmawiam, którąś z kolei Nowennę w tej intencji została mi ostatnia mała Nowenna.
Przeczytaj całość

Kinga: Podsumowanie moich nowenn

Składam świadectwo dla ukochanej Matki Bożej dopiero po 4, 5 roku non stop odmawiania, a odmówiłam przeszło 30 nowenn. Straciłam rachubę ponieważ odmawiam jedną za drugą i będę odmawiać do końca moich marnych dni- jest uzależniająca, lepiej chyba przeżyć życie z pomocą nieba:)
Przeczytaj całość

D: Zły nie raz próbuje odciągnąć nas od różańca

Odmawiam już kolejną nowennę. To trwa od dwóch lat i nie mogę oderwać się od niej. bywają ciężkie chwile. Momenty zwątpienia, bo zły nie raz próbuje odciągnąć nas od różańca.
Przeczytaj całość

Joanna: Prośba o powrót do pracy i prośba o dom.

Podczas tych dni doświadczyliśmy wielu łask, wiele pomocy od Maryi. Wiem, że to Ona kierowała tymi wszystkimi ludźmi, którzy pomogli nam w załatwianiu formalności i wierze, że z Pomocą Bożą wyremontujemy dom i latem w nim zamieszkamy.
Przeczytaj całość

Justyna: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Oczywiście mam sporo prywatnych intencji ALE dusze w czyśćcu nie mogą się modlić za siebie a bardzo potrzebują naszych modlitw!!
Przeczytaj całość

wysłuchana: watro wierzyć, zaufać i modlić- Matka Boska zawsze wysłucha i pomoże

Witam wszystkich! Na napisanie świadectwa długo się zbierałam. Odmówiłam już 4 Nowenny Pompejańskie i jestem w trakcie 5, ta modlitwa naprawdę wciąga. Czasami odmawiając nowennę mam trudności rozkojarzone myśli, zmęczenie, brak czasu ale wierzę w to, że z pomocą Matki Boskiej zawsze musi się udać.

O nowennie dowiedziałam się rok wcześniej kiedy pojawiały się problemy: zdrowotne bliskich mi osób, problemy finansowe, chodzenie do wróżek, które teraz z perspektywy czasu myślę że manipulowały moim życiem podejmowałam decyzje jak mi proponowały i wierzyłam w to że mi pomagają, a także nie chodziłam do kościoła i popełniałam wiele innych ciężkich grzechów, z których nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele złego dzieję się wokół Mnie.
Jestem urodzoną optymistką i myślałam, że muszę zawsze z wszystkiego wybrnąć, tym razem nie dało rady coraz więcej przeciwności losu, narastające ciągle problemy i naprawdę zrobiło się bardzo ciężko. Więc sięgnęłam po różaniec z nadzieją oby się udało 3 różance dziennie przez 54 dni trochę byłam się tego wyzwania i byłam przerażona tak długą modlitwą ale dałam radę.
Dzięki Matce Boskiej Pompejańskiej zrozumiałam wiele popełnianych przeze mnie błędów, zaczęłam modlić się i chodzić w niedzielę do kościoła i nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy i niedzielnej mszy świętej. Do wróżek już nie chodzę a problemy finansowe nie do końca udało mi się uregulować ale 3/4 moim zobowiązań mam już za sobą z czego jestem bardzo zadowolona bo kwota ta mnie przerażała. Problemy zdrowotne w intencji za osobę, za którą się modliłam zostały wysłuchane chociaż szanse były znikome a 5 nowennę którą odmawiam jest również w intencji zdrowia dla bliskiej mi osoby i naprawdę jest znaczna poprawa i porównując stan zdrowia przed rozpoczęciem nowenny tej osoby mogę powiedzieć że w 80 % nastąpiła poprawa zdrowia i wierzę w to że Matka Boska również pomoże.
Otrzymałam wiele innych mniejszych łask ale przede wszystkim jestem wdzięczna i dziękuję Matce Boskiej że pomogła mi odnaleźć prawidłową drogę w moim życiu i wierzę w to że modlitwa różańcowa działa cuda i Nowenna Pompejańska ma niezwykłą moc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "wysłuchana: watro wierzyć, zaufać i modlić- Matka Boska zawsze wysłucha i pomoże"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Obrazki z nowenną pompejańską?