Ewelina: codziennie odmawiam różaniec

Nazywam sie Ewelina i jest to moje pierwsze swiadectwo,nieco ponad miesiac po odmowieniu drugiej Nowenny Pompejanskiej. Piersza odmawialam wiosna,do tej pory jednak nie czuje aby intencja zostala wysluchana,jednak splynelo na mnie wiele lask o ktore nie prosilam.Przeczytaj Ewelina: codziennie odmawiam różaniec
Przeczytaj całość

Sylwia: Wygrana z nałogiem

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się dwa lata temu. Niestety, z powodu braku organizacji, braku samodyscypliny wiele razy przerywałam nowennę. Męczyło mnie to, czułam się winna, ale myślałam, że nawet te kilka dni spędzone z różańcem, to przecież zawsze jest modlitwa, choć może nie będzie można tego "zaliczyć" do...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Pomoc dla koleżanki

Dziękuję Ci Matko, że wzięłaś ją w swoją opiekę.
Przeczytaj całość

Natalia: Maryja wyprasza mi uzdrowienie emocji

Módlcie się na różańcu!!! Chcę się z wami podzielić moim świadectwem. już kilka razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Pierwszą odmawiałam w int. bym mogla poświęcić swoje życie Panu Bogu,(pragne wstąpić do klasztoru) jak to wtedy ujęłam "jeszcze w tym samym roku". nie było to u mnie proste ze względu na moje...
Przeczytaj całość

Natalia: Prośba z przed 3 lat

Witajcie! Swoją nowennę ukończyłam 3 lata temu. Zastanawia was pewnie dlaczego składam swoje świadectwo dopiero teraz, po tak długim czasie. Niestety, zboczyłam ze ścieżki wiary, co bardzo mnie i Boga rani. Nie potrafiłam zebrać się, przeprosić Go, ukorzyć się i przyznać do winy.
Przeczytaj całość

Paweł: Otrzymałem łaskę uwolnienia z grzechu masturbacji

Różaniec do Matki Boskiej Pompejańskiej zacząłem odmawiać po tym jak straciłem pracę. Odmawiam od ponad 2 lat nieprzerwanie z pomocą Bożą. Czasami modlitwa idzie bez problemu, czasami jak pod górę.

Otrzymałem łaskę uwolnienia z grzechu masturbacji, otrzymałem dar modlitwy, zostałem wysłuchany w sprawie znalezienia pracy i sprzedaży domu oraz innych sprawach Bogu wiadomych. Maryja jest wielka, codziennie wstawia się u swego Syna Jezusa Chrystusa za nami, wypraszając wszelkie łaski. My ze swojej strony musimy jedynie zaufać i uwierzyć.

Otrzymałem słowo poznania PS 26-1 „Oddaj mi, Panie, sprawiedliwość, bom nienagannie postępował i nie byłem chwiejny, pokładając nadzieję w Panu”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!