Agi: Wtedy niestety zaczęły dręczyć mnie nocne koszmary

To doświadczenie bardzo wzmocniło moja wiarę i przekonało mnie o niezwykłej sile różańca świętego oraz o tym, że Maryja nigdy nie opuszcza swoich dzieci w potrzebie.
Przeczytaj całość

Szymon: Cierpliwie czekam :)

Piszę do świadectwo ponieważ obiecałem to Naszej Ukochanej Matce. I wszystkim polecam odmawianie tej modlitwy bo uważam że nie mamy nic stracenia a dużo do zyskania.
Przeczytaj całość

Bogumiła: Z zaufaniem czekam

Od pewnego czasu odczuwałam potrzebę przedstawienia swiadectwa o łaskach , które otrzymałam od Matki Najswietszej . Różaniec zawsze towarzyszył w m0im życiu, tylko nie tak intensywnie jak teraz. Wiele lat temu urodziłam syna z bardzo skomplikowaną wadą serca, lekarze nie dawali mu szans , leżałam w szpitalnym łóżku bez życia, wtedy kobieta ,...
Przeczytaj całość

Aleksandra Maria: Trzecia nowenna- pierwsze świadectwo

Piszę mimo wszystko, bo jak dotąd żadna z trzech intencji nie została wysłuchana. Wiem jednak, że jestem to winna Matce Bożej. Może dlatego dwie kolejne tak ciężko mi szły.
Przeczytaj całość

Marzena: Matka Boża mnie wysłuchała

Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna. Od wielu lat modlę się za niego, gdyż zmaga się on z pewnym problemem. Czasem traciłam już wiarę w to, że kiedykolwiek się ułoży jego życie, a tym samym życie jego żony i dzieci. Przez przypadek znalazłam w internecie informacje o Nowennie Pompejańskiej....
Przeczytaj całość

Ola: prosiłam o to by udało mi się wytrwać w odchudzaniu

Z nowenna zżyłam się już naprawdę mocno. Stała się permanentną częścią mojego życia, zdarzają mi się przerwy kilkudniowe między kolejnymi nowennami – ale jak dotąd szybko po nich wracam – w końcu mam tyle intencji które pragnę powierzyć Najświętszej Panience.
Składnikiem nowenny jest też składanie świadectwa więc chcę jak najlepiej potrafię się z tego wywiązać. Jedną z nowenn odmawiałam w trywialnej intencji – prosiłam o to by udało mi się wytrwać w odchudzaniu, w walce z kompulsywnym jedzeniem. Na tej drodze pojawiały się wzloty i upadki, długi czas zapomniałam o jedzeniu jako czymś co pociesza człowieka w każdej chwili, jako o magicznym poprawiaczu humoru. Dzięki i opiece Panienki udało mi się schudnąć ponad 10 kilogramów, łatwiej mi teraz znaleźć motywację do wysiłku fizycznego. Długo zmagałam się z tym problemem, pewnie dla wielu to błaha sprawa ale według mnie do naszej Matuli możemy przyjść z każdym problemem.
Kolejną nowennę chciałam odmówić nieco mniej samolubnie- modliłam się za duszę w czyśćcu cierpiącą, za jakąś zapomnianą osobę która w co głęboko wierzę dzięki tej modlitwie odnalazła spokój.
Kolejną intencję odmawiałam o pracę, żebym trafiła na dobrego pracodawcę, żeby obie strony mogły czerpać korzyści, abym ja była dobrym pracownikiem i by moja praca była doceniania. Dostałam pracę jeszcze jej nie zaczęłam ale wszystko wydaję się być w jak najlepszym porządku.
Obecnie modlę się o siłę do nauki i zdanie egzaminów w pierwszym terminie, bym spokojnie mogła spędzić wakacje, a nie tak jak dotychczas zamartwiając się o poprawki. Mam nadzieję, że i tym razem wsparcie Przenajświętszej Panienki będzie nieocenioną pomocą i wszystko ułoży się tak jakbym tego chciała o ile zgodne to jest z Boską wolą.
Bardzo cieszę się, że trafiłam na tą modlitwę, bywa ciężko – czasami w gorsze dni mam wyrzuty, że odmawiam ją nieco niechlujnie. Uważam jednak, że ta modlitwa płynie prosto z mojego serca, że jest wspaniałą formą zawierzenia się Matce Boskiej zarówno z tymi dużymi jak i mniejszymi problemami 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!