Ania: Pomoc w chorobie

Witam jestem w trakcie odmawiania 3 NP i wiem że to pomaga wyciszyć się i patrzeć inaczej na świat.Ale zacznę od tego że w lipcu nasz osiemnastoletni syn trafił do szpitala jedynie z bólem kręgosłupa a okazało się że to nowotwór złośliwy bardzo zaawansowanym stopniu z przerzutami oboje z mężem myśleliśmy że to koniec świata bo mamy go tylko jednego i jest dla nas wszystkim.
Read More

Renata: Prośba o cud nowego życia

Uznałam jednak, że ten dylemat niech rozstrzygnie Matka Boża- przecież nikt nie zna mnie tak dobrze jak Ona sama.
Read More

Mateusz: Zaczyna się układać

Szczęść Boże w swoim życiu zmówiłem 3 nowenny i coś powolutku się zaczęło zmieniać na lepsze w moim życiu. Po pierwsze to znalazłem Kobietę swojego życia co prawda jesteśmy że sobą dopiero 2 miesiące ale wiem że to ta jedyna która Bóg zesłał mi żebym nie był sam wiem o...
Read More

Ula: O dobrą pracę

Witam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia dobrej pracy, gdy po studiach okazało się, że jest mi bardzo trudno znaleźć takową. Siostra powiedziała mi wtedy, że skoro i tak siedzę w domu, mogę ten czas poświęcić właśnie na odmawianie nowenny.
Read More

Anna: złożona obietnica Matce Bożej

Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej. Drugą odmówiłam w intencji brata, który jest w trakcie sprawy rozwodowej z orzekaniem o jego winie. Sprawa rozwodowa toczy się już od października 2013 r. Nowennę odmawiałam w tej intencji w styczniu 2014 r. Na razie nie ma jeszcze wysłuchanej prośby o "...
Read More

Ola: prosiłam o to by udało mi się wytrwać w odchudzaniu

Z nowenna zżyłam się już naprawdę mocno. Stała się permanentną częścią mojego życia, zdarzają mi się przerwy kilkudniowe między kolejnymi nowennami – ale jak dotąd szybko po nich wracam – w końcu mam tyle intencji które pragnę powierzyć Najświętszej Panience.
Składnikiem nowenny jest też składanie świadectwa więc chcę jak najlepiej potrafię się z tego wywiązać. Jedną z nowenn odmawiałam w trywialnej intencji – prosiłam o to by udało mi się wytrwać w odchudzaniu, w walce z kompulsywnym jedzeniem. Na tej drodze pojawiały się wzloty i upadki, długi czas zapomniałam o jedzeniu jako czymś co pociesza człowieka w każdej chwili, jako o magicznym poprawiaczu humoru. Dzięki i opiece Panienki udało mi się schudnąć ponad 10 kilogramów, łatwiej mi teraz znaleźć motywację do wysiłku fizycznego. Długo zmagałam się z tym problemem, pewnie dla wielu to błaha sprawa ale według mnie do naszej Matuli możemy przyjść z każdym problemem.
Kolejną nowennę chciałam odmówić nieco mniej samolubnie- modliłam się za duszę w czyśćcu cierpiącą, za jakąś zapomnianą osobę która w co głęboko wierzę dzięki tej modlitwie odnalazła spokój.
Kolejną intencję odmawiałam o pracę, żebym trafiła na dobrego pracodawcę, żeby obie strony mogły czerpać korzyści, abym ja była dobrym pracownikiem i by moja praca była doceniania. Dostałam pracę jeszcze jej nie zaczęłam ale wszystko wydaję się być w jak najlepszym porządku.
Obecnie modlę się o siłę do nauki i zdanie egzaminów w pierwszym terminie, bym spokojnie mogła spędzić wakacje, a nie tak jak dotychczas zamartwiając się o poprawki. Mam nadzieję, że i tym razem wsparcie Przenajświętszej Panienki będzie nieocenioną pomocą i wszystko ułoży się tak jakbym tego chciała o ile zgodne to jest z Boską wolą.
Bardzo cieszę się, że trafiłam na tą modlitwę, bywa ciężko – czasami w gorsze dni mam wyrzuty, że odmawiam ją nieco niechlujnie. Uważam jednak, że ta modlitwa płynie prosto z mojego serca, że jest wspaniałą formą zawierzenia się Matce Boskiej zarówno z tymi dużymi jak i mniejszymi problemami 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o