Katarzyna: Łaski z nieba

Odkąd zaczęłam się modlić na różańcu mogę powiedzieć, że zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na życie i na drugiego człowieka, którego często w dobie naszych czasów często nie zauważamy.
Przeczytaj całość

Marek: Maryja jest z nami

Modlę się o poprawę mojej sytuacji finansowej i spłaty kredytów i właśnie dostałem podwyżkę w pracy!!
Przeczytaj całość

Irena: Nowenna Pompejańska uczy cierpliwości i całkowitego poddania się woli Bożej

Szczęść Boże! Pragnę opowiedzieć o moim spotkaniu z Nowenną Pompejańską.Rozpoczęłam moją modlitwę w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to okazało się że małżeństwo mojej bratanicy rozpada się.Cierpi ich synek i obydwie rodziny. Odprawiłam 3 Nowenny Pompejańskie w ich intencji. 1.O zgodę i miłość prawdziwą. 2. O wyrzucenie diabła z ich małżeństwa....
Przeczytaj całość

G: Modlitwa o nawrócenie wroga

Jednak ja dalej jak ten żołnierz walczę, często nie mam już siły, czasem prawie rzucam odmawianie tej NP ale wracam... na szczęście dzień nie dobiegł jeszcze do końca.
Przeczytaj całość

Barbara: Podziekowanie Matce Bożej

Gdy zaczęłam odmawiać Nowennę po tygodniu zjawił się klient .Bardzo jestem wdzięczna Królowej Różańca z Pompejów wierze i zawsze będę wierzyć ,ze Ona naprawdę pomaga.
Przeczytaj całość

Marta: Świadectwo

Chciałabym z serca podziękować za otrzymane łaski dzięki Nowennie Pompejańskiej. 2 kwietnia skończyłam odmawiać swoją 4 nowennę, dzięki niej otrzymałam wewnętrzny spokój, oraz spełnienie swoich próśb. Choć nie zawsze spełniają się one tak, jakbyśmy tego chcieli, jednakże tam na górze najlepiej wiedzą czego i kiedy nam potrzeba 🙂 Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!