Wiesława: Maryja mnie wysłuchała.

Do napisania świadectwa przymierzałam się,ale ponieważ słabo obsługuje komputer to mi nie wychodziło, no może teraz się uda. Kiedy mój syn związał się z osobą,którą my z mężem uznaliśmy za nie właściwą dla niego
Read More

M: Dziękuję Maryjo.

Na N. P. trafiłam przypadkiem w internecie,bardzo długo zwlekałam z Jej odmówieniem,bałam się tych trzech Różańców dziennie.W tej chwili jestem po kilku N. P..Mimo,że nie wiem czy moje intencje zostały wysłuchane(nie mam do nich wglądu,jestem daleko od nich),to otrzymałam od Matki Bożej wiele innych łask dla siebie,ten niesamowity wewnętrzny spokój, wyczuwalną opiekę i obecność Matki Bożej obok siebie.
Read More

Iwona: Dziękuję Matce Bożej za pomoc

Chciałabym się podzielić radością jaką czuję po otrzymaniu pomocy od Matki Bożej. Za dużo musiałabym opisać i pewnie co niektórzy zanudziliby się czytajac moje Świadectwo dlatego tylko w lekkim skrócie opiszę początki. Od kilku lat borykam się w bardzo dużymi problemami finansowymi. Jestem osobą lubiącą pracować , pracuję uczciwie, od 11 lat prowadzę działalność gospodarczą. Ostatnie lata są bardzo ciężkie.
Read More

Elżbieta: zmiana u syna

Z całego serca zachęcam do odmawiania tej Nowenny.Odmówiłam za dwójkę dzieci i Męża.Zostałam wysłuchana/za syna modliłam się kilka lat a podczas tej Nowenny syn zmienił się/.Bałam się,abym nie "odklepywała"Różańca,więc przed każdą modlitwą proszę Ducha św.o pomoc.Proszę,aby pomógł mi modlić się sercem.Życzę UFNOŚCI i wytrwałości."Tobie Panie zaufałam,nie zawstydzę się na wieki!"Elżbieta
Read More

Kasia: Dziękuję za wszystko!

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry! Piękna Modlitwa!!! Czekam na "miłość mojego życia"... Ufam!;-) Otrzymałam mnóstwo łask, o które nawet nie prosiłam. Odmawiam już drugą NP: o zdrowie!
Read More

Katarzyna: Dziękuję Ci Matko Boża za mały cud którym jest nasze dzieciątko

Obiecałam sobie ze jak tylko uda mi się szczęśliwie donieść ciążę to podzielę się z całym światem jak wiele zawdzięczam Matce Boskiej. Po pierwszym poronieniu szybko zaszłam w ciążę ale niestety córeczka urodziła się przed czasem i umarła. Wtedy moja teściowa podsunela mi i mężowi nowenne pompejanska ale wstyd mi się przyznać byłam „obrazona na Boga”.

Po pewnym czasie znów zaszłam w ciaze ale znów poronilam. Jakie było moje zdziwienie gdy po dwóch miesiącach znów test pokazał dwie kreski. Wtedy zaczęłam się modlić na początek jedna dziesiątka ale po pewnym czasie czułam potrzebę by modlić się więcej zawierzyć wszystko Matce Boskiej. I tak przypomniałam sobie słowa mamy ze ta nowenna pomaga nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach. Tak zaczęła się moja przygoda z Maryją. To były najpiękniejsze chwile kiedy modliła się a moja córka kopala tak jakby chciała modlić się ze mną. Początkowo zmawialam 3 tajemnice ale tak bardzo potrzebowałam tych chwil z Matką Boska ze zaczęłam zamawiać czwarta tajemnice światła. Otrzymałam tak wiele łask ze ciężko zliczyć a najpiękniejszy dar leży w łóżeczku. Niestety teraz zaprzestałam w odmawianiu nowenny ale czuje silna potrzebę by mieć w ciągu dnia tych kilka chwil z Matką Boska.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?