M: Prośba o dar mowy dla dziecka

Witam wszystkich czytelników. Nowennę, już czwartą, odmawiałam w intencji mojego trzyletniego synka. Słabo mówił, praktycznie same końcówki wyrazów, ciężko było go zrozumieć. Cieszyliśmy się, że w ogóle mówi, bo do trzeciego roku życia mówił tylko podstawowe wyrazy i rozwój mowy stał w miejscu. Robiliśmy co w naszej mocy - logopeda, terapia integracji sensorycznej, terapia metodą krakowską i chociaż rozumienie było dobre mowa nie postępowała. Wcześniej odmówiłam trzy nowenny pompejańskie z prośbą o jego zdrowie.
Przeczytaj całość

Dorota: Mimo trudności nie poddałam się i odmawiałam tę modlitwę.

Jestem święcie przekonana, że moja modlitwa wyjednała mi łaskę dobrego zakończenia trudnej dla mnie sprawy.
Przeczytaj całość

Nowenna pompejańska i odnaleziona miłość

Kochani! Matka Boża naprawdę działa i może dla nas wymodlić cuda i wiele łask. Prawie dwa lata temu zaczęłam modlić się Nowennę. Odmówiłam ją do końca. Intencja- poznanie człowieka, którego prawdziwie pokocham. Choć w międzyczasie byłam w związku z nieodpowiednim człowiekiem, w lutym tego roku, po rozstaniu z nim, poznałam...
Przeczytaj całość

Asia: Dla wątpiących…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Nowennę Pompejańską odmawiałam kilka razy. Za każdym razem doświadczałam sporych przeciwności. Moja modlitwa została wysłuchana i moja prośba spełniła się po 3 latach. Wiem, że jest czasami bardzo ciężko, ale trwajcie na modlitwie. Sama czytałam na tej stronie nieraz świadectwa osób, które już w trakcie odmawiania Nowenny otrzymały to o co prosiły, ale nie zawsze wszystko dzieje się natychmiast, od razu.
Przeczytaj całość

Maria: w sprawie pracy

Pragnę złożyć świadectwo i podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej modlitwy.To juz trzecia moja Nowenna i za każdym razem proszę o pracę dla mojego męża. Zawsze ją otrzymuje. Dziękuję z całego serca!
Przeczytaj całość

Joanna: Wybłagałam zdrowe serce dla mojego dziecka

Z radością w sercu pragnę przedstawić świadectwo otrzymanej łaski jaką otrzymałam za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Rok po roku pochowałam dwie córeczki. Pierwszą ciąża obumarła w 8 miesiącu. Druga córeczka żyła zaledwie 12 dni. Obie miały wrodzoną wadę serca spowodowaną moją chorobą. Wszelkie leczenie nie przyniosło skutku.

Po pierwszej ciąży bardzo się załamałam, czułam się winna, ukarana…nawet bałam się modlić. Czułam się okropnie z tym, że mój własny organizm uszkodził serduszko mojego dziecka. Po zapewnieniach lekarzy, wdrożeniu odpowiedniego leczenia po 8 miesiącach zaszłam bezproblemowo w drugą ciążę. Wszystko przebiegało prawidłowo, w 21 tygodniu ciąży serce znów zostało uszkodzone. To dość „błaha” wada, wszystkie znane mi dzieci żyją z nią i fantastycznie się rozwijają, natomiast moje umarły. Był to ogromny cios. Dziecko umierało w ogromnych cierpieniach na naszych oczach. Dużo jednak modliłam się w drugiej ciąży i zaufaniem oraz pokorą przyjęłam Wolę Bożą, Zaufałam całkowicie Naszemy Ojcu. Po śmierci drugiego dziecka postanowiłam zadbać o moje ciało i duszę. W styczniu ubiegłego roku miesiąc po śmierci dziecka zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Bardzo bałam sie o moje małżeństwo, mój stan psychiczny oraz zdrowie. Modliłam się wytrwale i w życiu moim zaczęły się wydarzać małe cuda. Znalazłam zupełnie przypadkiem informacje o mojej chotobie, ktoś podsunął mi specjalistę, który zna się na tych chorobach, bardzo zbliżyłam się do Boga i w moim życiu duchowym zaszły ogrmne zmiany. Nie ukrywam, że w młodości popełniłam wiele błędów, żyłam z dala od Boga.
Temat macierzyństwa odłożyliśmy na jakiś czas. Uznaliśmy, że jesteśmy bardzo zmęczeni. Ja aby zadbać o siebie zaczęłam się zdrowo odżywiać, całkowicie wykluczyłam z mojego życia używki, detergenty, zamiast tego spożywałam nieprzetworzoną żywność, piłam herbatki ziołowe. W roku 2015 odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie w intencji „o uzdrowienie, abym mogła wydać na Świat kiedyś zdrowe potomstwo”. W listopadzie 2015 roku udałam się do lekarza specjalisty, aby przygotować się do ciąży, jednak z założeniem że zajmie to conajmniej dwa lata. Z wizyty wróciłam jak na skrzydłach, gdyż była nadzieja na to, że urodzę zdrowe dziecko. W drodze powrotnej poczułam ogromną potrzebę, aby rozpocząć kolejną Nowennę, chociaż dopiero skończyłam odmawiać drugą. Rozpoczęłam ją następnego dnia po powrocie. Bałam się, że nie podołam, że nie uda mi się jej ukończyć, gdyż w związku z moimi obowiązkami wstawałam każdego dnia o 4, aby odmówić ją jeszcze przed pracą. W drugi dzień Nowenny dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Do teraz nie wiem jakim cudem, gdyż mój mąż pracuje w delegacji i nie było szansy na ewentualne zajście w ciążę, bardzo uważaliśmy, gdyż musiałam się bardzo dobrze do kolejnej ciąży przygotować. W pierwszym momencie byłam załamana, wiedziałam, że nie mam szans na urodzenie zdrowego dziecka, byłam zła i płakałam…ale po godzinie stwierdziłam, że skoro taka Wola Boga to ją przyjmę i zdałam się całkowicie na to co mi zaplanował. Wytrwale trwałam na modlitwie do Krółowej Różańca Świętego i z ufnością się do niej uciekałam „o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka”. Obecnie jestem w III trymestrze ciąży, a serduszko mojego synka jest zdrowe i nie uległo uszkodzeniu. To prawdziwy cud, gdyż wyniki w dalszym ciągu wskazują wysoką aktywność choroby. Jako osoba u której wystąpiło to powikłanie w dwóch ciążach z koleji byłam przekonana, że ponownie przyjdzie mi się zmierzyć z tragedią. Ale wierzyłam, że widocznie tak ma być. I przyjęłam to … Obecnie odmawiam piątą Nowennę. Pomimo, że modliłam się o zdrowie Nasza Krółowa Różańca Świętego dała mi więcej niż to o co prosiłam. Najwyraźniej zna bardziej pragnienia Naszego serca i jest prawdziwą Pośredniczką Bożych Łask.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Joanna: Wybłagałam zdrowe serce dla mojego dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Trzymam mocno kciuki za pani malenstwo i pani rodzine.

Joanna
Gość
Joanna

Bardzo dziękuję za słowa otuchy.

Obrazki z nowenną pompejańską?