Magdalena: Maryja nas prowadzi

Chciałabym napisać świadectwo: Jak Matka Boża prowadzi człowieka. To była kolejna już Nowenna Pompejańska w moim życiu. Tym razem w bardzo prywatnej sprawie. 4 lutego br. na świat miała przyjść moja wnuczka. To w intencji szczęśliwego porodu, zdrowia dziecka i mamy postanowiłam prosić Matuchnę o wstawiennictwo przez 54 dni.
Read More

Agnieszka: wiara

W chwili obecnej odmawiam 5 Nowennę Pompejańską. , jednej nie udało mi się zmówić do końca ale ponowiłam tą intencję . Ogrom łask jakie niesie odmawianie różańca dla mnie jest ogromny Jest to moje kolejne nawrócenie. Kiedyś mając lat 15 chodziłam na spotkania odnowy w Duchu Św , będąc na...
Read More

Asia: miłość

Szczęść Boże! Długo zbierało mi się na opisanie świadectwa. Właściwie to podswiadomie bałam się, że jak tu napiszę o otrzymanej łasce to wszystko pęknie jak mydlana bańka. Swoją pierwszą nowennę zakończyłam jakoś w marcu. Prośba wydaje się być banalna w porównaniu z wieloma, które tu były opisywane. Modliłam się o...
Read More

Natalia: Dziękuję Ci Matko Boża

Szczęść Boże, Wczoraj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską.Na początku byłam pełna entuzjazmu i skupienia. Potem przyszły rozproszenia i zniechęcenie. Modlitwa różańcowa nie jest dla mnie łatwą modlitwą,ale starałam się być wytrwała. Dziękuję Ci Maryjo,że mnie wysłuchałaś.
Read More

Magdalena: Czekam nad dwa cuda!

Ja czekam na dwa cuda jeszcze: dziecko i nawrócenie męża.
Read More

Izabela: … przez moje grzechy z przeszłości

Różaniec zaczęłam odmawiać ok 2 lata temu ! I wtedy zaczęło się moje prawdziwe życie . Choć uważałam się za osobę wierzącą , nie potrafiłam zaufać i oddać życia Jezusowi . Mówiąc w skrócie nie wierzyłam bo jak inaczej to można nazwać . Nawróciłam się dzięki Maryi , choć nie zdawałam sobie na początku z tego sprawy . Byłam strasznie zalęknionym człowiekiem poprzez moje grzechy z przeszłości .

Odbyłam kilka spowiedzi z całego życia . O nowennie usłyszałam od Księdza , ze na pewno by mi pomogła na moje stany lękowe ale świadomość odmawiania 3 różańców dziennie przytłaczała mnie . Mijał czas a w moim małzeństwie niezbyt udanym , zaczęło sie dziać jeszcze gorzej (w moim mniemaniu – teraz okazuje sie ze wszystko zaczęło sie prostować ) otóż z mężem który nie szanował mnie i nie wspierał z którym było mi cieżko , rozstałam się w dość trudnych dla mnie okolicznościach bo zostawił mnie w zagrożonej ciąży . Pomimo nadziei ze oprzytomnieje i zechce wrócić , robił mi tylko na złość . Drugi raz Matka Boża przypomniała mi o nowennie poprzez internet , powiedziałam sobie nie na pewno nie . Za trzecim razem wspomniała moja ciocia , zaczęła opowiadać o tym , że koleżanka ją zmawia i bardzo pomogla. Było mi bardzo cieżko samej w ciąży wiec postanowiłam ze zacznę odmawiać i moja pierwsza nowenna była za nawrócenie męża , choć strasznie nie chciałam lecz czułam ze to mój obowiązek modlić sie za męża . Maz jest raczej daleki od ” normalności ” lecz ja uzyskałam wiele łask , więcej spokoju i siły oraz dobry poród i zdrowe dziecko . Wierze ze przyjdzie czas na jego nawrócenie . Maryja nie zostawi go na pewno . Aktualnie zamawiam 4 nowennę ( każda w innej intencji ) i mogę na 100% powiedzieć ze Maryja Nasza Ukochana Matka czuwa nade mną i dziećmi . Zmienia moje życie i mnie , pomaga poprzez ludzi . Ja staje się bardziej otwarta i zauważam swoje wady . Jestem zupełnie innym człowiekiem . Sadze ze juz nie będę potrafiła żyć bez nowenny , polecam wszystkim i zapewniam ze odmawianie 3 różańców jest łatwiejsze niż 1 . Matka Boża wspomaga łaskami . Mogłabym pisać o wiele więcej i pomimo ze zdarzają się niemiłe rzeczy , na które patrzę jako miały by zniechęcić mnie do odmawiania nowenny przez złego to nie zwracam na to uwagi tylko modlę się dalej .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Izabela: … przez moje grzechy z przeszłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Takitam
Gość
Takitam

Proszę o odblokowanie mnie, bo chciałbym o coś zapytać.

Marcin
Gość
Marcin

Wszystkiego dobrego. Maria czuwa nad Wami i prędzej czy później odezwie się do męża 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?