K: Modlitwa o prawidłowy rozwój dziecka

Wiem, ze to wszystko dzieki KOCHANEJ MAMUSi - MARYI.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna o zdrowie wysłuchana!

Pokochałam Nowennę Pompejańska! Matka Boża jest tak łaskawa, że zaczyna wysłuchiwać moich próśb jedna po drugiej! Wysłuchała mnie również teraz w sprawie powrotu do zdrowia mojego Ukochanego, u którego zaczęły pojawiać się coraz częściej tłuszczaki. Były coraz większe i każdy kolejny dostarczał mu więcej bólu. Pierwsza biopsja wykazała nowotwór niezłośliwy....
Przeczytaj całość

Ewa: wychowanie syna

Przesyłam świadectwo uzyskania pomocy za wstawiennictwem Maryi poprzez modlitwę nowenną pompejańską oraz różańcem rodziców. Nowennę odprawiałam w miesiące letnie 2011 r. w intencji mojego 12-letniego syna w związku z problemami wychowawczymi i szkolnymi. Syn ma dysleksję, dysortografię, dysgrafię, obniżoną koncentrację uwagi, co powodowało niepowodzenia szkolne i zaniżoną ocenę własnej osoby....
Przeczytaj całość

C: Odkryłam w tej nowennie niebywały spokój ducha!

Nie wiem czy to co teraz napisze da komus inne spojrzenie na nowenne pompejańska ale chce sie podzielic siła tej nowenny oraz nie bywałym spokojem ducha jakim odkryłam w trakcie jej odmawiania. Odmawiałam ja w intencji mojej mamusi zeby cisnienie krwi sie unormowało oraz była zdrowa...podczas odmawaiana zdrowie mojej mamusi...
Przeczytaj całość

Iwona: Maryja pociąga i dodaje sił do dialogu między Nią a nami

Postanowiłam więc opisać swoje doświadczenia na stronie poświęconej tej pięknej modlitwie z nadzieją, że komuś ułatwią złożenie jego własnych spraw w ręce Najlepszej Matki, która zawsze pomoże, jeśli Jej tylko zaufamy bez względu na wszystko, co się wokół nas wydarza.
Przeczytaj całość

Izabela: Prośba o łaskę uzdrowienia dla ukochanej Mamy

Szczęść Boże. Moja modlitwa dotyczyła i wciąż dotyczy mojej Ukochanej Mamy,która w lutym dowiedziała się o raku szyjki macicy. Mój świat zawalił się w jednej minucie – runął. MIMO że mam już własną rodzinę męża i córeczkę to Mama jest moim najlepszym przyjacielem bez Niej umieram jak bez tlenu.

Kiedy to na nas spadło postanowiłam zawierzyć nas wszystkich Matce Bożej cała nasza rodzinę zdrowie i życie Mamy. Ciagle natykalam sie na Nowenne Pompejska i pomyslalam ze to pierwszy znak od Boga ze musze wziac Mamy zdrowie w rece rozanca. Pierwsza Nowenne z prośbą o uzdrowienie zakończyłam 13.04 i już od razu zaczęłam odmawiac druga z tą samą prośbą nie umiem już bez niej żyć uzależnIła mnie -to najpiękniejszy czas w ciągu dnia a właściwie nocy. Nie wiem czy moja prośba o uzdrowienie została wysłuchania ale dziękuję Ci Matko ukochana za to jak Mama znosi chemie i utratę włosów…pięknych długich czarnych włosów. Choć wiem, że włosy są najmniej ważne to jest jednak bardzo przykre… 5.05 Mama ma mieć rezonans który wykaże czy ten potwór się zmniejsza. Błagam ludzi dobrej woli o modlitwę za Moją ukochana Mame o jej zdrowie ja również odwdzięczę się modlitwa-bo w niej olbrzymią siła, i mam ogromną nadzieję, że drugie świadectwo będzie wysłuchane przez Ciebie Matko nas wszystkich. Z calego serca dziekuje Ci za kazda laske i Twoja obecnosc. Tylko modlitwa moze mi pomoc. Bóg zaplac.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Izabela: Prośba o łaskę uzdrowienia dla ukochanej Mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Pomodlę się za Ciebie i Twoją mamę.

Ela
Gość
Badz silna bo twoja mama potrzebuje duzo wsparcia. Moja mama równiez miala nowotwora I niestety zmarla . Wtedy bylam w ciazy blizniaczej, w 5 miesiacu. Mama przekazala mi najwazniejsza lekcje zycia, lekcje umierala bo chociaz odchodzila z tego swiata do do konca chronila mnie i moje jeszcze nie narodzone dzieci. Nic nie mozna porównac do prwdziwej milosci szczególnie tej matczynej która od samego poczatku do konca jest wyjatkowa, silna i bezinteresowna. Kocham moja mame i bardzo jej za to dziekuje, dla mnie to byl najwazniejszy dar, dar milosci. Mam jednak nadzieje ze twoja mama bedzie do konca walczyc bo ma… Czytaj więcej »
Elżbieta
Gość
Elżbieta

To prawda,że nasze Mamy kochamy nad życie,choć druga Mama,jest w niebie i kocha nas prawdziwą miłością .zaufaj,całym sercem,z pamięcią w modlitwIe.

Magda
Gość

Pomodlę się za Twoją Mamę.

Monika
Gość
Monika
Pomodlę się za Twoją mamę, również proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i męża i naszego dzidziusia, bo jestem w drugim miesiącu ciąży 🙂 Moja mama też zachorowała na raka i też odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji jej zdrowia, nie od razu wyniki były idealne ale trwałam w modlitwie i z czasem wszystko się dobrze ułożyło. Mama bardzo dobrze zniosła chemię i naświetlenia, straciła włosy ale nikt nawet nie wiedział, że choruje, wyglądała i radziła sobie z chorobą i leczeniem bardzo dobrze, dzisiaj jest zdrowa, raz na pół roku ma badania kontrolne i wszystko jest w porządku, wiem,… Czytaj więcej »
Izabela
Gość
Izabela

Bóg zapłać za modlitwę i ciepłe słowa. Moniko będę się modlić o Ciebie i Twoja rodzine

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pomodle się za twoją mamę 🙂 ufaj

Izabela
Gość
Izabela

Niestety Mama zmarła.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!