Marta: Dar zdrowego dziecka

Moja historia zaczyna się w momencie kiedy dowiaduje się że jestem w ciąży. Było to dla mnie zaskoczenie pomimo tego że z mężem zawsze chcieliśmy mieć dziecko ale nie spodziewaliśmy się że to JUŻ.
Read More

Anna: Wola Boża w życiu męża

Alleluja! Od kilku lat jestem we wspólnocie charyzmatycznej. Zapragnęłam aby także mój mąż był ze mną w tej wspólnocie. Powiedziałam mu że chcę odmawiać nowennę pompejańską w tej intencji. Powiedział mi abym się pomodliła ale w intencji wypełnienia woli Bożej w jego życiu. Odmówiłam nowennę w takiej intencji jak mi powiedział. Wola Boża wypełniła się tak w jego życiu że od 2 lat jest ze mną we wspólnocie a jego życie religijne rozkwita. Chwała Panu!
Read More

Irena: nie było to wcale takie trudne

Różaniec lubiłam odmawiać zawsze. Nie zawsze jednak mobilizowałam się, żeby odmawiać codziennie i to tylko jedną część. Od pewnego czasu myślałam jak pomóc osobie z mojej rodziny, która od wielu lat nie była u spowiedzi, a jest w wieku poważnym.Przeczytaj Irena: nie było to wcale takie trudne
Read More

Kasia: Nawrócenie i miłość

Niedawno zakończyłam odmawiać swoją pierwszą nowenne pompejańską. Wiele razy zastanawiałam się jak to będzie podczas trwania tych 54 dni modlitwy, (w wytrwałość nie wątpiłam bo co sobie postanowie to dąże do tego by dotrwać, zrobić...) czy pomoże, jak to będzie, czy będę miała odwagę napisać swoje tutaj itp..... Może zacznę od tego że nigdy nie miałam szczególnej więzi z Bogiem.Do czasu skończenia szkoły chodziłam do kościoła bo tak trzeba było. Później zaczeła się praca, studia i wizyty w kościele zaledwie pare razy w roku. Było mi z tym dobrze aż do czasu.... spotkania znajomej kobiety, bardzo rodzinnej i pobożnej.
Read More

Ewa: Modlitwa wysłuchana

Pragnę złożyć świadectwo uzdrowienia męża z poważnej choroby. Mąż zachorował w grudniu 2015roku. Przebieg był ciężki,różnie moglo być. Stan zdrowia się poprawiał bardzo powoli aż wystąpiły komplikacje prowadzące do zabiegu operacyjnego. W kwietniu 2016 przed operacja zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską.
Read More

Izabela: odmawiając czułam, że zły chce mojej rezygnacji

W dniu dzisiejszym kończę odmawiać moją pierwszą nowennę. Nigdy tego nie robiłam, ale gdy znalazłam się w kryzysie emocjonalnym i ogólnie życiowym kolega widząc, że nie dzieje się ze mną dobrze zaproponował mi żebym spróbowała odmówić nowennę. Zaczęłam i poległam w 6 dniu.

Jednak wiedziałam, że nie mogę tak łatwo odpuścić następnego dnia rozpoczęłam od nowa. I oto dzisiaj jest ostatni dzień nowenny. Podczas odmawiania nie raz dopadło mnie zwątpienie w słuszność mojej intencji, nie raz czułam, że „coś” odciąga mnie siłą, abym jej nie odmówiła. Były momenty, gdy wokół mnie wszystko było nie tak, wszystko waliło się na raz. Rozmawiając z Jackiem //kolega/ zostałam uświadomiona, że zły robi wszystko, aby mi przeszkodzić, że nie podoba mu się, że prosze o pomoc Maryję. Dzięki Jackowi wytrwałam, a łaski jakie w tym czasie otrzymałam dają mi poczucie tego, że Matka Najświętsza jest i robi wszystko, aby mi pomóc. Dziękuję za nowennę i dziękuję Jacku za wskazanie właściwej drogi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o