Ewa: Módlcie się, nie ma na co czekać :)

Witam serdecznie, chciałam złożyć moje świadectwo, a nawet świadectwa 🙂 Nowenną pompejańską zaczęłam modlić się od kryzysowego momentu w moim życiu.. Rozstałam się z moim ukochanym chłopakiem – ten moment stał się dla mnie bodźcem do rozpoczęcia modlitwy. Byłam bardzo załamana, wszystko zaczęło się psuć..

Złe rzeczy dotykały moich najbliższych: poronienie siostry, choroba taty, ciężka choroba drugiej siostry, nie miałam już sił.. Modliłam się Nowenną Pompejańską, było mi bardzo ciężko. Odmówiłam 4 NP . Teraz wiem, że to wszystko było mi potrzebne. Dzięki NP, Maryja bardzo mi pomogła: moja siostra i tata wyzdrowieli, ja znalazłam pracę nawet o której nie marzyłam (w tym wszystkim najpiękniejsze jest to, że osoby w niej pracujące są osobami wierzącymi, noszącymi medaliki Matki Boskiej), czuję się w niej spełniona, gdyż jest ona zgodna z moimi kwalifikacjami. Otrzymałam również łaskę obrony pracy magisterskiej ( było wiele problemów, po ludzku nie możliwych do rozwiązania), ale udało się. Módlcie się i zaufajcie, oddajcie się w ręce Maryi, a ona Was poprowadzi. Miałam chwile załamania, ale Matka nie zostawiła mnie, daje mnóstwo łask, chroni Nas. Podczas odmawiania Nowenny miałam dni kryzysowe: płakałam, czasami byłam rozzłoszczona, czułam że to wszystko ma mnie odciągnąć od modlitwy. Waga NP jest wielka, czasami miałam wrażenie, że ten czas odmawiania NP to jest walka z własnymi słabościami, grzechami.. Ale też są piękne dni, kiedy otrzymujemy łaski o których nawet nie marzyliśmy 🙂 Oczywiście, też zrozumiałam, że ten chłopak nie był dla mnie, że go nie kochałam.. Kolejną łaską jaką otrzymałam, była ochrona Matki Bożej w wypadku samochodowych na autostradzie w którym uczestniczyłam – wszyscy wyszli bez żadnego uszczerbku na zdrowiu 🙂 Dodatkowo przestałam pić alkohol :)) jedynie od czego jestem uzależniona to od kawy 🙂 Od momentu odmawiania NP mam piękniejsze życie 🙂 Módlcie się, Matka Boża wyprowadzi Was na prostą 🙂 Dajcie się JEJ prowadzić 🙂

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: Módlcie się, nie ma na co czekać :)"

Powiadom o
avatar
Marta Ch
Gość
Marta Ch
Kochani, chciałam podzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z Nowenna Pompejańską. Otóż na nowennę trafiłam już bardzo dawno temu, ale jak poczytałam czym tak naprawdę jest; na czym polega itd pomyślałam , że nie dam rady. Gdzie ja?! różaniec i to jeszcze 3 tajemnice (!!!!!) Odpuściłam sobie, postanowiłam modlić się innymi modlitwami. Poszukując różnych wiadomości a to do pracy a to tak po prostu na internecie ciagle trafiałam na Nowennę Pompejańską, ale to praktycznie każdego dnia. To tak wyglądało jakbym ja uciekała a ONA mnie goniła. 10 marca oglądając na yt różne vlogi, znowu trafiłam na nowennę. To nawet… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Kochana Martuniu. Wcale nie odmawiasz więcej niż trzeba, bo Nowenna Pompejańska polega na tym, że odmawia się 3 części różańca, a niektórzy, w tym ja -4, dodając Tajemnicę Światła. Reasumując – super, że się modlisz. Bóg wysłuchuje swoje dzieci. Ale to nie NP się modlisz 🙂

Lidia
Gość

To 15 tajemnic trzeba odmówic dziennie lub 20. To jest Nowenna Pom.

Ela
Gość

Dziekuje pani Ewie za tak piekne i dajace otuchy swiadectwo. Odmawiam siódma Nowenne Pompejanska i równiez mam nadzieje ze kiedys bede mogla dodac swoje swiadectwo. Jak na razie nic nie wydarzylo sie, czasami placze, zadaje pytanie dlaczego i trace nadzieje. To jest ogromny ciezar i ciezko czasami jest go uniesc.

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij