Milena: Wyniki badań Taty są lepsze

To była moja 3 nowenna, modliłam się o zdrowie taty. Tata ma problemy z sercem, ma wszczepiony rozrusznik. Podjęłam tą nowennę, ponieważ jego wyniki kontrolne okazały się słabe. Jeżeli dobrze pamiętam, to kończyłam moją nowennę dzień po badaniu i odebraniu wyników przez mojego tatę. Tego dnia kiedy był u lekarza czekałam na jego powrót w samochodzie. Jego wyniki się poprawiły. Wiem, że to wszystko zawdzięczam Matce Bożej.
Read More

Agata: Praca w szkole

Chciałabym się podzielić moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. Ta modlitwa jest cudowna. Pierwsza swoją nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia pracy jednak jej nie dokończyłam. Po pewnym czasie znowu zaczęłam odmawiam Nowennę w tej samej intencji, pod koniec części dziękczynnej otrzymałam telefon.
Read More

Elżbieta: Dziękuję Ci Maryjo.

Odmawiam 5 N.P.od sierpnia 2015r.Początek,to przede wszystkim spowiedź generalna.Po nie poczułam się cudownie.Później przyszło pozbycie się grzechu masturbacji.Stałam się bardziej religijna,dzięki rozważaniu tajemnic różańca ,czuję większą więź z Maryją i jej Synem.Msze św,są teraz dla mnie bardziej zrozumiałe.Staram się być coraz lepszym człowiekiem.Jestem na emeryturze.Nie szukałam pracy,a tak jakby coś...
Read More

Joanna: Za to wszystko CHWAŁA PANU!

Jestem mamą 9-letniego Kubusia dotkniętego autyzmem. Odkąd dostaliśmy diagnozę (Kuba miał wtedy 3 latka) trwamy na modlitwie i wierzymy, że Bóg może go uzdrowić i sprawić, że świat, który stworzył zacznie się podobać także naszemu dziecku. Nie będę opisywać całej drogi, którą do tej pory przeszliśmy. Powiem tylko, że dzięki...
Read More

Diana: Podziękowanie

Matko Nieustającej Pomocy opiekuj się moja córką
Read More

Elżbieta: Spokój i ukojenie

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Nowenna jest moją Siłą. Dzięki niej zyskuję spokój w tych trudnych dla mnie miesiącach…dniach. Mój Tata odchodzi. Guz prawego płuca. Lekarze nie dają nadziei, a ja jej nie tracę modląc się o uzdrowienie.

Każdy Twój wyrok przyjmę Panie i jeśli taka Twoja Wola, pozwól mi towarzyszyć mojemu Tacie do końca. Być przy nim do ostatniego tchnienia. Wyproś to dla nas Matko Boża mocą Twojej Pompejańskiej Nowenny.
Chcę mocą Tej modlitwy wyprosić pokój ducha i spokój serca dla mojego Taty i całej naszej rodziny, siłę dla nas…dla mnie, zdrowie i wytrwanie. Dziękuję za wszystkie otrzymane Łaski, zdrowie i wszystkie dobre myśli…proszę, przepraszam. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?