Dorota: O trzeźwość męża.

Witam wszystkich.Z Nowenną pompejańską spotkałam się poraz pierwszy w interncie gdyż mój ukochany mąż craz częsciej zaglądał do kieliszka i chciałam mu z tym pomóc gyż sam sobie nie radził a słownych uwag nie przyjmował. Czytając wasze świadectwa podziwiałam wszystkich za wytrwałość i wydawało mi się to dla mnie za trudne i że nie znajdę tyle czasu.

Pewnego dnia stwierdziłam spróbuję i nie uwierzycie Matka Boża natchnęła mnie taką mocą i siłą że nawet nie odczuwałam tego trudu a czas zawsze się znalazł. I co prawda mąż rozstał się z alkoholem tylko na okres postu ale sam o tym zadecydował za co jestem Matce Bożej bardzo wdzięczna gdyż teraz jestem przekonana że z jej pomocą wszystko się uda. Ale to nie koniec łask jakimi zostałam obdarzona już po kilku dniach odmawiania nowenny rozwiązała się pewna sprawa finansowa na którą czekaliśmy już trzy lata no i wszystko wydawało mi śie taki prostsze i dlatego dzisiaj jestem już w trakcie drugiej nowenny i myślę że nie ostatniej.Ta Nowenna to nie magia która jak za dotknięciem różki rozwiązuje wszystkie problemy ale dodaje takiej wewnętrznej siły i mocy że wszystko jest inne.
ODMAWIAJCIE BO WARTO……..Szczęść Boże

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Barbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Zgadzam sie z Pania, żeby sie nie zniechecac i ODMAWIAĆ nowenne.Sama doświadczyłam mocy tej modlitwy. Modliłam sie w intencji zięcia, który miał poważny problem alkoholowy.Zostałam wysłuchana. Ta siła, moc z NIEBIOS i łaska odmieniły mojego zięcia.Jednak nadal wypraszam Mu dalsza pomoc, bo trzeba być czujnym, aby nie przyszedł na Niego zły dzień, skoro jest podatny. Ciesze się, bo już 1,5 roku jest abstynentem.Życze Pani, czujnosci i wspomagania męża w momentach zwątpienia. Warto ratować człowieka i wypraszać dla Niego pomoc. Dzieki naszej Mateńce za miłosierne serce i wstawiennictwo u swojego Syna Jezusa Chrystusa.w Pani sprawie. Życze wszyelkiej pomyslności Państwu.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!