Agnieszka: Praca

Nowennę odmawiam już od paru lat z przerwami. Większość intencji zostało wysłuchanych. Ostatnią NP odmawiałam w okresie wakacji. Modliłam się o znalezienie wymarzonej dla mnie pracy. Pracuję w zawodzie, w którym o pracę ciężko ale nie poddawałam się i nie ustawałam w modlitwie. 28.08. otrzymałam pracę o jakiej marzyłam :) 02.09. zakończyłam część dziękczynną, a z 04.09. rozpoczęłam pracę. Jestem bardzo wdzięczna Najświętszej Maryji Pannie! Nie ustawajcie w modlitwie.
Read More

Ewa: To niewiarygodne … mnóstwo łask.

To moja 6 NP w różnych intencjach, w tym za moją Córkę, za dusze czyśćcowe i z prośbą o miłosierdzie Boże i zbawienie mojej duszy.
Read More

Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka

Jestem w trakcie odmawiania mojej 10-tej Nowenny Pompejańskiej - intencje znajdują się zawsze same. O dziecko staraliśmy się z mężem od 2013 roku. Miałam cykle bezowulacyjne i z miesiąca na miesiąc oczekiwaliśmy dobrej nowiny. W tej intencji odmówiłam 2 nowenny. W grudniu 2014 roku okazało się, że jestem w ciąży....
Read More

Małgorzata: Cud narodzin

Nowenne zaczęłam odmawiać z prośbą do matki bożej o dar macierzyństwa w dniu w którym skończyłam nowenne okazało się że jestem w długo wyczekiwanej ciąży. Przez całą ciążę odmawialam nowenne o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko.
Read More

Magdalena: O nawrócenie grzeszników

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Pragnę napisać świadectwo z odmówionej kolejnej Nowenny, tym razem w intencji nawrócenia grzeszników. Wierzę, że komuś pomogła, chociaż nie dostrzegłam w swoim otoczeniu ludzi, który zwrócili się mocniej ku Bogu. To była druga moja nowenna w tej intencji i była tak samo trudna, rzec mogę, że trudniejsza nawet niż za dusze w czyśćcu cierpiące.
Read More

Dorota: O trzeźwość męża.

Witam wszystkich.Z Nowenną pompejańską spotkałam się poraz pierwszy w interncie gdyż mój ukochany mąż craz częsciej zaglądał do kieliszka i chciałam mu z tym pomóc gyż sam sobie nie radził a słownych uwag nie przyjmował. Czytając wasze świadectwa podziwiałam wszystkich za wytrwałość i wydawało mi się to dla mnie za trudne i że nie znajdę tyle czasu.

Pewnego dnia stwierdziłam spróbuję i nie uwierzycie Matka Boża natchnęła mnie taką mocą i siłą że nawet nie odczuwałam tego trudu a czas zawsze się znalazł. I co prawda mąż rozstał się z alkoholem tylko na okres postu ale sam o tym zadecydował za co jestem Matce Bożej bardzo wdzięczna gdyż teraz jestem przekonana że z jej pomocą wszystko się uda. Ale to nie koniec łask jakimi zostałam obdarzona już po kilku dniach odmawiania nowenny rozwiązała się pewna sprawa finansowa na którą czekaliśmy już trzy lata no i wszystko wydawało mi śie taki prostsze i dlatego dzisiaj jestem już w trakcie drugiej nowenny i myślę że nie ostatniej.Ta Nowenna to nie magia która jak za dotknięciem różki rozwiązuje wszystkie problemy ale dodaje takiej wewnętrznej siły i mocy że wszystko jest inne.
ODMAWIAJCIE BO WARTO……..Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Barbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Zgadzam sie z Pania, żeby sie nie zniechecac i ODMAWIAĆ nowenne.Sama doświadczyłam mocy tej modlitwy. Modliłam sie w intencji zięcia, który miał poważny problem alkoholowy.Zostałam wysłuchana. Ta siła, moc z NIEBIOS i łaska odmieniły mojego zięcia.Jednak nadal wypraszam Mu dalsza pomoc, bo trzeba być czujnym, aby nie przyszedł na Niego zły dzień, skoro jest podatny. Ciesze się, bo już 1,5 roku jest abstynentem.Życze Pani, czujnosci i wspomagania męża w momentach zwątpienia. Warto ratować człowieka i wypraszać dla Niego pomoc. Dzieki naszej Mateńce za miłosierne serce i wstawiennictwo u swojego Syna Jezusa Chrystusa.w Pani sprawie. Życze wszyelkiej pomyslności Państwu.