Krystyna: Maryja i Jej Moc

Gdy miałam 15 lat moja mama zachorowała na raka. Leczenie, operacja, chemia, poprawa przez kilka miesięcy, ale niestety, wkrótce choroba powróciła i rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Tuż przed śmiercią moja mama powierzyła mnie Matce Najświętszej, mówiąc do mnie, że teraz Maryja będzie moją Matką.
Read More

Bartłomiej: Owoce nowenn pompejańskich

Szczęść Boże! Chciałbym podzielić się owocami nowenn pompejańskich. W 2013 roku odmówiłem pięć nowenn pompejańskich, a szóstą nowennę rozpocząłem 1 grudnia 2013 roku, a zakończyłem 23 stycznia 2014 roku. Pierwsza intencja dotyczyła otrzymania dobrej pracy dla mnie, którą zakończyłem... 19 marca 2013 roku w uroczystość Św. Józefa. Przeczytaj Bartłomiej: Owoce...
Read More

B. : Nieustanna Opieka Matki Bożej!

Witam Wszystkich, Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym podzielić się z Wami wspaniałą nowiną oraz łaskami jakie otrzymuje od Naszej Najukochańszej Mateczki! Złożyłam Matce Bożej obietnicę złożenia świdectwa zatem dotrzymuję słowa, bo radość we mnie wielka.Przeczytaj B. : Nieustanna Opieka Matki Bożej!
Read More

Córka: Nieustanna opieka Najwspanialszej z Matek

Dziękuję Ci za opiekę Najczulsza z Matek i pokornie proszę o to, żebyś nigdy nie puszczała mojej dłoni prowadząc mnie do Twojego Syna a naszego Pana i Boga.
Read More

Kasia: Czasem czuje się jak w ochronnej bańce

To moje drugie świadectwo na tej stronie. Odmówiłam dotąd sześć nowenn. Właśnie rozpoczęłam siódmą. Moja historia z nowenną rozpoczęła się na początku 2015.
Read More

Darek: Wspomagaj nas w walce

Szczęść Boże! Wraz z żoną skończyliśmy odmawiać nowennę 24 grudnia 2015r. Podczas odmawiania umacnialiśmy się w spokoju i nie było „specjalnych” trudności z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia nowenny.

Poprzednią nowennę skończyliśmy w niedzielę 1 listopada, spontanicznie powzięliśmy postanowienie, że od poniedziałku rozpoczynamy następną. Przed wyjściem do pracy odmówiliśmy pierwszy różaniec. Na reakcję reakcjonisty nie czekaliśmy długo – jakieś 40 minut. Jadąc do pracy autostradą, przy zwężeniu z 3 do dwóch pasów jezdni coś rozerwało przednią lewą oponę. W tym momencie poznałem Rękę Opatrzności Bożej. Otóż mój samochód nie stracił stabilności ani nie zmienił toru jazdy. Na prawym pasie nagle pojawiła się znaczna luka pomiędzy samochodami, w którą mogłem wjechać, aby zjechać dalej na pobocze. Wszystko jakby w zwolnionym tempie i jakby Ktoś tym zawiadował. Stanąłem na poboczu, ochłonąłem, wyjąłem klucz do kół i przyłożyłem się do odkręcenia pierwszej śruby rozerwanego koła. Śruba nie „puszcza” i w tym momencie klucz do kół ukręcił się. Nie wierzyłem własnym oczom. I zrozumiałem, że to wszystko po to żebym wpadł w złość albo przestraszył się i odpuścił nowennę. Ale oto miałem absolutnie namacalny dowód jak Matka Boża miażdży głowę i zamiary węża i jak wielka jest moc nowenny. O drugi klucz i koło poprosiłem mojego Tatusia – przyjechał i pomógł. Resztę nowenny odmawialiśmy w spokoju, aż do ostatniego dnia – 24 grudnia. Tak jak w prawie wszystkich polskich domach, tak i u nas, Wigilia Świąt Bożego Narodzenia jest dniem ogromniej aktywności. Z tego powodu nie było możliwości odmówienia ani jednego różańca. Jak na złość nie składało się, żeby w spokoju pomodlić się, ani razem , ani osobno. Krótko przed kolacją wigilijną podchodzi do mnie żona i mówi, że ma mnie totalnie dosyć oraz, że dziś najchętniej by mnie udusiła. Powstrzymałem się od jakiejkolwiek reakcji, ponieważ nigdy nie kłóciliśmy się w ten sposób, a na dodatek mamy w domu zwyczaj nie spierania się w Wigilię. Do dziś żona nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego to powiedziała i o co jej chodziło. Gdybym wówczas zareagował, pewnie nie odmówilibyśmy różańców ostatniego dnia nowenny, ale stało się inaczej, po kolacji przed wyjściem na Pasterkę razem „domodliliśmy” ostatnie różańce NP. Czyli pierwszego i ostatniego dnia nowenny doświadczyliśmy ogromnej łaski poznania jak trwa walka o nas i jacy cenni jesteśmy w oczach Pana.
Polecam pamięć o takich wydarzeniach szczególnie wówczas, kiedy wydaje nam się, że nasze modlitwy nie zostały wysłuchane. Zawsze otrzymujemy i zawsze więcej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Darek: Wspomagaj nas w walce"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
B.
Gość

Jaka to wspaniała łaska,że się razem modlicie i dotrwaliście do końca! Zazdroszczę wam, ale w takim pozytywnym znaczeniu.Cieszę się z wami. U mnie wspólna modlitwa jest na razie w sferze marzeń, ale NP wciąż odmawiam. Szczęść Boże!

Obrazki z nowenną pompejańską?