Joanna: Dzięki modlitwie jest coraz lepiej

Dzień dobry, modliłam się nowenną pompejańską w różnych intencjach, wiele z nich zostało wysłuchanych. Jestem przekonana, że tylko dzięki Maryi poradziłam sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Obecnie odmawiam dwie nowenny w bardzo ważnych dla mnie intencjach i wierzę, że wcześniej czy później zostaną wysłuchane.
Przeczytaj

Ewa: Ufajmy Maryi

Wierzę, że to początek zmian w moim życiu. Zmian na lepsze. Wiem, że sama nic nie mogę i trzeba o wszystko z ufnością prosić Boga o pomoc. Chcę, aby Bóg w moim życiu i życiu mojej rodziny był na pierwszym miejscu.
Przeczytaj

Babcia: Przebaczenie stało się faktem!

Od kilkunastu lat trwał konflikt pomiędzy moją babcią, a bratową, przez co babcia nie mogła spotykać się ze swoim bratem i rodziną. Widziałam jak bardzo cierpi z tego powodu, jednak to wszystko ofiarowała Bogu.
Przeczytaj

D;): nowenny pompejańskie

Modliłam się o pracę dla moich rodziców i wyleczenie z choroby dla mnie. Mama nadal bez pracy, ale tata obecnie pracuje. Mam nadzieję, że i mamie uda się wkrótce coś znaleźć a ja wyzdrowieję. Jestem pełna nadziei i dziękuję za to co już mam.
Przeczytaj

Małgorzata: Spokój w małżeństwie

Szczesc Boze. Pragne zostawic swoje swiadectwo aby podzielic sie tym co Najswietsza Panienka mi podarowala a mianowicie wyprowadzila moje malzenstwo z duzego kryzysu ktory pewnie doprowadzilby do najgorszego a mianowicie myslalam o rozstaniu z mezem. Przez wiele miesiecy bylismy dla siebie jak dwoje obcych ludzi a zaczelo sie dosc banalnie od zwyklych malych nieporozumien konflikty sie nasilaly z tygodnia na tydz i zadne z nas nie chcialo ustapic.
Przeczytaj

Bożena: kocham Ciebie Boże

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu.Odmówiłam już 5 NP. Jestem w trakcie odmawiania 6 NP. Pokochałam różaniec święty chociaż przedtem nigdy nie lubiłam odmawiać różańca, pokochałam Boga .

Nie wyobrażam już sobie aby uczestniczyć we mszy św. i nie przyjąć Jezusa w komunii św. Wyspowiadałam się ze starych grzechów które mi się nagle przypomniały. Widzę grzechy które popełniają moi najbliżsi i w ich intencji modlę się NP. Modliłam się o otrzymanie pracy dla mojego siostrzeńca ,który kilka lat był bezrobotny. Wierzę że to dzięki Maryi dzisiaj pracuje.Wprawdzie na umowę zlecenia i z daleka od domu ale zgodnie z wykształceniem. Czuję że Matka Boska Pompejańska chce żebym dalej modliła się w intencji moich bliskich którzy nie wierzą że NP działa takie cuda.Maryjo prowadź Moja rodzinę,opiekuj się nią bo potrzebuje Twojej pomocy,bez Ciebie nic nie jest możliwe.Spraw aby i Oni pokochali Ciebie tak jak ja Ciebie kocham.Spraw żeby nie szukali pomocy u ludzi ale u Ciebie. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o