Jakub: List – Pierwsza nowenna

Od kiedy zacząłem ją odmawiać stałem się bardziej spokojny, opanowany i wyrozumiały.
Przeczytaj całość

Anna: „Módlmy się, a będzie nam dane…”

Witajcie! Chciałabym złożyć moje kolejne świadectwo, gdyż doznałam w ostatnim czasie ogromnego cudu! Odmówiłam 3 nowenny. Każda była na swój sposób wyjątkowa i każda bardzo wymagająca. Drugą nowennę odmówiłam w intencji znalezienia dobrej, satysfakcjonującej pracy. Pracę dostałam, ale polityka zarządzania w firmie była STRASZNA. Przeczytaj Anna: „Módlmy się, a będzie...
Przeczytaj całość

Lucyna: Wielki spokój i wielka świadomość

To jest niesamowite , mam dziś 12 dzień nowenny i od kilku dni odczuwam ogromny spokój wewnętrzny.  Świadomie i  umiejętnie radze sobie w sytuacjach życiowych, pracy. Polecam.  Kto nie spróbuję ten nie doświadczył. Matka daje nam więcej niż prosimy. 
Przeczytaj całość

Renia: Uzdrowiona: Warto zaufać.

Ale Matka Boża wiedziała co będzie dla mnie najlepsze- po prostu nie mam z nim żadnego kontaktu i jak się okazuje jest to dla mnie najzdrowsza "relacja":) Następną nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej dla znajomej, z tego co wiem jej stan się polepszył.
Przeczytaj całość

Marta: uratowane małżeństwo

Nie jest łatwo ale staramy się teraz modlę się o jego nawrócenie.dodam że to prawdziwy cud że tak szybko wrócił bo mówił okropne rzeczy i niechcial z nami być. Jeszcze raz dziękuję ci Matko Boska za wszystko co dzieje się w moim życiu dzięki tobie.
Przeczytaj całość

Bożena: kocham Ciebie Boże

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu.Odmówiłam już 5 NP. Jestem w trakcie odmawiania 6 NP. Pokochałam różaniec święty chociaż przedtem nigdy nie lubiłam odmawiać różańca, pokochałam Boga .

Nie wyobrażam już sobie aby uczestniczyć we mszy św. i nie przyjąć Jezusa w komunii św. Wyspowiadałam się ze starych grzechów które mi się nagle przypomniały. Widzę grzechy które popełniają moi najbliżsi i w ich intencji modlę się NP. Modliłam się o otrzymanie pracy dla mojego siostrzeńca ,który kilka lat był bezrobotny. Wierzę że to dzięki Maryi dzisiaj pracuje.Wprawdzie na umowę zlecenia i z daleka od domu ale zgodnie z wykształceniem. Czuję że Matka Boska Pompejańska chce żebym dalej modliła się w intencji moich bliskich którzy nie wierzą że NP działa takie cuda.Maryjo prowadź Moja rodzinę,opiekuj się nią bo potrzebuje Twojej pomocy,bez Ciebie nic nie jest możliwe.Spraw aby i Oni pokochali Ciebie tak jak ja Ciebie kocham.Spraw żeby nie szukali pomocy u ludzi ale u Ciebie. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!