Zuza: Coś innego

Wiele osób daje świadectwo o łaskach, które otrzymali, ale o które prosili. Ja tej konkretnej jeszcze nie doświadczyłam, ale wiem, że to tylko kwestia czasu i zawierzenia się Matce. Z początkiem ferii zimowych zaczęłam odmawiać nowennę o wiarę dla mojej rodziny. Niestety mój tata jest niewierzący, rodzeństwo (8 i 10...
Read More

Patrycja: Jest tak jak chciałam, a może nawet lepiej !

Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania pracy. Odmówiłam w tej intencji 4 albo 5 nowenn, już nie pamiętam dokładnie.
Read More

Darek: Proszę przyjechać się pożegnać

Dnia 20 lipca 2014 roku, mój syn Piotr uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu. Pierwszej pomocy udzielił mu kolega jadący drugim motocyklem. Ktoś z okolicznych mieszkańców wezwał telefonicznie pomoc. Do dziś nie wiem, kim była Pani Doktor, która również udzielała pierwszej pomocy. Czy mieszkała w pobliżu, czy też może przypadkiem przejeżdżała tamtędy? Bardzo szybko...
Read More

Zofia: Przemiana serc

Pragniemy podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy i otrzymujemy dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Zawsze w naszym domu odmawiało się różaniec, ale od kiedy odmawia się Nowennę Pompejańską możemy mówić o cudach zesłanych na moją rodzinę za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Wierząca: Dziękuje Ci Przenajświętsza Panienko

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. To moje drugie świadectwo i piszę je jako odmieniony człowiek.
Read More

Beata: łaska spokoju

Odmowilam dotychczas cztery NP. Muszę się przyznać, ze jedną trochę odklepalam bo odmwialam ja w drodze do i po pracy. Ostatnia nowenna skończyłam odmawiać w Wielki Piątek a wiec w bardzo szczególny dzień. Modlilam się w intencji pracy. Moja prośba nie została jeszcze wysłuchania, ale wierzę, ze Nasza Mateczka mi pomoże i znajdzie się dla mnie jakieś zajęcie. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam ogrom łask, przede wszystkim łaskę ogromnego wewnętrznego spokoju, chęci do życia i doceniania tego życia, miłości do bliźniego oraz wiary w siebie.

Czuje tez ogromną opiekę nad sobą. Dziękuję Ci Matko Najświętsza, ze jesteś przy mnie, ze przytulasz mnie do Swego serca, ze ocierasz moje łzy i przynosisz ukojenie i radość. Wszystkich z całego serca zachęcam do odmawiania różańca. Jest to wspaniała modlitwa. Przybliża do Boga, daje ukojenie i rozwiązuje problemy. Dziękuję Ci Pani Najświętsza, ze ofiarowalas nam ta cudowna modlitwę. Szczęść Boże Wszystkim!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?