Kasia: Wdzięczna za to że jest jak jest :)

Dla tych którzy piszą, że po modlitwie jest gorzej - proszę nie wiążcie tego z nowenna bo według mnie każda modlitwa przybliża nas do Pana Boga, więc jak może być po modlitwie gorzej?
Przeczytaj całość

Stanisław: Podziękowania za otrzymane łaski

Podziękowania za otrzymane łaski , i gorąca prośba o uzdrowienie jeśli to jest zgodne z Wolą Boża , ciężko chorej na raka żołądka mojej siostry Heleny.Przeczytaj Stanisław: Podziękowania za otrzymane łaski
Przeczytaj całość

Bożena: początki nowenny pompejańskiej

Witam, chciałam podzielić się z Wami moimi odczuciami. Nowennę zaczęłam odmawiać w grudniu 2013 r. Teraz jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej. Na samym początku w trakcie jej odmawiania, nie mogłam się skoncentrować. Tysiące myśli błądziły mi po głowie. Wtedy chciałam szybko ją odmówić, ale usta same mi zwalniały. Tak...
Przeczytaj całość

Mężatka: Dzięki Matce Przenajświętszej spełniło się największe pragnienie moje i męża

Mam nadzieję,że i w tych sprawach Maryja mnie wyslucha. Mysle, że nie poprzestane na odmawianiu nowenny pompejskiej.Maryja naprawdę nas wyslucha trzeba tylko wierzyć i prosić, nie poddawać się.
Przeczytaj całość

N: Zaczęliśmy starać sie o Nowe Życie

W styczniu 2016 roku dowiedziałam sie ze mam torbiel endometrialna i byc może nie będę mogła mieć dzieci. Długo rozmyślalismy co dalej.
Przeczytaj całość

Amanda: O nawrócenie

Składam moje kolejne świadectwo. Do tej pory odmówiłam już cztery NP, a z piątą jestem w trakcie. Tym razem modliłam się o nawrócenie mojego chłopaka. Zawsze byłam człowiekiem wierzącym, od dziecka dorastałam do tego by poznawać Boga.

Nowenna zmienia serca ludzie. Sprawiła,że jestem spokojniej, cierpliwsza i przede wszystkim wdzięczna Bogu za każdą chwilę mego życia. Dzięki Nowennie staram się nie narzekać i nie marudzić , bo taka jest wola Nieba,więc dziękuję Bogu za każdą chwilę mojego życia.
Nigdy nie chciałam, aby wiara była przyczyną sporu między mną a chłopakiem. Będąc młodsza bałam się rozmawiać z nim o wierze, choć od początku wiedział,że Bóg jest dla mnie na pierwszym miejscu. Obecnie już się nie boję, mam tę odwagę, by mówić otwarcie o tym,że Bóg jest dla mnie najważniejszy. Wierzę też,że i dzięki codziennym modlitwom Pan nam dopomaga, daje nam cierpliwość i siłę do tego by trwać, by w przyszłości móc być już zawsze razem. Jest to moim ogromnym marzeniem, dlatego też bardzo zależy mi na tym, ażeby Bóg nam w tym wszystkim błogosławił, stąd moja Nowenna o nawrócenie chłopaka. Ciągle czekam na owoce Nowenny, ale z cierpliwością, nie oczekuję,że spełni się ona już teraz , bo to nie spełnianie życzeń. Choć modląc się o jego nawrócenie ,jednocześnie nawracam siebie .Nowenna sprawiła,że bardziej szanuję bardziej naszą miłość, to co nas łączy, jego osobę i że warto o to dbać, być cierpliwym i zawierzyć wszystko Bogu, szczególnie miłość, która łączy dwóch ludzi. Zawsze chciałam stworzyć w przyszłości z tym ,już mężczyzną- wspaniałą rodzinę , w której będzie miejsce dla Boga, razem będziemy się modlić, chodzić do Kościoła, dzieci również wychowywać po chrześcijańsku. W końcu to znaczą słowa z Ewangelii Św. Mateusza” I jeszcze zapewniam was: jeśli dwóch z was na ziemi zgodzi się co do jakiejkolwiek sprawy, by o nią się modlić, to spełni się im za sprawą mojego Ojca, Tego w niebie. Bo gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich”. Dlatego tak mi zależy na jego nawróceniu i stworzeniu rodziny, gdzie Bóg będzie nam w tym błogosławił.
Kochani, warto odmawiać Nowennę. Jeżeli nie wiecie co w życiu robić, jesteście zagubieni, czujecie,że wszystko nie ma sensu- módlcie się tą Nowenną, która otworzy Wam oczy na to co robicie co źle a co dobrze. Uwierzcie, że ta Nowenna otwiera oczy człowieka i pokazuje jaki naprawdę jesteś, a nade wszystko , dzięki modlitwom do Maryi- zbliża nas do Boga, ułożenia życiowych wartości i przejrzenia na oczy jakim się jest człowiekiem i co warto w sobie zmienić. Osobiście polecam wstawanie godzinę wcześniej , by odmawiać Nowennę, wówczas nie jesteście narażeni na to,że zaśniecie podczas modlitwy, a i umysł z rana nie jest jeszcze zajęty sprawami dnia codziennego i myśli jest łatwiej skupić.

Dziękuję Ci Matko Boża za to ,że już tyle trwam w tej Nowennie,za otrzymane łaski, które dostrzegam, ale i których nie potrafię jeszcze dostrzec, za osobę, która mi ją poleciła i wierzę,że Nowenna ta odmieni ona życie nie jednego człowieka. I za to,że dałaś mi dziś tę siłę i chęci by napisać świadectwo. Naprawdę warto! „.. Ile mi sił starczy będę rozszerzać część Twoją , o Dziewico Różańca Świętego, bo gdy Twojej doznałam pomocy- nawiedziła mnie Łaska Boża…”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Amanda: O nawrócenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiola
Gość

Piękne swiadectwo dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!