Anna: Tylko modlitwa przynosiła ukojenie

U naszego syna Wojtka w maju ubiegłego roku (miesiąc przed 18 urodzinami) zdiagnozowano zapalenie jelit- lekarze mówili, że będzie to choroba przewlekła, mamy się spodziewać nawrotów. Leczenie niewiele dawało, syn bardzo cierpiał, w ciągu miesiąca schudł ok.12 kg. Miotaliśmy się między lekarzami, każdy proponował nam różne leczenie, nie wiedzieliśmy jaką...
Read More

Emilia: Maryja mnie poprowadzi właściwą drogą.

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Oczekuję drugiego dziecka, o którego zdrowie modliłam się, jak tylko zaszłam w ciążę. Nie NP, ale krótkimi modlitwami, zamówiłam Mszę Św. Głównie prośby kierowałam do Jezusa.. Matka Boża była w moich modlitwach, ale to tylko podczas "Zdrowaś Maryjo.." nie było więzi.
Read More

Tobiasz: Chwalmy Maryję i naszego Pana Jezusa

Moją pierwszą Nowennę Pompejńską zakończyłem dość dawno bo aż pół roku temu dokładnie 26 stycznia 2015 roku . Obiecałem Matce Bożej że wygłoszę świadectwo więc tak też czynię . W odmawianej przeze mnie Nowennie Pompejańskiej , prosiłem Najczystszą Panienkę o udzielenie mi łaski oddalenia ode mnie natrętnych/złych/bluźnierczych myśli . Wtedy...
Read More

Ewa: Znalazłam pracę

Chciałabym podzielić się świadectwem dotyczącym nowenny pompejańskiej. Dotychczas miałam problemy z modlitwą. Kiedy zaczęłam odmawiać nowennę, to myślałam ,że nie dam rady. Jednak się udało i wytrwałam w swoim postanowieniu. Intencja, w której się modliłam ( znalezienie pracy) została wysłuchana. Dziękuję Matce Najświętszej.
Read More

Gosia: Nowenna zmienia moje życie

Udało mi się skończyć pierwszą nowennę w moim życiu (zapewne nie będzie ostatnią)jak na razie jeszcze efektów nie ma ale jestem pełna nadziei. Strasznie bałam się, że nie uda mi się wytrwać ale z każdym dniem było coraz łatwiej. Teraz nie mogę bez niej żyć. Pozwoliła mi się wyciszyć w...
Read More

AGNIESZKA: Wiele łask od Matki Bożej Pompejańskiej

Witam wszystkich serdecznie! Z Nowenną Pompejańską jestem blisko rok. wymodliłam sobie pracę, za co Maryji dziękuję. Modliłam się także o to aby Matka Boża postawiła na mojej drodze właściwego człowieka, ale jeszcze czekam na tę łaskę.

Modliłam się o nawrócenie i pracę dla brata i wszystko jest na dobrej drodze, widzę przemianę, znajdzie pracę. Obecnie modlę się o dar potomstwa dla drugiego brata. Modliłam się także o zdrowie dla osoby chorej na raka i jest poprawa. Wybrałam taką intencję pragnąc podziękować za modlitwę za mnie kiedy byłam chora. Wiem że bliscy modlili się za mnie kiedy tego potrzebowałam. Wyzdrowiałam. Maryjo dziękuję.
Wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha moje prośby, a jeśli tak się nie stanie to da mi nadzieję i pokój aby pogodzić się z wolą Bożą, gdyż Bóg wie najlepiej czego mnie i moim bliskim potrzeba. Dziękuję Ci Matko Boża za to, że mogę modlić się tą wspaniałą Nowenną i wypraszać tyle potrzebnych łask. Podobno Nowenna Pompejańska uzależnia, to prawda, bo ja nie mogę żyć bez tej Nowenny. To Twoje drugie imię Maryjo, już zawsze chcę być z Tobą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!