AGNIESZKA: Wiele łask od Matki Bożej Pompejańskiej

Witam wszystkich serdecznie! Z Nowenną Pompejańską jestem blisko rok. wymodliłam sobie pracę, za co Maryji dziękuję. Modliłam się także o to aby Matka Boża postawiła na mojej drodze właściwego człowieka, ale jeszcze czekam na tę łaskę.

Modliłam się o nawrócenie i pracę dla brata i wszystko jest na dobrej drodze, widzę przemianę, znajdzie pracę. Obecnie modlę się o dar potomstwa dla drugiego brata. Modliłam się także o zdrowie dla osoby chorej na raka i jest poprawa. Wybrałam taką intencję pragnąc podziękować za modlitwę za mnie kiedy byłam chora. Wiem że bliscy modlili się za mnie kiedy tego potrzebowałam. Wyzdrowiałam. Maryjo dziękuję.
Wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha moje prośby, a jeśli tak się nie stanie to da mi nadzieję i pokój aby pogodzić się z wolą Bożą, gdyż Bóg wie najlepiej czego mnie i moim bliskim potrzeba. Dziękuję Ci Matko Boża za to, że mogę modlić się tą wspaniałą Nowenną i wypraszać tyle potrzebnych łask. Podobno Nowenna Pompejańska uzależnia, to prawda, bo ja nie mogę żyć bez tej Nowenny. To Twoje drugie imię Maryjo, już zawsze chcę być z Tobą.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________