Monika: To była moja trzecia nowenna…

To moje drugie świadectwo... O co modliłam się tym razem? Z wielką trwogą - Bogu wiadomą - rozpoczęłam nowennę z intencją o dar życia - nowego życia, czyli dziecka. Mamy już synka, i od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się o drugie dziecko. Lekarz przeleczył to co uważał, że może być jakąś trudnością z zajściem w ciąże, ale nadal nic sie nie działo...
Read More

Ewelina: Uzdrowienie – duszy i ciała

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moje świadectwo jest podziękowaniem za wysłuchanie próśb, uzdrowienie jak i jest chęcią dania nadziei tym, którzy borykają się z problemami i modlą o pomoc. Módlcie się z pełnią wiary i oddajcie swoje problemy Bogu, Maryi, Józefowi, Jezusowi i Duchowi Świętemu.
Read More

Agnieszka: Moje świadectwo odmawiania Nowenny Pompejańskiej

O co prosiłam i kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę? Zacznę od tego dlaczego zdecydowałam się odmawiać Nowennę Pompejańską. Odkąd pamiętam bardzo męczyło mnie zaburzenie, które określa się jako natręctwo myśli. Było ono połączone z tendencją do powtarzalnego wykonywania pewnych czynności (np. powtarzania słów) lub „rytuałów” związanych z czynnościami dnia codziennego (np. kilkukrotnego zamykania...
Read More

Ilona: będę dziękować za każdy dzień syna bez narkotyków.

Z pewnością nie jest to maja ostatnia nowenna ,gdyż ta modlitwa potrafi zarażać w dobrym tego słowa znaczeniu i głęboko wierzę w jej moc i w to Maryja jako matka wysłucha mojej prośby i kiedyś będę się mogła z mężem cieszyć tym ,że mamy zdrowego syna
Read More

Karolina: zastanawiałam się czy Matka Boża przychyli się do mej prośby, bo nie byłam w stanie łaski

To dla nas wielka radość! Dziękuję Ci Matko Najświętsza, że mnie grzeszną wysłuchałaś! Zachęcam wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską :)
Read More

Agnieszka: podczas tej nowenny zły szalał ze zdwojoną siłą

Treść świadectwa: Szczęść Boże! Chciałam się podzielić po raz kolejny swoim świadectwem w trakcie odmawiania już kolejnej nowenny w intencji mojego męża. Pisałam już wcześniej, że kilka moich nowenn w intencji mego męża odmówiłam i nadal dzieją się w moim życiu straszne rzeczy.

Ale rozpoczynając tę nowennę miałam tego świadomość, że przeżyję okrutne katusze… Uświadomiło mi to świadectwo kobiety zdradzonej jak ja przez męża, która też rozpoczęła modlitwę o uwolnienie go wszelkiego zła. Ona mówiła, że podczas tej nowenny zły szalał ze zdwojoną siłą. Wtedy postanowiłam zawalczyć w ten sam sposób jeszcze raz i walczę. Od początku tej intencji mam przerażające huśtawki w relacjach z mężem, dowiaduję się coraz bardziej pikantnych szczegółów jego romansu, wychodzą na jaw jego kłamstwa i głupoty. Nawet obcy ludzie wysyłają mi sms-y o tym, że ich razem gdzieś widzieli. Ja już tracę siły, ale za wszelką cenę UFAM. Cierpię bardzo, ale mam nadzieję, że to cierpienie posłuży do wyzwolenia mojego męża od wszelkiego zła za przyczyną Najświętszej Marii Panny. Proszę Was pomódlcie się za mnie….Dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

18 komentarzy do "Agnieszka: podczas tej nowenny zły szalał ze zdwojoną siłą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honoratka
Gość

Witaj nie trać nadzieje pomodle się za was

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Nie ma to jak „życzliwi” znajomi.Smutne.Pani Agnieszko,modlitwa oczywiście wspomaga,ale wymaga czasu i cierpliwości,aby odczuć jej owoce.Czasem lepiej zastosować radykalne ziemskie kroki i np.spakować rzeczy męża i przypomnieć,aby je zabrał z sobą.Może poskutkować zmianą myślenia.Życzę wytrwałości i łask,które nadejdą,bo na pewno nadejdą.z Panem Bogiem

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Dziękuję za modlitwę Honoratko! A jeśli chodzi o spakowanie i wyrzucenie go – próbowałam wiele razy. Ale co dziwne – miałam jakieś wewnętrzne przeświadczenie, że tego nie powinnam robić. I wiecie co? 17 kwietnia zakończyłam intencję o uwolnienie mojego męża od wszelkiego zła. Kilka dni wcześniej opanował mnie jakiś „nieziemski spokój”, a teraz wydaje mi się że jestem w ciąży (to jeszcze nie potwierdzone, ale takie bardzo realne). Może to i trudna dla mnie sytuacja, bo jestem przed 40-tką. Poczęcie nastąpiło w trudnym dla nas okresie życia (nie wiem nawet czy on w ogóle coś do mnie jeszcze czuje), ale… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Musi pani zaczac myslec o sobie i o równowadze psychicznej, tym bardziej ze podejrzewa pani ciaze. Maz musi miec czas aby wszystko przemyslec i uswiadomic sobie jak wiele moze stracic. czasami kubel zimnej wody jesty bardzo dobrym rozwiazaniem.

Beata
Gość
Kochana Agnieszko. Pomodliłam się za Ciebie i będę pamiętała o Tobie w modlitwie. Czytając Twoje świadectwo, czułam jakbym czytała o sobie. Jestem już 5,5 roku po rozwodzie cywilnym, w I instancji otrzymałam stwierdzenie nieważności małżeństwa. Mam nadzieję, że w II to potwierdzą, Ufam Panu. Mój były mąż miał psychopatyczne zachowania, oszukiwał mnie, zdradzał, była przemoc fizyczna i psychiczna, był chorobliwie zazdrosny. Trwałam w tym, błagałam Pana Boga o pomoc. Tylko On, moje dzieci, rodzice trzymali mnie przy życiu. Byłam w sytuacji bez wyjścia. Każda droga, którą bym wybrała była zła. Tak czułam. Nie znałam wtedy Nowenny Pompejańskiej. Kiedy urodziłam drugie… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Serdecznie Wam dziękuję za wsparcie! Ja też będę o Was pamiętać w modlitwie.

Beata
Gość

Jezu ufam Tobie. Oddaj wszystko Panu. Powiedz: „Jezu troszcz się Ty”, a On wszystkim się zajmie (Routolo Dolindo)

Joanna
Gość
Joanna
Droga Agnieszko , wiem co przeżywasz , ja też jestem żoną zdradzaną, już prawie rok walczę modlitwą o mojego męża, na razie nie ma widoku na bycie razem ale nie ma też pozwu o rozwód, i całkiem przyzwoite kontakty chociaż na razie tylko sms-em. wczesniej to tylko kłótnie i wyzwiska… wszystko w swoim czasie , powoli . TAK! oddaj wszystko Jezusowi. Zawierz mu siebie , męża , swoje małżeństwo. ja odnalazłam radość w Bogu , chociaż czasem jeszcze odzywa się żal i pretensja , czemu nie słucha moich błagań…. ON Słucha ! Przeczytałam ” Małżeński Poradnik pierwszej Pomocy” a teraz… Czytaj więcej »
Anna
Gość
Pomodlę się dzisiaj za Panią i Pani małżeństwo. Również odmawiam nowennę za mojego męża, który zakochał się w innej kobiecie. Modlę się o jego czystość duchową i cielesną. Ja też podejrzewam, że jestem w ciąży (trzeciej), mimo, że to jeszcze za wcześnie aby to potwierdzić. W życiu nie ma przypadków. Niech Pani ufa Bogu i Maryi dzięki nowennie odmawianej nie tylko przeze mnie i ale także przez nasza rodzinę mój mąż już otrzymał wiele łask. Zaufałam Panu bezgranicznie niech się dzieje jego wola i Pani też polecam całkowite oddanie woli Bożej. Podjęła się Pani wielkiego wyzwania (to jeszcze przede mną)… Czytaj więcej »
Monika Makowska
Gość

Agnieszko, Beato, Joanno i Aniu obiecuję że pomodlę się za Was.

Anna
Gość

Pani Moniko bardzo dziękuje za ten dar modlitwy, to najpiękniejszy prezent. Z Bogiem

Joanna
Gość
Joanna

Ja również bardzo dziękuję za modlitwę. to bardzo ważne i podnoszące na duchu kiedy ktoś inny , obcy dla nas , mimo swoich problemów potrafi też pomyśleć o innych Z Bogiem

Beata
Gość

Dziękuję za modlitwę.
Modlitwa wstawiennicza ma ogromną moc. Juz dzisiaj wysłałam kilka promyczkow do Nieba w Twojej intencji. Niech Twoja wiara będzie choćby jak ziarnko gorczycy.
Jezu ufam Tobie. Troszcz się Ty.
Z Panem Bogiem

Monika Makowska
Gość

Bardzo dziękuję Beatko. Zawsze podziwiałam takie dzielne kobiety jak Wy wszystkie.

Kamila KB
Gość
Kamila KB
Kochane, to i ja podzielę się swoim świadectwem. Nowennę Pomepejańską odmawiałam ponad rok za męża- różne intencje, o uratowanie małżeństwa, o uwolnienie od złego ducha. Mąż tez mnie zdradził, po tym incydencie poadł w straszne obsesje na punkcie swojego zdrowia. Szalał z lekarzami, badaniami i uparcie wierzył ze jest śmiertelnie chory. Było bardzo ciężko. żadnego pożycia małżeńskiego bo bał się o moje zdrowie. Kiedy zaczynałam modlić się NP, byście musiały widzieć co się z nim działo. To był horror. Modlitwy, egzorcyzmy, Eucharystia, spowiedz, pomogły. Mija prawie 4 lata od tamtego czasu i dopiero od tego roku sie poprawiło. Dodam ze… Czytaj więcej »
Monika Makowska
Gość
Drogie Panie bardzo Wam dziękuję za miłe słowa. Zdarzyło mi się niedawno coś takiego w pociągu: wracałam po Wielkanocy i odmawiałam podczas jazdy Nowennę Pompejańską (bardzo często robię to „w biegu” i w miejscach publicznych – ze względu na liczne obowiązki nie mam innej możliwości). Zauważyłam że pewien facet, który siedział niedaleko mnie cały czas na mnie patrzy. W pewnym momencie ten facet zwrócił się do mnie z prośbą żebym się za niego pomodliła, bo ma przed sobą coś ważnego i bardzo się boi. Obiecałam że spełnię jego prośbę (zrobiłam to) i dałam mu też obrazek z Nowenną Pompejańską (akurat… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna

tak , każde miłe słowo , gest , uczynek w dobrym celu , taki zwykły ale od serca zwraca się z nam z większą mocą.

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Dziękuję Wam Kochane Duszyczki za wsparcie modlitewne i ja zapewniam Was o nim z mojej strony. Wiecie, że ja już widzę owoce tych modlitw? Dzisiaj rano miałam rozmowę z mężem – tak jakby się łamał i wyrażał nieśmiało chęć naprawy naszych relacji. Ja zawierzyłam Jezusowi i Maryi całe moje życie. Już nie staram się sama naprawiać świata, ale przyjmuję pomoc od NICH. I na ile to możliwe – czekam cierpliwie. Ale jeden owoc już zerwałam – dzisiaj rano. Dziękuję Wam i Tobie Mateńko Najświętsza. Ufam, że Ona złapie za rękę mojego męża i poprowadzi do Swego Syna. Z całego serca… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!