Aga: Cudowna moc Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże.O NP dowiedziałam się przypadkiem z internetu i postanowiłam ją odmówić to było w styczniu tego roku.Modliłam się o szczęśliwe zajście w ciążę.Na początku miałam trochę trudności,ale nie poddałam się i wytrwałam z pomocą Bożą do końca.

Zrobiłam trzydniową przerwę i zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę w intencji dobrych wyników mojej córki.Jest chora na cukrzycę.Po ostatniej wizycie u lekarza wyniki były tak złe,że dostałyśmy ostatnią szansę na poprawę.Jestem jeszcze w trakcie odmawiania tej Nowenny ale córcia już po badaniach na których okazało się że wyniki są jak u zdrowego człowieka.Pani doktor była w szoku i my również.Okazało się również,że i moja pierwsza prośba została wysłuchana.Niestety nie udało mi się utrzymać tej ciąży.Jestem bardzo wdzięczna Matce Boskiej za pomoc jaką mi okazała i wierzę że ciągle będzie mi pomagać a ja ciągle będę się do Niej modlić bo naprawdę warto.Różaniec już na zawsze pozostanie ze mną a Maryja już zawsze będzie moją najlepszą matką i przyjaciółką.

Michalina: modlitwa o zdrowie syna

Witam! Chciałam się podzielić świadectwem o nowennie pompejańskiej. Gdy zaczęłam odmawiać ją pierwszy raz niestety przeciwności sprawiły, że nie skończyłam jej. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna Przemka. Ale po tygodniu zawzięłam się i zaczęłam znowu odmawiać nowennę i mimo przeciwności skończyłam ją. W trakcie odmawiania mój syn ani...
Przeczytaj

Agnieszka: Praca

Nowennę odmawiam już od paru lat z przerwami. Większość intencji zostało wysłuchanych. Ostatnią NP odmawiałam w okresie wakacji. Modliłam się o znalezienie wymarzonej dla mnie pracy. Pracuję w zawodzie, w którym o pracę ciężko ale nie poddawałam się i nie ustawałam w modlitwie. 28.08. otrzymałam pracę o jakiej marzyłam :) 02.09. zakończyłam część dziękczynną, a z 04.09. rozpoczęłam pracę. Jestem bardzo wdzięczna Najświętszej Maryji Pannie! Nie ustawajcie w modlitwie.
Przeczytaj

Grzegorz: łaski nowenny

Było początkowo <trudno>, ale nie jest to jakaś nadzwyczajna <trudność>. Razem z Żoną , modliliśmy się o "dzieci"(dorosłe). Tylko dziękować za wysłuchanie. Oczywiście Opatrzność ma <swoje Plany">. Warto kontynuować. Grzegorz <wiek 50 +)
Przeczytaj

STANISŁAW: Dziękuję Ci Matko Boża

26.12.2016 rok.Nowennę pompejańską odmawiałem drugi raz.Pierwszy raz w 2014 roku z której nie dałem swojego świadectwa za co przepraszam Cię Matko Boża.Rozpocząłem odmawianie nowenny w 2014 roku w intencji o przebaczenie i uzdrowienie mojego sakramentalnego małżeństwa.Chcę nadmienić, że w pewnym okresie mojego życia, byłem bardzo daleko od Boga, będąc kilka lat bez sakramentu spowiedzi, żyjąc w grzechach ciężkich
Przeczytaj

Temat: Moc Nowenny i otrzymane łaski z samego Nieba

NP odmawiam od jakiegoś czasu i choć nie robię tego doskonale to Matka nasza przekazuje moje intencje Swojemu Synowi. Otrzymałam i nadal otrzymuję wiele łask.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o