N: Jestem szczęśliwa!

Jestem 19 lat po ślubie u mnie w małżeństwie było bardzo źle ale nieznanym tej nowenne tylko modlili się tak własnymi słowami a teraz jestem wesoła i nie mam już kłopotów z dziećmi a to mało nie popełnili samobójstwa zyletka
Przeczytaj całość

Ania: Żyłam wiele lat w grzechu cięzkim

Wiem, ze w tej pracy mam być Uczniem Chrystusa, być jego solą, być Jego światłem, by inni po mojej postawie mogli poznać Jezusa. Maryja opiekuje sie moją samotnością. Nie wyobrażam juz sobie dnia bez n.pompejańskiej. Odmawiam ją w drodze do pracy, w drodze z pracy i ostatnią cześć na dobranoc
Przeczytaj całość

Anna: Koniec kłótni

W końcu mąż chciał się pogodzić, gdy widział jak to niszczy całą rodzinę. Maryja sama pokazała mi nowennę pompejańską, podsunęła mi ją jak koło ratunkowe. Zaczęłam się modlić.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Wymodlona praca dla męża

Piszę, ponieważ obiecałam Matce Najświętszej, że złożę świadectwo. Nowennę pompejańską odmawiam od 16 kwietnia 2014 roku. Nigdy nie robiłam przerwy pomiędzy kolejnymi nowennami. Polecałam Maryi wiele intencji, ale nie wszystkie zostały wysłuchane. Przyznaję, nie mogę bez tej modlitwy funkcjonować. Przeczytaj Agnieszka: Wymodlona praca dla męża
Przeczytaj całość

Marina: Poczułam Bożą obecność

Szczęść Boże, Chciałabym się podzielić moją historią. Niedawno skończyłam odmawiać 2 nowennę w intencji wprowadzenia spokoju i miłości w życie mojego byłego.
Przeczytaj całość

Sylwia: małżeństwo

Szczęść Boże wszystkim . Chce złożyć świadectwo z mojej 2 NP która jeszcze co prawda nie zakończyłam . Moja prozba do Matki Bożej jest o uzdrowienie małżeństwa. Chcialam podziekować Niebu za wszelkie Łaski jakie na mnie spływają przedewszystkim spokój wewnętrzny za myśl że wszystko się ułoży za to ze z mężem zaczynamy rozmawiać może nie do końca są to zawsze miłe rozmowy większość to wyrzucanie sobie na wzajem błędów które popełniliśmy ale dziękuję bo tego właśnie brakowało szczerych rozmów między nami nigdy nie mówiliśmy co nam leży na sercu i tak powstał między nami szczelny mur nie do przebicia.

Ale wierzę ze Matka Boza nas nie zostawi i pomalutku pomoże nam ten mur zburzyc cegielka po cegielce . Podczas tej nowenny w części blagalnej miałam dużo wątpliwości czy jest sens ratować ten nasz zwiazek. Często wręcz nie chciało mi się miałam 100 tysięcy innych rzeczy do zrobienia.bardzo tez duzo klotni było nagle w domu. Nawet zostałam wyzwana wręcz wysmiana ze modlę się o małżeństwo ale wytrwalam w części dziekczynnej jest dluzo lepiej w domu zapanował spokoj ale mąż za to wczoraj napisał ze niechce mnie znać a dzien wczesniej bysmy sie pogodzili i zamieszkali razem ale przyjęłam to ze spokojem bo wiem ze Matka Boza jest z nami i czuwa razem z Panem Jezusem nad nami . Dziękuję Ci Matko za ta piekna modlitwę za każdą łaskę która na mnie splynela i spłynie . Dziękuję .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Sylwia: małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw
33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »
eleony883
Gość
eleony883

Kochani! Mam niezmiernie ważne pytanie! Dopiero teraz dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, już w maju piszę maturę – czy jeżeli odmawiałabym modlitwę przez 40 dni, to przyniosłaby ona skutek? Czy już nie mogę na to liczyć..?

Ania L.
Gość
Ania L.

Oczywiście ☺Do tego czasu zdążysz ukończyć część błagalną. Matka Boża na pewno nie pozostawi Cię bez pomocy. Powodzenia na maturze☺

Kamila
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!