Sylwia: małżeństwo

Szczęść Boże wszystkim . Chce złożyć świadectwo z mojej 2 NP która jeszcze co prawda nie zakończyłam . Moja prozba do Matki Bożej jest o uzdrowienie małżeństwa. Chcialam podziekować Niebu za wszelkie Łaski jakie na mnie spływają przedewszystkim spokój wewnętrzny za myśl że wszystko się ułoży za to ze z mężem zaczynamy rozmawiać może nie do końca są to zawsze miłe rozmowy większość to wyrzucanie sobie na wzajem błędów które popełniliśmy ale dziękuję bo tego właśnie brakowało szczerych rozmów między nami nigdy nie mówiliśmy co nam leży na sercu i tak powstał między nami szczelny mur nie do przebicia.

Ale wierzę ze Matka Boza nas nie zostawi i pomalutku pomoże nam ten mur zburzyc cegielka po cegielce . Podczas tej nowenny w części blagalnej miałam dużo wątpliwości czy jest sens ratować ten nasz zwiazek. Często wręcz nie chciało mi się miałam 100 tysięcy innych rzeczy do zrobienia.bardzo tez duzo klotni było nagle w domu. Nawet zostałam wyzwana wręcz wysmiana ze modlę się o małżeństwo ale wytrwalam w części dziekczynnej jest dluzo lepiej w domu zapanował spokoj ale mąż za to wczoraj napisał ze niechce mnie znać a dzien wczesniej bysmy sie pogodzili i zamieszkali razem ale przyjęłam to ze spokojem bo wiem ze Matka Boza jest z nami i czuwa razem z Panem Jezusem nad nami . Dziękuję Ci Matko za ta piekna modlitwę za każdą łaskę która na mnie splynela i spłynie . Dziękuję .

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
KamilaAnia L.eleony883Boguslaw Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

eleony883
Gość
eleony883

Kochani! Mam niezmiernie ważne pytanie! Dopiero teraz dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, już w maju piszę maturę – czy jeżeli odmawiałabym modlitwę przez 40 dni, to przyniosłaby ona skutek? Czy już nie mogę na to liczyć..?

Ania L.
Gość
Ania L.

Oczywiście ☺Do tego czasu zdążysz ukończyć część błagalną. Matka Boża na pewno nie pozostawi Cię bez pomocy. Powodzenia na maturze☺

Kamila
Gość
Kamila

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką