Kasia: mój narzeczony jest teraz w areszcie

Obecnie odmawiam trzecia Nowenna Pompejańska w intencji mojego narzeczonego. Proszę nie pomyślcie, że jest to zła intencją, ponieważ mój narzeczony jest teraz w areszcie. Niestety nie chodził na spotkania do pani kurator i tak to się właśnie skończyło.
Read More

Ania: Choroba SM bez zaostrzeń

Czuje sie zdrowa. Serdecznie dziekuje ci Maryja dzieki nowennie otrzymalam nowe zycie.
Read More

Aleksandra: Pomyślałam że to ostatni ratunek i rozpoczęłam modlitwę.

tylko dzięki tej Modlitwie i pomocy Matki Najświętszej.
Read More

Asia: No i zaczęły dziać się cuda

Nie potrafię ładnie pisać, ale chcę złożyć swoje świadectwo. Obecnie kończę swoją drugą NP. Intencja wciąż ta sama "wyjście z długów". Prowadzimy z mężem małą firmę, po to aby rozkręcić interes wzięliśmy kredyt, potem przyszedł kryzys, no i zapętliliśmy się, a 2013 rok to była po prostu katastrofa.Przeczytaj Asia: No...
Read More

Grażyna: Nie ma śladu choroby

W sierpniu 2017 r. po tomografie komp.dowiedziałam się że na lewym płucu mam zmianę ok 17 mm. Natychmiast skierowano mnie do szpitala gdzie przeszłam różne badania ,w tym znów TK. Zmiana miała już 24 mm.Mąż i córka zaczęli odmawiać za mnie nowennę pompejańską,sama też do nich dołączyłam .
Read More

Sylwia: małżeństwo

Szczęść Boże wszystkim . Chce złożyć świadectwo z mojej 2 NP która jeszcze co prawda nie zakończyłam . Moja prozba do Matki Bożej jest o uzdrowienie małżeństwa. Chcialam podziekować Niebu za wszelkie Łaski jakie na mnie spływają przedewszystkim spokój wewnętrzny za myśl że wszystko się ułoży za to ze z mężem zaczynamy rozmawiać może nie do końca są to zawsze miłe rozmowy większość to wyrzucanie sobie na wzajem błędów które popełniliśmy ale dziękuję bo tego właśnie brakowało szczerych rozmów między nami nigdy nie mówiliśmy co nam leży na sercu i tak powstał między nami szczelny mur nie do przebicia.

Ale wierzę ze Matka Boza nas nie zostawi i pomalutku pomoże nam ten mur zburzyc cegielka po cegielce . Podczas tej nowenny w części blagalnej miałam dużo wątpliwości czy jest sens ratować ten nasz zwiazek. Często wręcz nie chciało mi się miałam 100 tysięcy innych rzeczy do zrobienia.bardzo tez duzo klotni było nagle w domu. Nawet zostałam wyzwana wręcz wysmiana ze modlę się o małżeństwo ale wytrwalam w części dziekczynnej jest dluzo lepiej w domu zapanował spokoj ale mąż za to wczoraj napisał ze niechce mnie znać a dzien wczesniej bysmy sie pogodzili i zamieszkali razem ale przyjęłam to ze spokojem bo wiem ze Matka Boza jest z nami i czuwa razem z Panem Jezusem nad nami . Dziękuję Ci Matko za ta piekna modlitwę za każdą łaskę która na mnie splynela i spłynie . Dziękuję .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Sylwia: małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw
33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »
eleony883
Gość
eleony883

Kochani! Mam niezmiernie ważne pytanie! Dopiero teraz dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, już w maju piszę maturę – czy jeżeli odmawiałabym modlitwę przez 40 dni, to przyniosłaby ona skutek? Czy już nie mogę na to liczyć..?

Ania L.
Gość
Ania L.

Oczywiście ☺Do tego czasu zdążysz ukończyć część błagalną. Matka Boża na pewno nie pozostawi Cię bez pomocy. Powodzenia na maturze☺

Kamila
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!