Eryk: Łaski płynące z odmawiania nowenny pompejańskiej

Pragnę podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z nowenną pompejańską, gdyż może to zachęcić osoby wątpiące do jej odmawiania. Pierwszą nowennę odmówiłem rok temu. Aż wstyd, że dopiero teraz dziele się łaskami jakie otrzymałem od Maryi, a uważam, że dostałem więcej niż mi się należało. Mianowicie:
Przeczytaj całość

Weronika: My leczymy, Bóg uzdrawia

Mój tata znalazł się w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Z dnia na dzień było gorzej, lekarze rozkładali ręce i mówili, ze jeśli wierzymy to należy sie mocno modlić bo tylko to już może Mu pomoc. Ja nigdy nie mówiłam różańca, rzadko chodziłam do kościoła, kilka razy w roku znowilam "ojcze nasz...".Ale wtedy Było mi tak zle, nie wyobrażałam sobie, ze mogę stracić mojego Tatę.
Przeczytaj całość

Anna: Lekarz powiedział, że to będzie cud, jak …

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Państwa strony internetowej, kiedy pewnego popołudnia szukając pociechy przeglądałam strony poświęcone modlitwie. Natknęłam się wtedy na liczne świadectwa, potwierdzające jej moc.
Przeczytaj całość

Magdalena: Całkowicie ufam tylko Maryi

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chcialam napisac, ze dzieku Nowennie Pompejanskiej dokonala sie moja przemiana wewnetrzna. Otrzymalam ogrom lask, ktorych nawet nie jestem swiadoma. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejanska juz 6 w intencji zdrowia i potrzebnych lask dla mojej ziemskiej Mamy.
Przeczytaj całość

Renata: Prośba o cud nowego życia

Szczęść Boże. Z wielkim zainteresowaniem śledzę stronę poświęconą Nowennie Pompejańskiej a szczególnie świadectwom. Jak wiele ludzi również i ja trafiłam przypadkiem na tę cudowną modlitwę. Chociaż zostało mi ponad dwa tygodnie odmawiania części dziękczynnej, czuję niesamowitą potrzebę złożenia świadectwa Muszę przyznać, że prośba kierowana do Matki Bożej samą mnie zawstydza, bo czyż kobieta dużo po 40 może pragnąć jeszcze raz zostać matką?.

Uznałam jednak, że ten dylemat niech rozstrzygnie Matka Boża- przecież nikt nie zna mnie tak dobrze jak Ona sama. Powierzyłam Jej całe moje życie i proszę za każdym razem : ,,Maryjo, jeśli ta prośba jest miła Twojemu sercu , udziel mi tej łaski”. Uważam, że łaska o którą proszę to naprawdę prośba o cud. Od pierwszego dnia odmawiania Nowenny czuję taki spokój, taką wewnętrzną siłę i pewność, że Ktoś jest obok mnie, że nie jestem sama. Nie obyło się jednak bez wielu trudności: od pierwszych dni pojawiło się wiele problemów zdrowotnych, silne bóle w dole brzucha , wiele wizyt u lekarzy.Gdzieś pojawiała się niewyraźna myśl aby przerwać modlitwę, czy to ma sens, że chyba oszalałam Byłam przekonana, że jestem poważnie chora i moje ogromne zdziwienie, gdy każdy z lekarzy u których byłam powiedział, że jestem zdrowa. Więc skąd te bóle ?Jestem pewna, że Matka Najświętsza wyprasza dla każdego z nas to, co jest dla nas najlepsze. Aktualnie w naszej parafii odbywają się rekolekcje i właśnie wczoraj ksiądz powiedział taką mądrą myśl: ,, wiara nadzieja i miłość są jak trzy siostry, nadzieja stoi w środku i trzyma za ręce swoje siostry wiarę i miłość i razem idą przez życie” Dlatego również ja mam nadzieję i wierzę, że Matka Boża obdarzy mnie maleńką miłością. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Renata: Prośba o cud nowego życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw
Maria
Gość

Daj Boże 🙂

Basia
Gość

Dobrze, że Jesteś… Ja, podobnie, jak Ty Renato jestem po 40 i modlę się NP w identycznej intencji. Mam dużo spokoju w sobie, nadziei i wiary w to, że i ja z mężem zostaniemy rodzicami. Wszak i św. Anna – mama Najświętszej Panienki, urodziła Ją mając 48 lat. Więc trochę czasu jeszcze mamy… 🙂

monika
Gość
monika
Drogie Panie, natrafiłam kiedyś na bardzo interesujący passus w „Pamiętnikach” Jana Chryzostoma Paska (szlachcic, towarzysz chorągwi pancernej, służył w dywizji Stefana Czarnieckiego, przeszedł cały szlak bojowy potopu szwedzkiego, był człowiekiem głębokiej wiary). Ów rycerz poza wspomnianymi zmaganiami wojennymi opisał w „Pamiętnikach” także historię swojego małżeństwa. Już po wydarzeniach „Potopu” zapragnął się ożenić. Poznał pewną wdowę (jej mąż poległ podczas „Potopu”) i zakochał się od pierwszego wejrzenia. Poślubił tę zacną niewiastę – jak się okazało kiedy za niego wyszła miała 46 lat „a tak była urodziwa,że nie dałbym jej nawet trzydziestu”-pisał Pasek. Żeby było jeszcze ciekawiej w dwa lata po ślubie… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?