Paulina: Opieka nad dzieckiem poczętym przez moją siostrę

Siostra przeżyła bardzo trudne i zarazem bolesne chwile związane z ciążami. Straciła dwoje dzieci. Druga strata była dla niej bardzo trudna, ponieważ pomimo nadziei,
Read More

Ania: Nie brońcie się przed nowenną,wierzcie i módlcie się bo na prawde działa

Chciałam złożyć swoje pierwsze świadectwo chociaż jestem jeszcze w trakcie odmawiania cz.dziękczynnej ale czuje nieopisaną chęć i potrzebę podzielenia się świadectwem.
Read More

Jolanta: Zdrowie siostry

Zaczęłam odmawiać Nowennę prosząc Matkę Najświętszą o szczęśliwą operację dla siostry i jej wyzdrowienie. Prośba moja została wysłuchana, operacja się udała, siostra dobrze ją zniosła i dziś jest zdrowa.
Read More

Izabela: Łaski i uwolnienie

Odmawiam już 15 Nowennę w intencji podziękowania Maryji za otrzymane dotychczas łaski, opiekę i pomoc. Pisałam już świadectwa, ale nigdy dotąd za uzdrowienie z grzechu masturbacji. To dodatkowa łaska podczas odmawiania jednej z pierwszych Nowenn. Przeczytaj Izabela: Łaski i uwolnienie
Read More

Anna: Maryja uratowała mój związek oraz nauczyła mnie pokory i miłości

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przez "przypadek", gdy zrozpaczona szukałam w internecie pomocy, bo był to dla mnie czas, gdy przestałam dawać sobie radę z życiem. Oczywiście uważałam się za osobę wierzącą, praktykującą, choć teraz z perspektywy czasu wiem, że nie miałam prawie żadnej relacji z Bogiem. Kiedy przeczytałam informację o nowennie stwierdziłam: "Ok Maryjo- przez 54 dni będę odmawiać 3 różańce, a w zamian Ty uratujesz mój związek".
Read More

Rafał: Zaufajmy Bogu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Moją nowennę zacząłem 19.01 b.r w intencji czystości.Miałem dość samotnej walki z nałogiem oraz zrozumiałem że samemu nigdy mi się nie uda. Zacząłem się modlić i jakoś odzyskałem spokój duszy i dawno utraconą nadzieję. Moje codzienne sprawy zaczęły się lepiej układać.Niby nic się nie zmieniło ale czułem się po prostu lepiej mimo tego że do moich „obowiązków” doszło jeszcze 15 dziesiątek różańca.Dzisiaj kończę moją pierwszą nowennę i pomimo tego że parę dni temu znowu upadłem,z nadzieją patrzę w przyszłość bo wiem że moja modlitwa została wysłuchana mimo tego że nie wypełniła się od razu.Może potrzebuję jeszcze trochę czasu żeby zrozumieć coś co Bóg chce mi przekazać. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Hubert z BorowCzesiekłukasz84 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Czesiek
Gość
Czesiek

Jestes legenda i powinienem byc wzorem dla przecietnego Kowalskiego

Czesiek
Gość
Czesiek

Ludzie, którzy bezskutecznie przez wiele lat zmagali się z różnego rodzaju grzechami i nałogami, obwiniając samych siebie, podczas rekolekcji dotyczących uzdr****** między************, odkryli pewne nieznane im dotychczas skladowe przyczyn swojego wieloletniego cierpienia i znaleźli trwałą pomoc. Jedno ze swiadectw „Od dzieciństwa, przez około czterdzieści lat borykałem się z samogwałtem. Do tego zacząłem często przeglądać strony pornograficzne. Przyjemności seksualne były bardzo ważnym elementem mojego życia. Próbowałem różnych metod, aby się uwolnić, ale bezskutecznie. Modliłem się. Uczestniczyłem we Mszach Świętych połączonych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Uczestniczyłem także w różnego rodzaju rekolekcjach, ale nie było żadnej poprawy. Wydawać by się mogło,… Czytaj więcej »

łukasz84
Gość
łukasz84

Tego typu bezpodstawne idee są bardzo niebezpieczne dla życia duchowego wiernych i samej doktryny Kościoła” – Komisja Episkopatu Polski

Bogusławie jesteś w róży uzdrowienia mężczyzn a udajesz kobietę Klaudię N – co jest chore, teraz jesteś czesiem, byłeś Klemensem.

Czemu ludzie, którzy nie odmawiają nowenny zajmują się tylko zaśmiecaniem forum ?

Czesiek
Gość
Czesiek

Wypij szklanke mleczka przed spaniem szczeniaczku, widac ze jestes jeszcze zwyklym g***niarzem, wcinasz sie w cudze rozmowy jak miedzy wodke a zakaske, nie dosc ze ci rodzice nie przekazali dobrych manier to jeszcze inteligencji

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow