Rafał: Zaufajmy Bogu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Moją nowennę zacząłem 19.01 b.r w intencji czystości.Miałem dość samotnej walki z nałogiem oraz zrozumiałem że samemu nigdy mi się nie uda. Zacząłem się modlić i jakoś odzyskałem spokój duszy i dawno utraconą nadzieję. Moje codzienne sprawy zaczęły się lepiej układać.Niby nic się nie zmieniło ale czułem się po prostu lepiej mimo tego że do moich „obowiązków” doszło jeszcze 15 dziesiątek różańca.Dzisiaj kończę moją pierwszą nowennę i pomimo tego że parę dni temu znowu upadłem,z nadzieją patrzę w przyszłość bo wiem że moja modlitwa została wysłuchana mimo tego że nie wypełniła się od razu.Może potrzebuję jeszcze trochę czasu żeby zrozumieć coś co Bóg chce mi przekazać. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Hubert z Borowłukasz84Czesiek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Czesiek
Gość
Czesiek

Jestes legenda i powinienem byc wzorem dla przecietnego Kowalskiego

Czesiek
Gość
Czesiek

Ludzie, którzy bezskutecznie przez wiele lat zmagali się z różnego rodzaju grzechami i nałogami, obwiniając samych siebie, podczas rekolekcji dotyczących uzdr****** między************, odkryli pewne nieznane im dotychczas skladowe przyczyn swojego wieloletniego cierpienia i znaleźli trwałą pomoc. Jedno ze swiadectw „Od dzieciństwa, przez około czterdzieści lat borykałem się z samogwałtem. Do tego zacząłem często przeglądać strony pornograficzne. Przyjemności seksualne były bardzo ważnym elementem mojego życia. Próbowałem różnych metod, aby się uwolnić, ale bezskutecznie. Modliłem się. Uczestniczyłem we Mszach Świętych połączonych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Uczestniczyłem także w różnego rodzaju rekolekcjach, ale nie było żadnej poprawy. Wydawać by się mogło,… Czytaj więcej »

łukasz84
Gość
łukasz84

Tego typu bezpodstawne idee są bardzo niebezpieczne dla życia duchowego wiernych i samej doktryny Kościoła” – Komisja Episkopatu Polski

Bogusławie jesteś w róży uzdrowienia mężczyzn a udajesz kobietę Klaudię N – co jest chore, teraz jesteś czesiem, byłeś Klemensem.

Czemu ludzie, którzy nie odmawiają nowenny zajmują się tylko zaśmiecaniem forum ?

Czesiek
Gość
Czesiek

Wypij szklanke mleczka przed spaniem szczeniaczku, widac ze jestes jeszcze zwyklym g***niarzem, wcinasz sie w cudze rozmowy jak miedzy wodke a zakaske, nie dosc ze ci rodzice nie przekazali dobrych manier to jeszcze inteligencji

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką