Rafał: Zaufajmy Bogu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Moją nowennę zacząłem 19.01 b.r w intencji czystości.Miałem dość samotnej walki z nałogiem oraz zrozumiałem że samemu nigdy mi się nie uda. Zacząłem się modlić i jakoś odzyskałem spokój duszy i dawno utraconą nadzieję. Moje codzienne sprawy zaczęły się lepiej układać.Niby nic się nie zmieniło ale czułem się po prostu lepiej mimo tego że do moich „obowiązków” doszło jeszcze 15 dziesiątek różańca.Dzisiaj kończę moją pierwszą nowennę i pomimo tego że parę dni temu znowu upadłem,z nadzieją patrzę w przyszłość bo wiem że moja modlitwa została wysłuchana mimo tego że nie wypełniła się od razu.Może potrzebuję jeszcze trochę czasu żeby zrozumieć coś co Bóg chce mi przekazać. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

5 myśli na temat „Rafał: Zaufajmy Bogu

 1. Ludzie, którzy bezskutecznie przez wiele lat zmagali się z różnego rodzaju grzechami i nałogami, obwiniając samych siebie, podczas rekolekcji dotyczących uzdr****** między************, odkryli pewne nieznane im dotychczas skladowe przyczyn swojego wieloletniego cierpienia i znaleźli trwałą pomoc.

  Jedno ze swiadectw

  „Od dzieciństwa, przez około czterdzieści lat borykałem się z samogwałtem. Do tego zacząłem często przeglądać strony pornograficzne. Przyjemności seksualne były bardzo ważnym elementem mojego życia. Próbowałem różnych metod, aby się uwolnić, ale bezskutecznie. Modliłem się. Uczestniczyłem we Mszach Świętych połączonych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Uczestniczyłem także w różnego rodzaju rekolekcjach, ale nie było żadnej poprawy. Wydawać by się mogło, że tak już będzie aż do śmierci.

  Rok temu wziąłem udział w rekolekcjach na temat uzdr******* między************* w Zembrzycach. Wybrałem się tam nie z powodu samogwałtu, ale by pogłębić swoje życie duchowe. Każde rekolekcje to przecież okazja do nawrócenia i przemiany. Konferencje oparte były na historii życia patriarchów: Abrahama, Izaaka, Jakuba i jego synów. Tam dowiedziałem się, że można w intencji przodków zamówić gregoriankę (30 Mszy Świętych). Nie każdy zgadza się z taką formą modlitwy za zmarłych. Dlatego też nie jest łatwo znaleźć kapłana, który zgodziłby się gregoriankę odprawić. Mimo wszystko udało mi się znaleźć księdza, który chętnie odprawił gregoriankę, obejmującą cztery pokolenia – 30 osób. Nawet nie myślałem o tym, jaki to będzie miało wpływ na moje życie. Chciałem przyjść z pomocą moim zmarłym przodkom.

  Kiedy tylko gregorianka przekroczyła dzień dwudziesty, nasiliły się u mnie pokusy przeciw czystości. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Nie wiedziałem, co się dzieje. Nie wiązałem tego z Mszami, które były odprawiane za przodków. Kiedy jednak skończyła się gregorianka, wszelkie pokusy w tej materii całkowicie ustąpiły. Jakbym nigdy nie miał z tą dziedziną żadnych problemów. Nawet myśl o tych sprawach nie powodowała żadnego poruszenia. Kiedy tak się nad tym zastanawiałem, doszedłem do wniosku, że stało się to dzięki tym Mszom Świętym za przodków. Dopiero wówczas uświadomiłem sobie, że był to problem pokoleniowy, który ustał w momencie, kiedy skończyły się Msze Święte za moich przodków. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a ja ani razu nie upadłem. Wcześniej nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Chwała niech będzie Jezusowi za Jego miłosierdzie dla nas.”

  Jacek

  Wiecej swiadectw w ksiazce – Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka i Jakuba. Autorstwa Ojca Jozefa Witko, wydawnictwo Esprit

  • Tego typu bezpodstawne idee są bardzo niebezpieczne dla życia duchowego wiernych i samej doktryny Kościoła” – Komisja Episkopatu Polski

   Bogusławie jesteś w róży uzdrowienia mężczyzn a udajesz kobietę Klaudię N – co jest chore, teraz jesteś czesiem, byłeś Klemensem.

   Czemu ludzie, którzy nie odmawiają nowenny zajmują się tylko zaśmiecaniem forum ?

 2. Wypij szklanke mleczka przed spaniem szczeniaczku, widac ze jestes jeszcze zwyklym g***niarzem, wcinasz sie w cudze rozmowy jak miedzy wodke a zakaske, nie dosc ze ci rodzice nie przekazali dobrych manier to jeszcze inteligencji

A Ty co o tym myślisz? Napisz!