Anonim: …. a to moje życie zostało odwrócone do góry nogami

Jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej NP. Bardzo długo zastanawiałam się, czy to odpowiedni czas, aby napisać świadectwo z pierwszej. Przeczytaj Anonim: …. a to moje życie zostało odwrócone do góry nogami
Read More

D: Nowenna w intencji ochrony od szatana całej mojej rodziny

1 moja nowenne pompejanska zmowilam o uwolnienie od szatan byla to najtrudniejsza modlitwa dla mnie szatan atakowal ze wszystkich stron nie moglam spac przez okolo pol
Read More

Anonim: Zmiana pracy po 10 latach

Chciałabym podzielić się moim świadectwem dotyczącym odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Podczas trwania Nowenny otrzymałam wiele łask Bożych, zaczęłam dostrzegać łaski Boże w moim codziennym życiu. Zmieniłam pracę po 10 latach w korporacji na inną pracę. Dziękuję Matce Bożej za opiekę.
Read More

Marzena: Błogosławieństwa podczas modlitwy

Na nowennę pompejanska jak większość ludzi natknęłam się w interencie rok wcześniej jednakże wydawała mi się zbyt trudna i długa by się jej podjąć. Miałam problemy z odnalezieniem właściwego mężczyzny dlatego też po roku gdy nic się nie zmieniło postanowilam chwycić się tej "ostatniej deski ratunku" byłam pełna nadzieji i wiary.
Read More

Olga: dar zdrowia dla córeczki

Witam, chciałam złożyć świadectwo mojej drugiej nowenny. Wraz z mężem zapragnęliśmy drugiego dziecka. Udało mi się bez problemów zajść w ciąże. Cieszyliśmy się bardzo. Do czasu kiedy wykryto u mnie chorobę, która zagrażała zdrowiu dziecka i mogło się nią zarazić. Pomimo że byłam pod bardzo dobrą opieką lekarzy postanowiłam tę sprawę powierzyć Matce Bożej. 06.01. br. rozpoczęłam NP. Modliłam się o szczęśliwy poród i zdrowie dla mojej córeczki. Modliłam się do Maryi i ufałam jej. W szpitalu lekarz podjął decyzję o planowanym cesarskim cięciu. Myślałam tak będzie lepiej, lekarz wie co robi bo prowadzi go Maryja.

Zazwyczaj dużo się denerwuje i jestem nerwową osobą ale gdy nadszedł dzień porodu czułam spokój, błogi wewnętrzny spokój. Nie bałam się, wierzyłam że czuwa nade mną Maryja. Wierzyłam, że to ona postawiła tego dnia na mojej drodze te wszystkie miłe pielęgniarki, położne i lekarzy. Poród zakończył się szczęśliwie, córeczka urodziła się zdrowa. Właśnie dzisiaj odebrałam ostatnie wyniki badań potwierdzające , brak powikłań u dziecka z przebytej przeze mnie choroby. Nie wiem ile dobrego w tym przypadku zdziałała medycyna i leczenie ale ja wierzę, że zdrowie mojej córki to wymodlona łaska od Matki Przenajświętszej z Pompejów. Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą i chcę głosić wszystkim, że dziecko to cud i dar od Boga. Dlatego też składam to świadectwo jak obiecałam na początku NP. Dziękuję Ci Matko Boża Dziękuję !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o