Leszek: Modlitwa za małżeństwo chrześniaka

Szczęść Bożę wszystkim , którzy czytają świadectwa. To już drugi rok bez przerw jak mi towarzyszy Nowenna Pompejańska. W 11 Nowennie w dniach 23.04- 15.06.17 r. modliłem się za małżeństwo mojego chrześniaka , który dwa lata temu wziął ślub. Są bardzo młodzi i zapewne przez ten czas nie doszlifowali się ze swoimi uczuciami i z przyjściem dziecka na świat
Read More

Świadectwo modlitwy o pracę

Witam, chciałam podzielić się moją historią. Przez długi czas nie miałam pracy ani żadnych widoków, aby cos mogło ulec zmianie. Mimo, że nieustannie wraz z mamą szukałyśmy pomocy dookoła. Wreszcie zaczełam odmawiać Nowennę Pompejańską (juz tyle o niej czytalam) i w drugiej połowie odmawiania stał się cud. Nagle po blisko...
Read More

Żaneta: Szczęśliwie donoszona ciąża

Szczęść Boże! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim świadectwem i tego co dokonał Bóg w moim życiu, również poprzez wstawiennictwo Królowej Różańca Świętego. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej , pierwszą odmówiłam w intencji zmian nowotworowych, które wyszły mi w trakcie ciąży.
Read More

Karolina: Opieka Maryi podczas ciąży i porodu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam bardzo serdecznie podziękować Matce Bożej za opiekę podczas ciąży i porodu.
Read More

Marta: Uwierzyłam !

Pierwsza nowenne zaczelam odmawiac juz ponad rok temu. To jak moje zycie sie zmienilo przez ten rok jest nie do opisania, otrzymalam wiele lask i pomocy od Matki Boskiej.
Read More

Marlena Teresa: Obiecałam Matce Bożej Pompejańskiej…

Dwa lata już się modlę Nowenną Pompejańską. Intencje różne, o łaski różne, których otrzymanie można sprawdzić po ludzku bądź nie. Najwięcej modlę się za syna, który przysparza zmartwień…ofiarując za niego ,dzień po dniu, modlitwę, która nie raz wiele kosztuje ofiary. Za przykładem Fortunaty, która obiecała Maryi, ze jeśli zostanie wysłuchana osobiście stawi się w Pompejach i złoży ofiarę pieniężną, ja również Jej obiecałam, że jeśli uratuje mi syna ze straszliwego nałogu, do końca życia będę się modlić Nowenną.

Jeszcze nie jest tak jakbym chciała…ale już widzę promyki..a przede wszystkim, kiedy się modlę czuję, że coś robię …najcenniejszego, co tylko mogę dać dziecku swojemu. Nowennę ,którą odmawiam teraz ofiarowałam w intencji mojej mamy, aby Maryja wyciągnęła ją z depresji…trzy dni się modliłam , kiedy zadzwoniła i powiedziała ze nie wie co się dzieje ale wraca do żywych i że nie jest już zmęczona i że już się nie poci, i nie boi….Maryjo! Dziękuję Ci i trwam!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
DanutaMariannaMaria WTERESAMarzena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
B
Gość
B

co to jest ta Fortunata??

Marzena
Gość
Marzena

Proponuje zapisanie się do rozanca rodzicow(roza rozancowa)tylko jeden dziesiatek dziennie .Ja zapisałam się kilka miesięcy temu i po malutku widze poprawe u mojego syna,nowenne pompejanska tez za niego odmawiam ale w rozy czyli wspólnocie rozancowej jest ta swiadomosc ze poza mna za moje dziecko modli się az 19 rodzicow ,ty odmawiasz jeden dziesiątek i reszta czlonkow także w sumie przez caly dzień za nasze dzieci zostaje odmowiony caly różaniec .Sila we wspólnocie jest niesamowita .Pozdrawiam.

Maria W
Gość
Maria W

Masz super u nas niema wspolnot

Danuta
Gość
Danuta

Zgadza się ja także należę do róży rodziców od kilku miesięcy i widzę przemianę serca mojego syna ,a codzienna modlitwa za niego daję mu siłę i prostuje jego ścieżki,prowadzi do Boga.Mamy teraz wspaniały kontakt ze sobą i wierzę w moc modlitwy .Módlcie się rodzice za swoje dzieci i przyłączajcie do róży rodziców,taka modlitwa trwa pięć minut a łaski są niesamowite.Chwała Panu za wszystkie łaski a Maryi kochanej za opiekę.

Marzena
Gość
Marzena

Zapisalam się przez internet wystarczy wpisac w gogle różaniec rodzicow i wyslac zgłoszenie .

Maria W
Gość
Maria W

dziekuje

TERESA
Gość
TERESA

Żeby się zapisać się do różanca za dzieci wystarczy wejść na str. www rozaniec rodzicow i dokładnie przeczytać .

Marianna
Gość
Marianna

Fortunatina Agrelli jest to 21 letnia dziewczyna ,która ciężko zachorował.Prosi o uzdrowienie Najświętszą Pannę Różańcową w Pompejach .