Marlena Teresa: Obiecałam Matce Bożej Pompejańskiej…

Dwa lata już się modlę Nowenną Pompejańską. Intencje różne, o łaski różne, których otrzymanie można sprawdzić po ludzku bądź nie. Najwięcej modlę się za syna, który przysparza zmartwień…ofiarując za niego ,dzień po dniu, modlitwę, która nie raz wiele kosztuje ofiary. Za przykładem Fortunaty, która obiecała Maryi, ze jeśli zostanie wysłuchana osobiście stawi się w Pompejach i złoży ofiarę pieniężną, ja również Jej obiecałam, że jeśli uratuje mi syna ze straszliwego nałogu, do końca życia będę się modlić Nowenną.

Jeszcze nie jest tak jakbym chciała…ale już widzę promyki..a przede wszystkim, kiedy się modlę czuję, że coś robię …najcenniejszego, co tylko mogę dać dziecku swojemu. Nowennę ,którą odmawiam teraz ofiarowałam w intencji mojej mamy, aby Maryja wyciągnęła ją z depresji…trzy dni się modliłam , kiedy zadzwoniła i powiedziała ze nie wie co się dzieje ale wraca do żywych i że nie jest już zmęczona i że już się nie poci, i nie boi….Maryjo! Dziękuję Ci i trwam!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

8 myśli na temat „Marlena Teresa: Obiecałam Matce Bożej Pompejańskiej…

  1. Proponuje zapisanie się do rozanca rodzicow(roza rozancowa)tylko jeden dziesiatek dziennie .Ja zapisałam się kilka miesięcy temu i po malutku widze poprawe u mojego syna,nowenne pompejanska tez za niego odmawiam ale w rozy czyli wspólnocie rozancowej jest ta swiadomosc ze poza mna za moje dziecko modli się az 19 rodzicow ,ty odmawiasz jeden dziesiątek i reszta czlonkow także w sumie przez caly dzień za nasze dzieci zostaje odmowiony caly różaniec .Sila we wspólnocie jest niesamowita .Pozdrawiam.

    • Zgadza się ja także należę do róży rodziców od kilku miesięcy i widzę przemianę serca mojego syna ,a codzienna modlitwa za niego daję mu siłę i prostuje jego ścieżki,prowadzi do Boga.Mamy teraz wspaniały kontakt ze sobą i wierzę w moc modlitwy .Módlcie się rodzice za swoje dzieci i przyłączajcie do róży rodziców,taka modlitwa trwa pięć minut a łaski są niesamowite.Chwała Panu za wszystkie łaski a Maryi kochanej za opiekę.

  2. Żeby się zapisać się do różanca za dzieci wystarczy wejść na str. www rozaniec rodzicow i dokładnie przeczytać .

  3. Fortunatina Agrelli jest to 21 letnia dziewczyna ,która ciężko zachorował.Prosi o uzdrowienie Najświętszą Pannę Różańcową w Pompejach .

A Ty co o tym myślisz? Napisz!