Krzysztof: Matka Najświętsza wysłuchuje i obdarza łaskami !

Mam 18 lat, szkolne obowiązki, trudności rodzinne, porażki w szkole doprowadziły mnie do załamania. Nie widziałem dalszej swojej drogi wszystko było dla mnie monotonią, miałem mnóstwo różnych myśli, popadałem w depresję.
Read More

A: Wiem że się uda!

Na nowennę natknęłam się w internecie ok 4 lata temu czytając świadectwa odmawiających. czytałam je trochę z ciekawości i trochę z niedowierzaniem. Nigdy nie myślałam ze sięgnę po różaniec i zacznę ja odmawiać ; bo jak ja znajdę tyle wolnego czasu w ciągu dnia , myślałam ..niemożliwe a jednak ..
Read More

Ewa: syn i praca

teraz czekam moze i tym razem moja intencja bedzie wysluchana dziela wielkie czyni nasz Pan chwala mu za to
Read More

Barbara: Nowenna Pompejańska już zawsze będzie ze mną

Witam serdecznie Odeszłam od Boga, nie chodziłam do kościoła, nie modliłam się. Były karty, wróżki i wróżby. Życie zaczęło przynosić coraz więcej trosk i kłopotów. Szukając rad w internecie natrafiłam przypadkiem, jak większość tu piszących na NP.
Read More

Uratowana: Ocalone małżeństwo

Jestem żoną muzułmanina, przed ślubem oboje nie byliśmy zbyt wierzący jednak przyszła życiowa refleksja i każde z nas coraz bardziej zaczęło uciekać w swoją stronę. Mąż nie zaakceptował praktykowania mojej wiary, przestał mnie szanować, sprawiał wiele bólu.
Read More

Mariusz: świadectwo

Chciałbym dać świadectwo jaką moc ma nowenna pompejańska. Na początku roku podjąłem decyzję, że będę odmawiał nowennę o nawrócenie mojej żony. Jednocześnie moja mama zaczęła odmawiać nowennę o uzdrowienie fizyczne mojej żony. Co najmniej od roku moja żona bardzo źle się czuła. Kolejne badania pokazywały, że wszystko jest w porządku, a ona nie miała siły żyć. Leżała i płakała. Różni psychiatrzy i psychologowie nic nie pomagali.

Mówiłem do niej: ” idź do spowiedzi,na mszę, przyjmij eucharystię”, ale ona zupełnie przestała chodzić do kościoła, nie mogła ustać w tłumie. Gdy tak się z mamą o nią modliliśmy przypadkowa wizyta u ginekologa wykazała torbiele u niej na jajnikach. Były duże i lekarz obawiał się, że potrzebna będzie operacja, zlecił badania markerów by sprawdzić czy nie są to sprawy nowotworowe. Bardzo się baliśmy. Ja ciągle się modliłem i namawiałem do tego żonę. W końcu zgodziła się i po kilku latach poszła do spowiedzi, przyjęła Ciało Chrystusa. Od tego czasu jest co tydzień w kościele, a nawet częściej. Nie wyobraża sobie, żeby nie przyjąć eucharystii. Badania wyszły dobrze, nie ma raka , torbiele zareagowały na leczenie, obejdzie się bez operacji. Żona czuje się coraz lepiej, taka jest moc tej cudownej nowenny pompejańskiej. Ja odmawiam ją już rok bez przerwy, w różnych intencjach. Alleluja:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mariusz: świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość

Chwała Panu i Matce Bożej 🙂 oraz dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego dla Ciebie,żony i całej rodziny!

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!