Aneta: Maryjo zwątpiłam, a Ty mnie wysluchalaś- dziękuję

Dziekuje Ci Maryjo, ze mnie wysluchalas. Mam nadzieje, ze moje swiadectwo doda komus wiary.
Read More

Ewa: Maryja wie, co dla nas najlepsze

Długo nosiłam się z zamiarem napisania swojego świadectwa. Odmówiłam do tej pory 4 nowenny, ale nie miałam na tyle odwagi i siły żeby napisać o swoich doświadczeniach związanych z tą modlitwą. Przeczytaj Ewa: Maryja wie, co dla nas najlepsze
Read More

Maria: List – modlitwa za małżeństwo

Moja siostra ma nieudane małżeństwo. Było mi bardzo przykro, że cierpi, że szwagier ranił słowami mnie i moich rodziców. Sama jej doradzałam aby znalazła pocieszenie "na boku", żałuję tego. Moja siostra nigdy nie chciała nikogo... aż się stało. Poznała mężczyznę, zakochała się, on jej dawał miłość, czułość, troskę czego nie miała u męża. Na początku akceptowałam jej związek lecz z czasem ja zaczynałam się zmieniać i zbliżać do Boga. Zaczęłam inaczej patrzeć na nierozerwalny sakrament małżeństwa.
Read More

Świadectwo Kamili

Od kilku tyg. zbieralam sie zeby napisac o łasce ,którą wyswiadczyla mi Matka z Pompei. Moj tato od przeszlo 30 lat zyje na bakier od Pana Boga, Dlatego podjelam sie Nowenny w jego intencji. Przeczytaj Świadectwo Kamili
Read More

Karolina: Paraliżował mnie strach, że mnie zdradzi i zostawi

Cały czas kręciły się koło niego jakieś kobiety.I właśnie mąż przyszedł któregoś dnia mówiąc mi że miał niemiłą sytuację z koleżanką z pracy, która go prowokowała i namawiała do grzechu,aż musiał użyć siły aby się opamiętała.
Read More

Marianna: Za wszystko dziękuję!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
To już moje czwarte świadectwo. Ukończyłam właśnie siódmą Nowennę Pompejańską, odmawiam je bez przerw. W tych trudnych czasach intencji do omodlenia wciąż przybywa i w Bogu jedyna nadzieja, a Matka Boża jest najlepszą Pośredniczką dla nas. Nie mogę powiedzieć, że zostałam wysłuchana i problemy po kolei znikają. Zastanawiające jest dla mnie, że w tych samych realiach życiowych są chwile, kiedy czuję się zdruzgotana, zrozpaczona i bez żadnych nadziei, a potem jakieś drobne zdarzenie powoduje, że życie staje się piękne, dusza śpiewa „Hosanna..”, dolegliwości blakną, zgadzam się z wolą Boga.

Oglądam „Dotyk Boga”. Często słyszę, że Pan Bóg chce, abyśmy byli szczęśliwi i mieli życie w obfitości. Zastanawiam się, to skąd moje cierpienia? Czy to kara za grzechy?
Czytam teraz po raz kolejny „Dzienniczek” siostry Faustyny i z uwagą analizuję przekazy Jezusa. M. in. powiedział, że jest Mu najbliższa w cierpieniu. Zapowiadał jej, że będzie cierpiała, a w niektórych okolicznościach polecał, aby świadomie podjęła decyzję, czy chce cierpieć w konkretnej intencji. Dużo mi dała do przemyślenia ta lektura i dzięki niej zaczęłam inaczej patrzeć na moje życie i na życie moich bliskich, za których się modlę. Zrozumiałam, że nie może być tylko lekko, łatwo i przyjemnie, a na koniec życia wyróżnienie. Wszystko jest po coś. Nasze doświadczenia są na miarę naszych możliwości, ale jako stworzenia słabe musimy prosić o pomoc Ojca w Niebie i Matkę Najświętszą, bo własne siły są ograniczone.
Co daje mi Nowenna Pompejańska?
Odmawiając ją codziennie mam poczucie, że nie jestem sama ze swoimi problemami, błagam o pomoc, ale też zawierzam je do rozwiązania Jezusowi i Maryi.
Ciągle zauważam, że mimo wielu trosk otrzymuję całe strumienie łask od Boga.
Kiedy nie radzę sobie z przeżywanymi trudnościami, w dniach przygnębienia często otrzymuję pocieszające przesłanie np. od zmarłego męża i to dodaje mi sił.
Same problemy też powoli rozwiązują się, blakną, mniej przygnębiają.
Za wszystko dziękuję Ci Matko Najświętsza.
Już zamierałam zrobić krótką przerwę w odmawianiu Nowenny, ale wydarzenia w Ojczyźnie wymagają aby wołać Matkę Najświętszą o pomoc, więc od jutra za Ojczyznę.
Szczęść Boże wszystkim!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
barbaraAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Piękne świadectwo. Ja też odmawiam kolejne nowenny i czuję tak samo. Mimo wielu trosk i niepokojów, mimo ciągłych przeciwności zawsze jest też radość. Radość z doznanych łask, ze spokoju jaki niesie odmawianie różańca. Prawdą jest,że ta nowenna „uzależnia”, że daje ogromną siłę.

barbara
Gość
barbara

To prawda ze po burzy wzejdzie slonce , czasem dobrze a czsem zle, umartwienia daja mi do myslenia ze nie zawsze swieci slonce i nie zawsze pada deszcz. A NP. daje spokuj i ukojenie :: Balsam dla duszy ::

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!