Marcin: Jezu, ufam Tobie. Cały jestem twój.

Mam 18 lat i moja wiara nigdy dotąd nie była tak duża jednak wciąż mi wiele brakuje, ciągle Bóg mnie poucza.
Przeczytaj całość

Alicja: Praca

Szczęść Boże. Odmawiam 3 Nowennę Pompejańską. Pierwsza i druga intencja się jeszcze nie spełniły. Trzecią Nowennę odmawiam w intencji pracy, bo pracowałam w telemarketingu na pół etatu. 11 dnia odmawiania (28 sierpnia) dostałam telefon z ofertą pracy. Myślałam, że ta oferta jest już nieaktualna, ponieważ w ogłoszeniu napisali, że rozpoczęcie...
Przeczytaj całość

Kornelia: Trudności w odmawianu nowenny

A teraz wiem, że to znów sprawka złego, że chce mnie odciągną od pomysłu odmawiania kolejnej Nowenny. Wierzę, że Matka Boża doda mi sił na dalszą walkę. Szczęść Boże
Przeczytaj całość

Mężatka: Dzięki Matce Przenajświętszej spełniło się największe pragnienie moje i męża

Mam nadzieję,że i w tych sprawach Maryja mnie wyslucha. Mysle, że nie poprzestane na odmawianiu nowenny pompejskiej.Maryja naprawdę nas wyslucha trzeba tylko wierzyć i prosić, nie poddawać się.
Przeczytaj całość

Ryszard: Z Maryją w drodze po zdrowie

Mój stan zdrowia dość nagle uległ pogorszeniu. Z dnia na dzień czułem się znacznie gorzej. Trafiłem do szpitala. Zdiagnozowano problemy chorobowe o charakterze neurologicznym i laryngologicznym.
Przeczytaj całość

Magdalena: Różaniec ratuje życie!

Szczęść Boże. Pragnę podziękować Matce Najświętszej za opiekę i wszelkie otrzymane łaski. Od mojego ostatniego świadectwa minęło już ponad 2 i pół roku. Od tego czasu z odmawianiem różańca było różnie, raz lepiej, raz gorzej. Od tego czasu z małymi lub większymi przerwami odmawiałam nowennę w różnych intencjach, ale też kilka rozpoczętych nowenn nie ukończyłam. Chciałabym złożyć świadectwo opieki Maryi nad moim siostrzeńcem(obecnie ma 6 lat), u którego 1,5 roku temu zdiagnozowano guza mózgu. Od tego momentu chłopiec miał już dwie operacje usunięcia guza oraz jedną serię naświetlania.

Wiadomość o chorobie była wstrząsem dla całej rodziny, natychmiast zaczęłam odmawiać nowennę o uzdrowienie Kubusia, wiem, że również siostra odmawiała NP w intencji swojego synka, a także reszta rodziny modliła się o jego zdrowie różnymi modlitwami. Dzięki Bogu i NMP operacja się udała, guza usunięto w całości, rak na szczęście nie okazał się być złośliwy, ale zapowiedziano, że może odrastać. Niestety po niecałym roku na badaniach rezonansem magnetycznym głowy okazało się, że guz odrósł i jest większy niż poprzednio. I tym razem podjęliśmy z siostrą nowennę pompejańską i tym razem dzięki wstawiennictwu Maryi operacja przebiegła pomyślnie. Co prawda guza nie usunięto w całości, dlatego potrzebne było naświetlanie, jednak ostatnie badania wypadły pomyślnie, guz od czasu operacji jeszcze się pomniejszył. Kolejne badanie ma się odbyć w czerwcu i wierzymy głęboko, że będzie wszystko dobrze. Pragnę podziękować Bogu i Maryi za cud, za cud życia dla Kubusia. Mimo, że może nie nastąpiło całkowite i natychmiastowe uzdrowienie, to ja jestem przekonana, że cud nastąpił, cudem jest, że chłopiec nadal żyje i mimo tak ciężkich operacji jest w pełni sprawny, choć jego leczenie nie jest jeszcze zakończone. Wierzę głęboko, że Bóg cały czas czuwa nad Kubusiem i nami wszystkimi. Pamiętam, że podczas trwania operacji, modliłam się m.in. koronką do Bożego Miłosierdzia i właśnie podczas tej modlitwy poczułam spokój i przekonanie, że wszystko będzie dobrze, jakby swoiste zapewnienie Jezusa, że nie może się stać nic złego, skoro modlę się tą właśnie modlitwą. Chciałam jeszcze parę słów napisać odnośnie tematu świadectwa, że różaniec ratuje życie. Otóż nawracać trzeba się nieustannie, nieustannie trzeba walczyć z samym sobą, z pokusami, z grzechem i jego skutkami, a modlitwa, zwłaszcza różańcowa przybliża nas do Jezusa, jedynego Boga i Zbawcy, w którym jest nasze życie. Bóg wyprzedza nas swoimi łaskami, to że modlimy się na różańcu jest wielką Bożą łaską ratującą nasze życie. Pragnę o tym zawsze pamiętać i już nigdy nie rozstawać się z różańcem i Matką Bożą. Jezu, kocham Ciebie. Jezu, ufam Tobie. Jezu, ratuj mnie. Jezu, zmiłuj się nad nami. Najświętsza Panno Maryjo, módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!