Małgosia: Łukaszem byłam zaślepiona, seks przed ślubem tłumaczyłam tym że się kochamy

Matka Boża mnie wysłuchała Bogu niech będą dzięki!Mama już jest po operacji i za 2 dni wraca do domu!Niech będzie chwała i cześć Jezusowi!Ave Maryja!Bóg jest wielki!
Przeczytaj całość

EWA.S: Nowenna o zgodę

Odmawiałam tylko jedną N.P . Za znajomą o zgodę między byłym jej mężem ,żeby nie nękała i nie prześladowała, ( są po rozwodzie każdy gdzie indziej mieszka ) pisała do niego sms i wyzywała
Przeczytaj całość

Amadeusz: Maryja Królową naszych relacji

Witam. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z Nowenną Pompejańską. W moim życiu różnie bywało, różnie też układały się moje relacje z Bogiem. Nasze relacje można by porównać do paraboli, raz bardzo dobre, za jakiś czas sięgały dna. Raz moja wiara była bardzo żywa, za jakiś czas znowu odchodziłem od Niego....
Przeczytaj całość

Wioletta: Podziękowanie Matce Bożej

O Nowennie pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam od swojej córki,kiedy opowiedziała mi że jedna z koleżanek modli się o zdrowie swojego przyjaciela.Bardzo zainteresowałam się tą modlitwą i od razu szukałam informacji,jak ją odmawiać.Postanowiłam w niedługim czasie odmówić swoją pierwszą nowennę.Do dzisiaj odmówiłam trzy nowenny.Przeczytaj Wioletta: Podziękowanie Matce Bożej
Przeczytaj całość

Agnieszka: Niech się stanie wola Boża, nie moja. Małżeński krzyż.

Tak dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Całe lata żyłam zdala od Boga i kościoła.Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 1 sierpnia w intencji uratowania małżeństwa,ale nie czułam się z tym dobrze czułam się brudna i niegodna ,nie umiałam się modlić.
Przeczytaj całość

Magdalena: Powtórne świadectwo

Witam ..Jak sam tytuł mówi jest to moje powtórne świadectwo ,ponieważ nie ukazało się na łamach strony świadectw składanych tutaj za pośrednictwem rosemaria.pl chociaż tak z perspektywy czasu widzę ze dobrze się stało bo jeszcze wtedy do końca nie zauważyłam czy moja intencja została wysłuchana a teraz widzę ze tak ,ale to tak na marginesie wspomniałam .

To jest moje trzecie świadectwo jakie składam nie będzie jakieś obszerne ,ale postaram się napisać tak jak przedtem .
Otóż nie traktuje nowenny jako koncert życzeń i chciałabym bardzo mocno podziękować Maryji za oredownictwo i wstawiennictwo u Pana Boga i swego ukochanego syna Jezusa,za wszelkie łaski które spłynęły na moja rodzine.Za możliwość uczestnictwa na kursie Filip.Za porzucenie nałogu jakim jest nikotynizm przez mojego małżonka .Obecnie odmawiam 4 NP i nie wyobrażam sobie teraz życia bez niej.Chwala Panu !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magdalena: Powtórne świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
lola
Gość

Ciesze że bardzo bo ja odmówiłam kilka nowenn w intencji pracy Dla mnie to był zmarnowany czas bo Maryja nie wysłuchała mnie Jest mi bardzo przykro

słonko
Gość
słonko
hej lola ja tez odmawiałam nowennę o pracy i jak umowa mi się skończyłam to następnego dnia zaczelam nową pracę, praca jest mi bardzo potrzebna bo mm spore problemy ze zdrowiem i mogę liczyc tylko na siebie, odmawiałam nowennę tez w intencji spotkania dobrego chłopaka który mnie pokocha z tym wszystkim co przeszłam już myśłałam ze tez w tej sprawie zostałam wysłuchana ale meszczyzna który o mnie zabiegał okazało sie ze ma dziewczyne, ja nie dawałam mu nic do zrozumienia przez to, ale on niestety nie potrafił z nia zerwać i dałam sobie z nim spokój, ufaj Panu i nie… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

Nie ma zmarnowanego czasu na modlitwie ,to nie koncert zyczen ,ja odmawialam nowenne 9-cio dniowa do sw. Jozefa za znajoma syna przez pol roku szukala pracy i rozmawialam z nia po zakonczonej nowennie a ona mowi ze znalazla prace i od 1-go kwietnia idzie do pracy . ,NIKOMU NIE MOWILAM I BARDZO DZIEKUJE SW. JOZEFOWI ZA OTRZYMANA LASKE.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Lola! Życzę abyś pewnego dnia dostrzegła owoce swej modlitwy. Jestem pewna ,ze one są tylko jeszcze ich nie dostrzegasz (w innej formie, nie o to co prosiłaś ale są).

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!